Piotr Kachel
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1965
Przynależność klubowa: ULKS „Lachowice”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-21 18:00
2. ULKS „Lachowice” II - MKS „Skawa” Wadowice III 10:4
3   C KACHEL Piotr Y KUBERA Dawid 3:1 (11:5, 8:11, 11:7, 11:9) ⇑
5   A BANAŚ Jan
KACHEL Piotr
W STUDNICKA Anna
KUBERA Dawid
1:3 (6:11, 11:8, 3:11, 10:12) ⇓
10   C KACHEL Piotr Z ZAJDA Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:3, 11:8) ⇑
12   C KACHEL Piotr W STUDNICKA Anna 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-19 18:00
11. ULKS „Lachowice” II - „Power Rangers” Czarny Dunajec 8:6
4   D KACHEL Piotr Z WŁODEK Sławomir 3:2 (11:6, 7:11, 8:11, 11:6, 11:9) ⇑
5   A BANAŚ Jan
KACHEL Piotr
W BODZIONY Grzegorz
LITWIAK Tadeusz
2:3 (11:6, 11:8, 6:11, 10:12, 5:11) ⇓
9   D KACHEL Piotr Y LITWIAK Tadeusz 1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 11:13) ⇓
14   D KACHEL Piotr X BODZIONY Grzegorz 3:0 (11:9, 11:5, 11:8) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-09 18:00 ⇨ 2018-11-07 18:00
22. KS „Gorce” Nowy Targ IV - ULKS „Lachowice” II 4:10
4   D JACHYMIAK Krzysztof Z KACHEL Piotr 3:2 (9:11, 7:11, 11:6, 11:4, 15:13) ⇓
5   A ŚCIESZKA Karolina
KORCZAK Natasza
W GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
1:3 (8:11, 11:8, 4:11, 6:11) ⇑
10   C GNIADEK Piotr Z KACHEL Piotr 1:3 (9:11, 11:8, 6:11, 6:11) ⇑
13   B KORCZAK Natasza Z KACHEL Piotr 3:1 (11:5, 5:11, 12:10, 11:9) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-05 18:00 ⇨ 2018-11-07 20:00
10. KS „Gorce” Nowy Targ III - ULKS „Lachowice” II 9:5
4   D KWIATKOWSKI Kacper Z KACHEL Piotr 3:0 (13:11, 11:7, 11:9) ⇓
5   A KOWALKOWSKI Maciej
MRUGAŁA Bartłomiej
W GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
3:0 (11:6, 11:8, 11:7) ⇓
10   C MRUGAŁA Bartłomiej Z KACHEL Piotr 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) ⇓
13   B KOWALCZYK Michał Z KACHEL Piotr 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-23 18:00 ⇨ 2018-11-21 18:00
29. ULKS „Lachowice” II - MKS „Skawa” Wadowice II 1:13
4   D KACHEL Piotr Z BODNAR Michał 0:3 (4:11, 7:11, 15:17) ⇓
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
X BODNAR Michał
GALA Dawid
0:3 (5:11, 7:11, 9:11) ⇓
9   D KACHEL Piotr Y GALA Dawid 1:3 (4:11, 11:7, 8:11, 6:11) ⇓
14   D KACHEL Piotr X RUPA Robert 0:3 (2:11, 4:11, 7:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-07 18:00 ⇨ 2018-12-05 18:00
39. ULKS „Lachowice” II - KS „Unia” Naprawa 10:4
3   C KACHEL Piotr Y JĘDRAL Robert 3:2 (12:10, 12:14, 11:7, 7:11, 11:7) ⇑
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
X KOŁODZIEJCZYK Mateusz
KOWALCZYK Marek
3:0 (13:11, 11:8, 11:7) ⇑
10   C KACHEL Piotr Z KOWALCZYK Marek 2:3 (11:5, 9:11, 11:9, 14:16, 8:11) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-18 18:00 ⇨ 2018-12-12 18:00
54. KS „Gorce” Nowy Targ V - ULKS „Lachowice” II 4:10
3   C LECH Maja Y KACHEL Piotr 3:1 (11:8, 2:11, 11:8, 11:9) ⇓
5   A KLAG Franciszek
MRUGAŁA Jan
W GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
3:1 (11:9, 8:11, 11:7, 11:7) ⇓
9   D MROCZKA Alicja Y KACHEL Piotr 0:3 (6:11, 8:11, 10:12) ⇑
11   A MRUGAŁA Jan Y KACHEL Piotr 3:2 (7:11, 11:8, 9:11, 11:6, 11:9) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-14 18:00
43. UKS „Tornado” Waksmund - ULKS „Lachowice” II 1:13
3   C KAMIŃSKA Martyna Y KACHEL Piotr 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) ⇑
5   A KOLASA Iwona
KAMIŃSKA Martyna
W GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
0:3 (4:11, 5:11, 6:11) ⇑
9   D KUNKA Aleksandra Y KACHEL Piotr 1:3 (9:11, 11:6, 7:11, 7:11) ⇑
11   A KOLASA Dawid Y KACHEL Piotr 3:1 (11:9, 11:8, 4:11, 11:9) ⇓
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-11 18:00
48. ULKS „Lachowice” II - LKS „Victoria” Nidek 9:5
4   D KACHEL Piotr Z SZEMIK Krzysztof 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 7:11) ⇓
5   A GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
W SKRZYPIEC Dawid
WĘGLARZ Patryk
3:1 (5:11, 11:9, 11:8, 11:8) ⇑
9   D KACHEL Piotr Y BIZOŃ Stefan 3:2 (11:9, 8:11, 11:4, 8:11, 11:5) ⇑
14   D KACHEL Piotr X SKRZYPIEC Dawid 0:3 (10:12, 11:13, 6:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
938 BIZOŃ Stefan 1968
1413 BODNAR Michał 2003
295 BODZIONY Grzegorz 1994
1272 BOLEK Łukasz 1997
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1800 BRYNIARSKI Borys 2004
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1692 GALA Dawid 2005
2113 GNIADEK Piotr 2008
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
1231 HANDZEL Weronika 2004
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
2679 JĘDRAL Robert 1971
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
949 KONSTANTY Adam 1954
1509 KORCZAK Natasza 2006
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
2733 KOWALCZYK Marek 1982
1510 KOWALCZYK Michał 2007
2274 KUBERA Dawid 2007
2528 KUNKA Aleksandra 2008
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
523 KUZIO Waldemar 1977
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1502 MENSFELD Natalia 2004
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
2112 MROCZKA Alicja 2008
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
118 PACYNA Dariusz 1965
877 PIEGZA Adrian 2000
951 PIETRZYK Marcin 1990
2385 PIOTROWSKA Ewelina 1991
2123 RAJDA Karol 2005
4 RAJTAR Marek 1997
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1795 RUPA Robert 1965
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
2070 STUDNICKA Anna 2006
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
524 SZLACHETKA Jakub 1993
2502 SZYDŁOWSKI Wojtek 1994
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
2501 TOCZONY Szymon 1993
1823 WCISŁO Patryk 2007
2609 WŁODEK Sławomir 1975
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
2383 ZYSEK Piotr 1967
1678 ŻYDEK Robert 2007