Rafał Gajda
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2000
Przynależność klubowa: UKS „Jordan” Zakliczyn
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 11:00
3. KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Jordan” Zakliczyn 7:7
1   A PASEK Kamil W GAJDA Rafał 0:3 (2:11, 2:11, 9:11) ⇑
6   B BORKOWSKI Marek
PASEK Adrian
X ZBYLUT Patryk
GAJDA Rafał
3:0 (11:4, 11:6, 11:4) ⇓
8   B BORKOWSKI Marek W GAJDA Rafał 3:0 (14:12, 11:6, 12:10) ⇓
12   C TROJANOWSKI Dawid W GAJDA Rafał 3:0 (14:12, 11:6, 11:9) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-04 18:00
10. UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Dobrzanka” Dobra 9:5
3   C GAJDA Rafał Y BOBER Damian 0:3 (8:11, 6:11, 4:11) ⇓
5   A KORNAŚ Bartłomiej
GAJDA Rafał
W BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
0:3 (6:11, 9:11, 7:11) ⇓
10   C GAJDA Rafał Z PIETRZAK Krzysztof 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 5:11) ⇓
12   C GAJDA Rafał W MIŚKOWIEC Jerzy 3:1 (5:11, 11:6, 11:7, 12:10) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
18. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6
2   B TABOR Krzysztof X GAJDA Rafał 2:3 (14:12, 6:11, 9:11, 11:8, 8:11) ⇑
5   A PALACZ Grzegorz
TABOR Krzysztof
W MARTYKA Bartłomiej
GAJDA Rafał
3:2 (9:11, 11:6, 11:8, 7:11, 11:5) ⇓
7   A OBROCHTA Piotr X GAJDA Rafał 3:1 (11:3, 3:11, 11:5, 11:8) ⇓
14   D SOBCZAK Krzysztof X GAJDA Rafał 3:1 (11:6, 12:10, 8:11, 11:2) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 18:00
24. UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Vocovia” Wokowice 12:2
4   D GAJDA Rafał Z FLĄDRO Piotr 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇓
5   A KORNAŚ Bartłomiej
GAJDA Rafał
W SKRZYŃSKI Janusz
JAWIEŃ Marcin
3:1 (11:9, 14:16, 11:9, 11:6) ⇑
9   D GAJDA Rafał Y RĘBACZ Wojciech 3:1 (10:12, 11:9, 11:7, 11:9) ⇑
14   D GAJDA Rafał X JAWIEŃ Marcin 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-08 18:00
25. UKS „Jordan” Zakliczyn - „Mikulec” Grybów 11:3
4   D GAJDA Rafał Z URBAN Mariusz 3:2 (11:9, 11:8, 9:11, 10:12, 11:3) ⇑
6   B KORNAŚ Bartłomiej
GAJDA Rafał
X NIEPSUJ Mariusz
KANTOR Jan
3:0 (11:3, 11:6, 11:6) ⇑
9   D GAJDA Rafał Y SZAREK Marcin 1:3 (11:7, 11:13, 11:13, 8:11) ⇓
14   D GAJDA Rafał X KANTOR Jan 2:3 (10:12, 11:7, 11:7, 19:21, 8:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-24 11:00
32. UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Jordan” Zakliczyn 9:5
3   C GOLONKA Filip Y GAJDA Rafał 1:3 (9:11, 7:11, 11:7, 8:11) ⇑
6   B TWARÓG Mariusz
GOLONKA Filip
X MRÓZ Jakub
GAJDA Rafał
1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 11:13) ⇑
9   D GOLONKA Albert Y GAJDA Rafał 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) ⇓
11   A SUŁKOWSKI Karol Y GAJDA Rafał 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-29 18:00
41. UKS „Jordan” Zakliczyn - MKS „Tarnovia” Tarnów 12:2
3   C GAJDA Rafał Y ROBAK Mateusz 3:2 (11:9, 11:13, 11:8, 8:11, 12:10) ⇑
6   B MARTYKA Bartłomiej
GAJDA Rafał
X MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
3:2 (11:9, 7:11, 2:11, 11:4, 11:2) ⇑
10   C GAJDA Rafał Z MROCZEK Adrian 3:1 (9:11, 13:11, 11:7, 11:7) ⇑
12   C GAJDA Rafał W JEWUŁA Mateusz 3:1 (14:12, 11:7, 6:11, 11:8) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-08 11:00
48. LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Jordan” Zakliczyn 3:11
3   C KOZIOŁ Wiesław Y GAJDA Rafał 1:3 (7:11, 3:11, 11:6, 3:11) ⇑
5   A JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
W KORNAŚ Bartłomiej
GAJDA Rafał
1:3 (6:11, 11:8, 4:11, 0:11) ⇑
9   D BAŃBOR Andrzej Y GAJDA Rafał 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) ⇑
11   A JASIELSKI Marek Y GAJDA Rafał 0:3 (9:11, 4:11, 9:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-03 18:00 ⇨ 2020-01-10 18:00
51. UKS „Jordan” Zakliczyn - LZS „Solidarni” Mędrzechów 6:8
4   D GAJDA Rafał Z JASTRZĘBSKI Dawid 1:3 (6:11, 11:9, 8:11, 8:11) ⇓
5   A KORNAŚ Bartłomiej
GAJDA Rafał
W GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
2:3 (8:11, 11:8, 11:7, 8:11, 8:11) ⇓
9   D GAJDA Rafał Y WOLIŃSKI Zenon 3:1 (11:5, 8:11, 11:8, 11:2) ⇑
14   D GAJDA Rafał X OSTROWSKI Dawid 0:3 (5:11, 2:11, 16:18) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-12 11:00
58. MKS „Radość” Gorlice - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6
2   B ŁABOWSKI Józef X GAJDA Rafał 2:3 (10:12, 16:14, 11:7, 10:12, 6:11) ⇑
6   B ŁABOWSKI Józef
MÓL Marcin
X KORNAŚ Bartłomiej
GAJDA Rafał
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇓
7   A GAŁUSZKA Mateusz X GAJDA Rafał 1:3 (8:11, 6:11, 11:8, 9:11) ⇑
14   D MÓL Marcin X GAJDA Rafał 3:2 (11:4, 8:11, 11:6, 10:12, 11:6) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-18 10:00
64. UKS „Jordan” Zakliczyn - UKS „Villa Verde” Olesno IV 9:5
4   D GAJDA Rafał Z PROCHAZKA Piotr 3:0 (11:4, 11:2, 11:5) ⇑
5   A KORNAŚ Bartłomiej
GAJDA Rafał
W HOLECZKO Oskar
PROCHAZKA Piotr
3:0 (11:9, 11:8, 11:9) ⇑
9   D GAJDA Rafał Y HOLECZKO Oskar 3:0 (11:7, 11:7, 11:2) ⇑
14   D GAJDA Rafał X WAJDA Kamil 3:1 (10:12, 11:4, 11:5, 11:5) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
351 BOBER Damian 1987
281 BORKOWSKI Marek 1960
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
189 CHOLEWA Dariusz 1998
1686 CICH Adrian 2002
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
1719 FIRLIT Alicja 2004
742 FLĄDRO Piotr 1982
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
362 GAWLIK Adam 1989
864 GOLONKA Albert 1976
1372 GOLONKA Filip 2006
1342 HAZIK Jakub 1971
1179 HOLECZKO Oskar 1998
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
2390 KAJFASZ Krystian 2002
1135 KANIA Jan 1952
1008 KANTOR Jan 1987
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1352 KĄCKI Mateusz 2002
1933 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002
1919 KIJOWSKI Jan 2002
1931 KOCOŁ Bartłomiej 1988
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
1932 KORUS Paweł 2002
1925 KOWAL Damian 1999
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
1802 KUDŁA Paweł 1985
2352 LIPKA Jakub 2005
32 ŁABOWSKI Józef 1973
2357 MANIAK Paweł 2003
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
648 MISIASZEK Wojciech 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
2364 MLECZKO Mateusz 2004
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
2145 NAGEL Kacper 2006
2353 NOWAK Dawid 2004
30 OBROCHTA Piotr 1977
28 OLECHNY Jakub 1993
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
1592 OLSZAŃSKI Kacper 2003
2562 OSTROWSKI Artur 2005
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
1687 PANEK Szymon 2002
946 PARA Eligiusz 1954
1849 PASEK Kamil 2003
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
995 RAJZER Krzysztof 2003
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1111 RUSEK Andrzej 1967
2181 SIKOŃ Maciej 2007
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1904 STAWARA Krystian 2005
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
740 STYRNA Stanisław 1943
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
1669 SZAREK Marcin 1986
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
249 TABOR Krzysztof 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1519 TOBIASZ Szymon 2006
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
1219 URBAN Mariusz 1997
1927 WAJDA Kamil 2003
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005