Adam Gdula
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1977
Przynależność klubowa: UKS „Zarabie” Myślenice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 11:00
1. „Siemacha” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 0:14
1   A RESZKA Jakub W GDULA Adam 0:3 (5:11, 11:13, 7:11) ⇑
5   A WOJAS Bartłomiej
RESZKA Jakub
W ŚWIATŁOŃ Piotr
GDULA Adam
1:3 (5:11, 11:6, 6:11, 8:11) ⇑
8   B KUĆ Grzegorz W GDULA Adam 0:3 (9:11, 5:11, 2:11) ⇑
12   C WOJAS Bartłomiej W GDULA Adam 1:3 (6:11, 6:11, 11:3, 4:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 16:00
7. UKS „Zarabie” Myślenice - GSWAL „Mikulec” Grybów 11:3
1   A GDULA Adam W URBAN Mariusz 3:0 (11:2, 11:6, 11:4) ⇑
5   A ŚWIATŁOŃ Piotr
GDULA Adam
W NOWAK Marcin
MÓL Marcin
3:0 (11:9, 11:5, 11:5) ⇑
7   A GDULA Adam X NOWAK Marcin 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:7) ⇑
11   A GDULA Adam Y MÓL Marcin 3:0 (17:15, 11:6, 11:2) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
135 BANAŚ Jan 1967
1449 BARTNICKI Jakub 2004
218 BIESAGA Marek 1964
1272 BOLEK Łukasz 1997
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1961 CHMIELOWSKI Jakub 2003
332 CHOJNA Dawid 1992
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
622 GADAWSKI Adrian 1990
727 GALUS Mateusz 2001
2306 GASIDŁO Grzegorz 1998
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
100 KACHEL Mateusz 1996
245 KAIM Adrian 1997
1403 KLAG Wiktor 2007
662 KLUZEK Sławomir 1986
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1819 KUTEK Edyta 2003
153 KUTYŁA Dawid 1991
1197 LELEK Paweł 1973
151 MAGULSKI Damian 1997
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
1447 MITORAJ Paweł 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
780 MÓL Marcin 1978
496 NOWAK Marcin 1984
1832 NOWICKI Marek 1975
809 OSIKA Janusz 1988
118 PACYNA Dariusz 1965
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
951 PIETRZYK Marcin 1990
139 PNIACZEK Dominik 1999
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
862 SARNA Ryszard 1962
1944 SEROKA Szymon 2001
561 SITARZ Krzysztof 1985
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1641 STOCHEL Adam 2006
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
376 TABOR Marcin 1981
670 TALAGA Samuel 1999
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
1219 URBAN Mariusz 1997
1005 WALA Tomasz 1976
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1886 WOLANIN Piotr 2001
1283 WÓJCIK Jan 1959
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
1678 ŻYDEK Robert 2007