Martyna Kamińska
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: UKS „Tornado” Waksmund
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-27 18:00
3. LKS „Victoria” Nidek - UKS „Tornado” Waksmund 12:2
2   B SZEMIK Krzysztof X KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) ⇓
5   A SZEMIK Krzysztof
SKRZYPIEC Dawid
W KAMIŃSKA Martyna
KUNKA Aleksandra
3:0 (11:9, 11:8, 11:6) ⇓
7   A SKRZYPIEC Dawid X KAMIŃSKA Martyna 3:1 (11:9, 12:10, 9:11, 11:3) ⇓
14   D GIBAS Piotr X KAMIŃSKA Martyna 0:3 (9:11, 6:11, 5:11) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-04 18:00 ⇨ 2019-10-11 18:00
10. UKS „Tornado” Waksmund - „Power Rangers” Czarny Dunajec 5:9
3   C KAMIŃSKA Martyna Y BANDYK Katarzyna 1:3 (7:11, 7:11, 12:10, 5:11) ⇓
6   B KAMIŃSKA Martyna
KUNKA Aleksandra
X BODZIONY Grzegorz
LITWIAK Tadeusz
1:3 (9:11, 11:1, 4:11, 7:11) ⇓
10   C KAMIŃSKA Martyna Z PSHENOV Viktor 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) ⇓
12   C KAMIŃSKA Martyna W WŁODEK Sławomir 0:3 (5:11, 7:11, 2:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 18:00
24. UKS „Tornado” Waksmund - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 7:7
3   C KAMIŃSKA Martyna Y MOTYKA Janusz 3:0 (11:2, 11:5, 11:4) ⇑
5   A KOLASA Dawid
KAMIŃSKA Martyna
W WOJAS Wojciech
MORAWETZ Krzysztof
1:3 (8:11, 11:8, 11:13, 9:11) ⇓
10   C KAMIŃSKA Martyna Z WOJAS Wojciech 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) ⇑
12   C KAMIŃSKA Martyna W MORAWETZ Krzysztof 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-08 18:00 ⇨ 2019-11-05 18:00
25. UKS „Tornado” Waksmund - KS „Gorce” Nowy Targ III 5:9
3   C KAMIŃSKA Martyna Y KORCZAK Natasza 0:3 (2:11, 9:11, 6:11) ⇓
6   B KOLASA Dawid
KAMIŃSKA Martyna
X KORCZAK Natasza
JACHYMIAK Krzysztof
3:1 (3:11, 11:8, 11:7, 11:6) ⇑
10   C KAMIŃSKA Martyna Z JACHYMIAK Krzysztof 1:3 (6:11, 7:11, 11:5, 10:12) ⇓
12   C KAMIŃSKA Martyna W MRUGAŁA Jan 0:3 (5:11, 1:11, 7:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-22 18:00
32. ULKS „Lachowice” II - UKS „Tornado” Waksmund 9:5
4   D BANAŚ Jan Z KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:6, 11:4, 11:3) ⇓
5   A KACHEL Jan
BANAŚ Jan
W KOLASA Dawid
KAMIŃSKA Martyna
3:0 (11:9, 12:10, 11:4) ⇓
10   C KACHEL Piotr Z KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇓
13   B GRAJNY Piotr Z KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-29 18:00 ⇨ 2019-12-03 18:00
41. UKS „Tornado” Waksmund - MKS „Skawa” Wadowice III 5:9
3   C KAMIŃSKA Martyna Y MACIEJCZYK Paweł 1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 4:11) ⇓
5   A KOLASA Dawid
KAMIŃSKA Martyna
W WCISŁO Patryk
ZAJDA Bartłomiej
2:3 (11:7, 5:11, 11:5, 6:11, 9:11) ⇓
10   C KAMIŃSKA Martyna Z ZAJDA Bartłomiej 0:3 (9:11, 9:11, 3:11) ⇓
12   C KAMIŃSKA Martyna W WCISŁO Patryk 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-06 18:00
48. KS „Gorce” Nowy Targ V - UKS „Tornado” Waksmund 2:12
3   C ŻÓŁTEK Daniel Y KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:7, 12:10, 11:1) ⇓
5   A CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
W KOLASA Dawid
KAMIŃSKA Martyna
0:3 (7:11, 6:11, 5:11) ⇑
9   D KOWALCZYK Bartosz Y KAMIŃSKA Martyna 0:3 (4:11, 4:11, 5:11) ⇑
11   A CZYSZCZOŃ Robert Y KAMIŃSKA Martyna 2:3 (6:11, 11:9, 6:11, 11:9, 9:11) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-03 18:00
51. UKS „Tornado” Waksmund - KS „Gorce” Nowy Targ IV 8:6
3   C KAMIŃSKA Martyna Y MROCZKA Alicja 3:1 (9:11, 11:8, 11:5, 11:5) ⇑
5   A KOLASA Dawid
KAMIŃSKA Martyna
W KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
3:0 (11:4, 11:6, 11:7) ⇑
10   C KAMIŃSKA Martyna Z PIETRUSZYŃSKA Natasza 0:3 (4:11, 9:11, 7:11) ⇓
12   C KAMIŃSKA Martyna W MARDUŁA Mateusz 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 18:00 ⇨ 2020-02-05 18:00
58. KS „Turbacz” Mszana Dolna - UKS „Tornado” Waksmund 12:2
3   C GODAWSKI Dariusz Y KAMIŃSKA Martyna 3:0 (12:10, 11:6, 11:5) ⇓
5   A KOWALCZYK Grzegorz
GODAWSKI Dariusz
W KOLASA Dawid
KAMIŃSKA Martyna
3:1 (11:9, 10:12, 11:8, 11:9) ⇓
9   D KOWALCZYK Grzegorz Y KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇓
11   A CAPUTA Henryk Y KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:7, 11:5, 11:4) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
1247 BIALIK Patryk 1997
938 BIZOŃ Stefan 1968
329 BOBAK Piotr 1978
333 BODNAR Marcin 1973
295 BODZIONY Grzegorz 1994
300 CAPUTA Henryk 1959
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
1692 GALA Dawid 2005
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2661 GIBAS Piotr 1969
1249 GNIADEK Paweł 1999
2113 GNIADEK Piotr 2008
2585 GODAWSKI Dariusz 1967
125 GRAJNY Piotr 1968
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
2679 JĘDRAL Robert 1971
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
2117 KACHEL Piotr 1965
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2115 KLAG Franciszek 2009
1509 KORCZAK Natasza 2006
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
2274 KUBERA Dawid 2007
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
2379 LEŚNY Paweł 1967
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1262 ŁOCHAŃSKI Andrzej 1990
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
1502 MENSFELD Natalia 2004
2667 MIREK Radosław 2003
2958 MORAWETZ Krzysztof 1955
2904 MOTYKA Janusz 1972
2112 MROCZKA Alicja 2008
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2074 NOSAL Piotr 1989
2432 NOWAK Łukasz 1989
2491 OCHMAN Michał 1987
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
2573 PIETRUSZYŃSKA Natasza 2008
2610 PSHENOV Viktor 1986
2123 RAJDA Karol 2005
1795 RUPA Robert 1965
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
2070 STUDNICKA Anna 2006
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
53 TERLECKI Mirosław 1965
2064 WALICZEK Łukasz 1998
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
1583 WINCEK Marek 1981
2609 WŁODEK Sławomir 1975
2905 WOJAS Wojciech 1975
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
1458 ZIÓŁKO Izaak 2005
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009