Andrzej Zieliński
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1971
Przynależność klubowa: LKS „Polonia” Wilczkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-04 18:00
12. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - KS „Jordan” Kraków 13:1
11   A ZIELIŃSKI Andrzej Y LODOWSKI Janusz 0:3 (4:11, 5:11, 3:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-19 18:00
14. MKS KSOS Kraków IV - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 1:13
14   D PIESZCZEK Mikołaj X ZIELIŃSKI Andrzej 3:1 (11:13, 13:11, 11:4, 11:8) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-25 18:00
23. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - LKS „Wisła” Rząska II 14:0
13   B ZIELIŃSKI Andrzej Z OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (12:10, 11:9, 12:10) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-10 13:00 ⇨ 2018-11-17 13:00
27. KS „Podwawelski” Kraków VI - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 3:11
4   D KRAWCZYK Kacper Z ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:7, 11:6, 11:2) ⇓
5   A POROSZEWSKI Jacek
KORDAS Konrad
W LUHA Peter
ZIELIŃSKI Andrzej
0:3 (7:11, 7:11, 5:11) ⇑
10   C SIEDLECKI Antoni Z ZIELIŃSKI Andrzej 3:2 (11:6, 8:11, 11:6, 10:12, 11:9) ⇓
13   B KORDAS Konrad Z ZIELIŃSKI Andrzej 0:3 (4:11, 4:11, 3:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-22 18:00
34. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - LKS „Kłos” Olkusz 11:3
14   D ZIELIŃSKI Andrzej X PACIA Bartłomiej 0:3 (3:11, 5:11, 5:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-15 16:00
52. UKS „Rokicie” Szczytniki I - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 6:8
4   D KLIMCZAK Marek Z ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:9, 11:6, 17:15) ⇓
6   B KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
X SKRZYPEK Grzegorz
ZIELIŃSKI Andrzej
3:1 (8:11, 11:9, 15:13, 14:12) ⇓
10   C PRZEPOLSKI Andrzej Z ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:3, 11:2, 11:4) ⇓
13   B PRZEPOLSKI Dominik Z ZIELIŃSKI Andrzej 3:1 (11:8, 6:11, 11:4, 11:7) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-10 18:00
57. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - TKS „Opoka” Trzebinia II 13:1
7   A ZIELIŃSKI Andrzej X WÓJCIK Jan 2:3 (8:11, 11:9, 11:13, 11:7, 5:11) ⇓
11   A ZIELIŃSKI Andrzej Y KOŁODZIEJ Justyna 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2019-01-31 18:00 ⇨ 2019-01-30 19:00
68. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - „Q Team” Kraków 12:2
5   A ŚLAZYK Paweł
ZIELIŃSKI Andrzej
W BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
2:3 (6:11, 11:6, 12:10, 7:11, 9:11) ⇓
13   B ZIELIŃSKI Andrzej Z JANIK Grzegorz 2:3 (11:6, 6:11, 11:8, 7:11, 13:15) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2019-02-09 11:00
78. PKS „Porta” Kraków I - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 3:11
11   A PARTYKA Ryszard Y ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:2, 11:2, 11:1) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-19 11:00 ⇨ 2019-02-13 19:00
65. KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 4:10
6   B BRUZDA Julia
KILISZEK Kamila
X DROZD Paweł
ZIELIŃSKI Andrzej
3:2 (11:9, 9:11, 8:11, 11:7, 13:11) ⇓
9   D ANDRZEJAK Kacper Y ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:3, 11:5, 11:9) ⇓
11   A KURCAB Szymon Y ZIELIŃSKI Andrzej 3:1 (11:6, 9:11, 11:4, 11:8) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-02-23 11:00
79. UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 5:9
13   B KUCHARSKI Mateusz Z ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-03-17 14:00 ⇨ 2019-03-10 17:00
84. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 5:9
12   C ZĘBALA Paweł W ZIELIŃSKI Andrzej 3:1 (11:4, 11:1, 5:11, 11:6) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2019-03-31 09:00
86. „Q Team” Kraków - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 3:11
10   C STOLARCZYK Marcin Z ZIELIŃSKI Andrzej 3:1 (12:10, 11:7, 8:11, 11:8) ⇓
13   B WOŹNY Dariusz Z ZIELIŃSKI Andrzej 3:1 (11:8, 11:5, 7:11, 11:7) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2019-04-27 11:00 ⇨ 2019-04-23 18:30
93. LKS „Kłos” Olkusz - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 3:11
14   D ŁASKAWIEC Jakub X ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:7, 11:2, 11:9) ⇓