Michał Markiewicz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: „Siemacha” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 18:00
11. LKS „Wisła” Rząska I - „Siemacha” Kraków II 10:4
3   C KOWAL Mieczysław Y MARKIEWICZ Michał 0:3 (1:11, 5:11, 6:11) ⇑
5   A ROMANOWSKI Cezary
KORCZEK Łukasz
W MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
3:0 (11:3, 12:10, 11:8) ⇓
9   D KORCZEK Łukasz Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇓
11   A ROMANOWSKI Cezary Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (14:12, 11:5, 12:10) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 18:00 ⇨ 2019-10-16 18:00
6. „Siemacha” Kraków II - UKS „Gryf” Gdów III 0:14
1   A MARKIEWICZ Michał W GUZIK Aleksandra 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) ⇓
5   A MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
W KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
0:3 (1:11, 10:12, 3:11) ⇓
7   A MARKIEWICZ Michał X KUCHARSKI Mateusz 0:3 (6:11, 4:11, 4:11) ⇓
11   A MARKIEWICZ Michał Y WCISŁO Konrad 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 18:30
19. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Siemacha” Kraków II 14:0
3   C KUC Leszek Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:1, 11:6, 11:3) ⇓
5   A BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
W MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
3:0 (11:8, 11:5, 11:6) ⇓
9   D BOCHENEK Dariusz Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:3, 11:5, 11:5) ⇓
11   A GŁOWACKI Arkadiusz Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (12:10, 15:13, 11:5) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 18:00 ⇨ 2019-10-30 17:30
14. „Siemacha” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków V 2:12
3   C MARKIEWICZ Michał Y FILEK Maciej 0:3 (8:11, 15:17, 8:11) ⇓
6   B MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
X SOBUCKI Mateusz
JANIK Grzegorz
0:3 (4:11, 12:14, 15:17) ⇓
10   C MARKIEWICZ Michał Z SOBUCKI Mateusz 3:2 (4:11, 6:11, 12:10, 12:10, 12:10) ⇑
12   C MARKIEWICZ Michał W WOLANIN Piotr 1:3 (3:11, 11:9, 5:11, 9:11) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 10:00 ⇨ 2019-11-13 18:00
28. „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 1:13
4   D MARKIEWICZ Michał Z STALMACH Zbigniew 0:3 (3:11, 7:11, 6:11) ⇓
5   A MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
W STALMACH Zbigniew
BUCZEK Marcin
1:3 (7:11, 7:11, 14:12, 7:11) ⇓
9   D MARKIEWICZ Michał Y KUZIO Maciej 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) ⇓
14   D MARKIEWICZ Michał X ŻĄDŁO Piotr 1:3 (11:5, 7:11, 8:11, 7:11) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 11:00 ⇨ 2019-11-17 11:00
33. PKS „Porta” Kraków II - „Siemacha” Kraków II 14:0
4   D KRAWCZYK Kacper Z MARKIEWICZ Michał 3:1 (11:9, 5:11, 11:6, 12:10) ⇓
6   B PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
X MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:7) ⇓
10   C KALICIAK Dariusz Z MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:6, 11:7, 11:2) ⇓
13   B PARTYKA Ryszard Z MARKIEWICZ Michał 3:1 (11:4, 11:7, 9:11, 11:2) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-07 13:00
47. „Siemacha” Kraków II - MKS KSOS Kraków III 5:9
2   B MARKIEWICZ Michał X WALCZAK Michał 1:3 (9:11, 10:12, 11:4, 4:11) ⇓
6   B CNOTA Jakub
MARKIEWICZ Michał
X PIEPRZYK Szymon
WALCZAK Michał
3:1 (9:11, 11:9, 12:10, 11:8) ⇑
8   B MARKIEWICZ Michał W PIEPRZYK Szymon 0:3 (7:11, 11:13, 4:11) ⇓
13   B MARKIEWICZ Michał Z WALCZAK Wojciech 3:2 (7:11, 12:10, 9:11, 11:9, 11:7) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-12-01 14:00 ⇨ 2019-12-10 18:00
41. UKS „Rokicie” Szczytniki - „Siemacha” Kraków II 13:1
3   C SZOSTAK Michał Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) ⇓
5   A KLIMCZAK Marek
FILIPEK Angelika
W MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
3:1 (11:7, 4:11, 12:10, 11:5) ⇓
9   D SKOWRONEK Anna Y MARKIEWICZ Michał 2:3 (11:5, 7:11, 11:7, 5:11, 8:11) ⇑
11   A KLIMCZAK Marek Y MARKIEWICZ Michał 3:2 (9:11, 11:6, 8:11, 11:7, 11:9) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-04 13:00 ⇨ 2019-12-13 19:00
53. MKS KSOS Kraków V - „Siemacha” Kraków II 14:0
3   C PROCHOT Krystian Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) ⇓
6   B ŁAKOMY Mariusz
BOBER Rafał
X MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
3:2 (12:10, 10:12, 11:8, 10:12, 11:8) ⇓
9   D ŁACH Bartłomiej Y MARKIEWICZ Michał 3:1 (11:6, 11:8, 10:12, 12:10) ⇓
11   A ŁAKOMY Mariusz Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 11:00
59. „Siemacha” Kraków II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 10:4
3   C MARKIEWICZ Michał Y CHORNYI Yehor 3:0 (11:9, 11:6, 11:9) ⇑
6   B MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
X PRZEPOLSKI Dominik
CHORNYI Yehor
1:3 (11:5, 9:11, 7:11, 7:11) ⇓
10   C MARKIEWICZ Michał Z SALETNIK Jakub 3:1 (9:11, 11:4, 11:3, 11:6) ⇑
12   C MARKIEWICZ Michał W PRZEPOLSKI Dominik 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:7) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 11:00
65. KS GOKiS Wiśniowa - „Siemacha” Kraków II 6:8
3   C MURZYN Maciej Y MARKIEWICZ Michał 2:3 (11:7, 12:10, 5:11, 9:11, 9:11) ⇑
5   A ŻĄDŁO Damian
KUCHNIA Andrzej
W MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
3:2 (1:11, 11:8, 4:11, 11:7, 11:6) ⇓
9   D STALMACH Zbigniew Y MARKIEWICZ Michał 3:2 (7:11, 12:10, 11:7, 7:11, 11:9) ⇓
11   A ŻĄDŁO Damian Y MARKIEWICZ Michał 2:3 (11:5, 11:3, 7:11, 9:11, 9:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2709 BOLISĘGA Sebastian 1974
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
2883 CHORNYI Yehor 2006
2695 CIESZKOWSKI Dominik 1984
2246 DUDA Patryk 1978
1393 FILEK Maciej 2000
1626 FILIPEK Angelika 2007
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
1636 GUZIK Aleksandra 2006
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
975 JEDYNAK Damian 1989
2570 KACZMARCZYK Julita 2006
2001 KALICIAK Dariusz 1974
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2084 KOWAL Mieczysław 1963
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1694 KUZIO Aleksandra 2007
1504 KUZIO Maciej 2005
2268 KWIECIŃSKI Jakub 2004
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
1827 MARCHEWKA Rafał 2009
2124 MARZEC Stefan 1953
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2507 MIERNIK Jan 2007
1896 MIĘKINA Hubert 2005
2857 MURZYN Maciej 1999
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
978 NOSEK Robert 1970
1709 PARTYKA Ryszard 1976
2696 PICHLA Paweł 1976
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
2550 PILCH Aleksander 2008
2932 PROCHOT Krystian 1998
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
2584 RUDZKA Oliwia 2005
2849 SALETNIK Jakub 2008
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
2577 SKOWRONEK Anna 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
2860 STALMACH Zbigniew 1966
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1898 STROJEK Karol 2004
2576 SZOSTAK Michał 2005
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
1329 WCISŁO Konrad 2005
1886 WOLANIN Piotr 2001
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
2858 ŻĄDŁO Damian 1999
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003