Oliwier Waśniowski
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 2004-08-02
Przynależność klubowa: UKS „Rokicie” Szczytniki
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-23 10:00
2. UKS „Rokicie” Szczytniki - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 4:10
6   B MALARCZYK Martyna
WAŚNIOWSKI Oliwier
X STANISZEWSKI Krzysztof
BOCHENEK Dariusz
0:3 (4:11, 5:11, 4:11) ⇓
13   B WAŚNIOWSKI Oliwier Z GŁOWACKI Arkadiusz 0:3 (9:11, 6:11, 3:11) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 11:00
9. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - UKS „Rokicie” Szczytniki II 9:1
3   C SASIŃSKI Tomasz Z WAŚNIOWSKI Oliwier 3:1 (6:11, 11:5, 11:6, 11:5) ⇓
4   A MARZEC Stefan
RADZISZEWSKI Radosław
X PASZEK Hubert
WAŚNIOWSKI Oliwier
3:1 (11:7, 11:5, 6:11, 11:3) ⇓
6   A RADZISZEWSKI Radosław Z WAŚNIOWSKI Oliwier 3:1 (11:6, 11:6, 5:11, 11:4) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-14 11:00
16. UKS „Rokicie” Szczytniki II - GOK Charsznica 1:9
3   C WAŚNIOWSKI Oliwier Z PIĄTEK Jarosław 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) ⇓
4   A LEWICKI Piotr
WAŚNIOWSKI Oliwier
X SĘK Rafał
NEUMANN Jacek
0:3 (4:11, 9:11, 3:11) ⇓
7   C WAŚNIOWSKI Oliwier Y NEUMANN Jacek 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) ⇓
9   C WAŚNIOWSKI Oliwier X SĘK Rafał 0:3 (4:11, 2:11, 8:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-04 18:00 ⇨ 2017-10-25 18:00
32. „Siemacha” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki 11:3
3   C WOJAS Bartłomiej Y WAŚNIOWSKI Oliwier 3:1 (11:3, 6:11, 11:2, 12:10) ⇓
6   B WOJAS Bartłomiej
GALA Bartłomiej
X KLIMCZAK Marek
WAŚNIOWSKI Oliwier
3:0 (11:7, 11:9, 11:9) ⇓
9   D GALA Dawid Y WAŚNIOWSKI Oliwier 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇓
11   A CNOTA Jakub Y WAŚNIOWSKI Oliwier 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-18 16:00
39. UKS „Rokicie” Szczytniki - „Kruszbud-Gryf” Gdów 1:13
4   D WAŚNIOWSKI Oliwier Z CELARY Mateusz 0:3 (5:11, 3:11, 10:12) ⇓
6   B MALARCZYK Martyna
WAŚNIOWSKI Oliwier
X TURECKI Kacper
GUZIK Aleksandra
0:3 (5:11, 9:11, 4:11) ⇓
9   D WAŚNIOWSKI Oliwier Y KOŁOS Arkadiusz 0:3 (4:11, 1:11, 1:11) ⇓
14   D WAŚNIOWSKI Oliwier X TURECKI Kacper 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 11:00
47. TKS „Opoka” Trzebinia II - UKS „Rokicie” Szczytniki 10:4
1   A WIELGOSZ Mirosław W WAŚNIOWSKI Oliwier 3:0 (11:4, 11:3, 11:5) ⇓
5   A WIELGOSZ Mirosław
ZAJĘCKI Paweł
W MALARCZYK Martyna
WAŚNIOWSKI Oliwier
3:0 (11:7, 11:8, 16:14) ⇓
8   B ZAJĘCKI Paweł W WAŚNIOWSKI Oliwier 3:0 (11:4, 11:6, 11:3) ⇓
12   C SITARZ Krzysztof W WAŚNIOWSKI Oliwier 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-03 12:30
48. KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Rokicie” Szczytniki II 8:2
2   B MIKRUT Jakub Y WAŚNIOWSKI Oliwier 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) ⇓
4   A MIKRUT Jakub
SOBUCKI Mateusz
X PASZEK Hubert
WAŚNIOWSKI Oliwier
3:0 (11:5, 11:9, 11:5) ⇓
7   C PALACZ Daniel Y WAŚNIOWSKI Oliwier 2:3 (13:11, 9:11, 7:11, 11:9, 9:11) ⇑
10   A SOBUCKI Mateusz Y WAŚNIOWSKI Oliwier 3:1 (11:9, 8:11, 11:7, 11:9) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-10 11:00
62. UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Rokicie” Szczytniki 7:7
1   A STALMACH Zbigniew W WAŚNIOWSKI Oliwier 3:0 (11:5, 11:8, 11:5) ⇓
5   A TALAGA Samuel
STALMACH Zbigniew
W MALARCZYK Martyna
WAŚNIOWSKI Oliwier
3:0 (11:5, 11:7, 11:9) ⇓
8   B BEŁZA Janusz W WAŚNIOWSKI Oliwier 3:1 (11:6, 28:30, 13:11, 11:7) ⇓
12   C TALAGA Samuel W WAŚNIOWSKI Oliwier 3:1 (11:3, 11:4, 8:11, 11:4) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-16 16:00
65. UKS „Rokicie” Szczytniki - KS „Bronowianka” Kraków V 6:8
5   A GARYCKI Adrian
WAŚNIOWSKI Oliwier
W KOPACKI Paweł
GÓRECKA Dominika
0:3 (4:11, 4:11, 3:11) ⇓
11   A WAŚNIOWSKI Oliwier Y KUSIAK Franciszek 0:3 (6:11, 5:11, 14:16) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-20 16:00
72. UKS „Rokicie” Szczytniki II - TKKF Dobczyce 3:7
2   B WAŚNIOWSKI Oliwier Y ZLEZARCZYK Rafał 0:3 (3:11, 3:11, 4:11) ⇓
4   A WAŚNIOWSKI Oliwier
PRZEPOLSKI Andrzej
X ZLEZARCZYK Rafał
BAJER Grzegorz
1:3 (9:11, 11:4, 2:11, 8:11) ⇓
5   B WAŚNIOWSKI Oliwier X BAJER Grzegorz 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) ⇓
8   B WAŚNIOWSKI Oliwier Z BAJER Emilia 3:0 (14:12, 11:6, 11:4) ⇑
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-03-17 11:00
123. PKS „Porta” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki 8:6
4   D KALICIAK Dariusz Z WAŚNIOWSKI Oliwier 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) ⇓
6   B KALICIAK Dariusz
KMIEĆ Paweł
X MALARCZYK Martyna
WAŚNIOWSKI Oliwier
3:0 (11:2, 11:7, 11:3) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-03-03 16:00 ⇨ 2018-03-24 16:00
118. UKS „Rokicie” Szczytniki - UKS „Zarabie” Myślenice III 3:11
2   B WAŚNIOWSKI Oliwier X ŻĄDŁO Piotr 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) ⇓
5   A WAŚNIOWSKI Oliwier
PRZEPOLSKI Andrzej
W ŚWIĘCH Jarosław
KUZIO Aleksandra
0:3 (9:11, 5:11, 13:15) ⇓