Marek Biesaga
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1964-12-30
Przynależność klubowa: Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-23 18:00
6. „Siemacha” Kraków II - „Q Team” Kraków 8:6
4   D CZERNUKHIN Jewhen Z BIESAGA Marek 0:3 (4:11, 5:11, 8:11) ⇑
6   B KUĆ Grzegorz
GALA Dawid
X BIESAGA Marek
WALA Tomasz
1:3 (1:11, 6:11, 11:8, 3:11) ⇑
10   C KUĆ Grzegorz Z BIESAGA Marek 2:3 (6:11, 8:11, 11:4, 11:7, 5:11) ⇑
13   B WOJAS Bartłomiej Z BIESAGA Marek 3:2 (11:9, 6:11, 11:8, 10:12, 11:8) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 09:00 ⇨ 2017-10-05 17:00
9. „Q Team” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 0:14
4   D BIESAGA Marek Z TURECKI Kacper 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇓
5   A BIESAGA Marek
PALCZYŃSKI Bogdan
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇓
9   D BIESAGA Marek Y KUTAJ Maksymilian 0:3 (5:11, 5:11, 9:11) ⇓
14   D BIESAGA Marek X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (3:11, 4:11, 9:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-15 11:00
21. TKS „Opoka” Trzebinia II - „Q Team” Kraków 11:3
3   C SITARZ Krzysztof Y BIESAGA Marek 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) ⇓
5   A WIELGOSZ Mirosław
ZAJĘCKI Paweł
W BIESAGA Marek
PALCZYŃSKI Bogdan
3:1 (7:11, 11:8, 11:6, 11:9) ⇓
9   D KURDZIEL Mikołaj Y BIESAGA Marek 3:1 (11:7, 11:9, 4:11, 11:5) ⇓
11   A WIELGOSZ Mirosław Y BIESAGA Marek 3:1 (11:13, 12:10, 11:8, 11:4) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-05 09:00
35. „Q Team” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice III 9:5
3   C BIESAGA Marek Y STALMACH Zbigniew 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) ⇓
6   B BIESAGA Marek
PALCZYŃSKI Bogdan
X ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
3:2 (10:12, 11:8, 11:13, 14:12, 11:9) ⇑
10   C BIESAGA Marek Z ŚWIĘCH Jarosław 3:1 (6:11, 11:5, 11:5, 11:9) ⇑
12   C BIESAGA Marek W TALAGA Samuel 2:3 (5:11, 11:6, 11:9, 12:14, 15:17) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-18 11:00 ⇨ 2017-11-15 18:00
37. KS „Bronowianka” Kraków V - „Q Team” Kraków 4:10
4   D WOLAŃCZYK Paweł Z BIESAGA Marek 3:2 (3:11, 3:11, 11:7, 11:6, 11:7) ⇓
5   A SKUBA Emilia
CHWOJKO Jagoda
W BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
1:3 (1:11, 11:7, 9:11, 11:13) ⇑
10   C SKUBA Emilia Z BIESAGA Marek 3:0 (11:7, 11:9, 12:10) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 09:00
48. „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków I 4:10
5   A BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
0:3 (11:13, 7:11, 6:11) ⇓
12   C BIESAGA Marek W KUTYŁA Dawid 2:3 (4:11, 5:11, 11:6, 11:7, 4:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-02 16:00 ⇨ 2017-12-05 18:00
52. UKS „Rokicie” Szczytniki - „Q Team” Kraków 5:9
5   A GAJ Milena
MALARCZYK Martyna
W BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
1:3 (2:11, 11:9, 8:11, 6:11) ⇑
13   B KLIMCZAK Marek Z BIESAGA Marek 3:1 (8:11, 13:11, 13:11, 11:3) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-10 09:00 ⇨ 2017-12-07 17:00
61. „Q Team” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9
3   C BIESAGA Marek Y ŚLAZYK Paweł 0:3 (8:11, 3:11, 9:11) ⇓
6   B BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
X ŚLAZYK Paweł
PIASKOWSKI Piotr
1:3 (6:11, 5:11, 11:7, 10:12) ⇓
10   C BIESAGA Marek Z JEDYNAK Damian 3:1 (11:5, 12:14, 11:9, 11:4) ⇑
12   C BIESAGA Marek W PIASKOWSKI Piotr 2:3 (12:10, 5:11, 5:11, 11:8, 8:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-15 18:30
67. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Q Team” Kraków 8:6
1   A GIBAŁA Marcin W BIESAGA Marek 3:0 (11:8, 13:11, 11:2) ⇓
5   A STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
W BIESAGA Marek
PALCZYŃSKI Bogdan
3:1 (9:11, 12:10, 11:5, 11:8) ⇓
8   B NAŁÓDKA Dariusz W BIESAGA Marek 2:3 (5:11, 11:3, 8:11, 11:8, 6:11) ⇑
12   C BOCHENEK Dariusz W BIESAGA Marek 3:1 (11:5, 6:11, 11:3, 11:9) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-14 09:00
74. „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków II 11:3
5   A BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
W KOHUTEK Konrad
PEREK Robert
3:2 (11:9, 9:11, 11:13, 11:9, 11:4) ⇑
7   A BIESAGA Marek X KMIEĆ Paweł 3:2 (3:11, 13:11, 10:12, 11:8, 11:5) ⇑
11   A BIESAGA Marek Y KOHUTEK Konrad 3:2 (11:3, 11:6, 6:11, 9:11, 11:8) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-20 13:00 ⇨ 2018-01-27 13:00
82. MKS KSOS Kraków III - „Q Team” Kraków 0:14
3   C CHOLEWA Wacław Y BIESAGA Marek 0:3 (2:11, 7:11, 8:11) ⇑
5   A WALCZAK Wojciech
PIEPRZYK Szymon
W BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
0:3 (5:11, 7:11, 3:11) ⇑
9   D BUJAK Piotr Y BIESAGA Marek 1:3 (5:11, 7:11, 11:9, 6:11) ⇑
11   A PIEPRZYK Szymon Y BIESAGA Marek 0:3 (6:11, 6:11, 9:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-28 09:00
87. „Q Team” Kraków - LKS „Wisła” Rząska 7:7
3   C BIESAGA Marek Y ROMANOWSKI Cezary 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇓
5   A BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
W MICHAŁOWSKI Włodzimierz
KORCZEK Łukasz
1:3 (11:4, 8:11, 12:14, 8:11) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-02-25 17:00 ⇨ 2018-03-06 18:00
93. LKS „Polonia” Wilczkowice - „Q Team” Kraków 11:3
3   C DROZD Paweł Y BIESAGA Marek 3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:7) ⇓
5   A ŚLAZYK Paweł
DROZD Paweł
W BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
3:2 (7:11, 11:5, 6:11, 11:3, 11:8) ⇓
9   D ŚLAZYK Paweł Y BIESAGA Marek 3:2 (11:7, 6:11, 11:7, 8:11, 11:4) ⇓
11   A LUHA Peter Y BIESAGA Marek 3:2 (11:13, 11:9, 11:9, 5:11, 11:7) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-10 11:00
98. LKS „Wisła” Rząska - „Q Team” Kraków 3:11
5   A BUŁA Dominik
KORCZEK Łukasz
W BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
1:3 (7:11, 12:10, 10:12, 7:11) ⇑
11   A KORCZEK Łukasz Y BIESAGA Marek 1:3 (11:6, 7:11, 9:11, 7:11) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-03-17 11:00
103. „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Q Team” Kraków 11:3
2   B TURECKI Kacper X BIESAGA Marek 3:0 (11:5, 11:8, 12:10) ⇓
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
3:0 (11:9, 11:9, 11:7) ⇓
7   A CELARY Mateusz X BIESAGA Marek 3:0 (11:2, 11:1, 11:3) ⇓
14   D KOWALSKI Mateusz X BIESAGA Marek 0:3 (2:11, 5:11, 3:11) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-03-03 11:00 ⇨ 2018-03-21 18:00
95. PKS „Porta” Kraków I - „Q Team” Kraków 7:7
5   A KUTYŁA Dawid
PARTYKA Ryszard
W BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
1:3 (14:12, 10:12, 9:11, 6:11) ⇑
11   A MAŚLONG Mirosław Y BIESAGA Marek 1:3 (11:6, 8:11, 5:11, 8:11) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2018-04-08 09:00
104. „Q Team” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 10:4
3   C BIESAGA Marek Y NAŁÓDKA Dariusz 1:3 (10:12, 8:11, 11:1, 5:11) ⇓
6   B BIESAGA Marek
PALCZYŃSKI Bogdan
X KUC Leszek
MAZUR Alfred
3:1 (11:9, 6:11, 11:6, 11:9) ⇑
10   C BIESAGA Marek Z STANISZEWSKI Krzysztof 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) ⇓
12   C BIESAGA Marek W KUC Leszek 3:1 (11:9, 2:11, 11:7, 11:8) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 19. | 2018-04-22 09:00 ⇨ 2018-04-14 10:00
107. „Q Team” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków V 3:11
6   B BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
X KUSIAK Franciszek
WOLAŃCZYK Paweł
1:3 (12:10, 10:12, 5:11, 8:11) ⇓
13   B BIESAGA Marek Z WOLAŃCZYK Paweł 1:3 (7:11, 11:5, 7:11, 6:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
897 BAKAŁA Sebastian 1976
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
932 BAŁYS Ryszard 1968
1203 BARANEK Dominik 1998
1335 BEŁZA Janusz 1964
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
518 BUJAK Piotr 1960
162 CELARY Mateusz 1995
1291 CHMIELEWSKI Daniel 1996
1701 CHOLEWA Wacław 1960
504 CHOROBIK Łukasz 1995
1218 CHRZAN Hubert 1999
2382 CZERNUKHIN Jewhen 2000
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
79 DAŃDA Krzysztof 1969
888 DĄBROWSKI Damian 1979
625 DROZD Paweł 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1253 FILICZAK Ewa 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
1199 GĄDEK Mateusz 1996
2140 GDULA Adam 1977
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
48 GIZA Bartosz 1996
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
633 GŁĄB Damian 1989
768 GONET Szymon 1999
908 GÓRECKI Wojciech 2002
925 GRABANIA Zdzisław 1947
63 GROMADA Arkadiusz 1998
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
213 HARMACIŃSKI Adrian 1993
1202 HERJAN Marcin 1998
955 JAMRÓZ Zbigniew 1986
948 JASTRZĘBSKI Zygmunt 1946
975 JEDYNAK Damian 1989
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
959 KNAPCZYK Józef 1962
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
949 KONSTANTY Adam 1954
1175 KOPEĆ Jan 1951
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
60 KRASNY Michał 1995
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
588 KUBIC Marcin 1996
2000 KUC Leszek 1970
1671 KUĆ Grzegorz 2004
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
639 KUREK Jacek 1968
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
2002 LUHA Peter 1989
936 MAJCHERCZYK Maciej 1985
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
769 MOREK Radosław 2000
890 MYSTEK Rafał 2001
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
1832 NOWICKI Marek 1975
929 NYCZ Bartosz 1999
45 OBROCHTA Paweł 1981
193 OSIAK Tomasz 1974
1709 PARTYKA Ryszard 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
1833 PEREK Robert 1973
695 PETKA Krzysztof 1999
495 PETKA Michał 1995
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
951 PIETRZYK Marcin 1990
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
207 PODSIADŁO Dominik 1998
78 PORĄBKA Dariusz 1968
574 PUCZEK Robert 1965
4 RAJTAR Marek 1997
1158 REJDYCH Marek 1959
950 REPETOWSKI Zbigniew 1957
1311 RESZKA Jakub 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
1494 RUTANA Adam 1981
1604 SĘK Rafał 1977
561 SITARZ Krzysztof 1985
181 SITKO Mirosław 1978
1891 SKUBA Emilia 2005
3 SMUGA Mariusz 1994
46 STACH Paweł 1978
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
952 STĘPIEŃ Piotr 1995
1760 SUŁKOWSKI Karol 1985
98 SURMA Krzysztof 1981
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
880 SZEROCKI Jan 1999
524 SZLACHETKA Jakub 1993
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
981 TOMCZYK Mateusz 1996
1269 TURECKI Kacper 2006
49 UTYLSKI Rafał 1983
1702 WALCZAK Wojciech 1960
224 WALICZEK Wojciech 1988
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
956 WÓJCIK Albert 1947
519 WRÓBLEWSKI Marek 1945
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
80 ZIMNICKI Tomasz 1995