Bogdan Kajfasz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1972
Przynależność klubowa: KTS „Victoria” Spytkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-25 19:00
5. LKS „Polonia” Wilczkowice II - KTS „Victoria” Spytkowice II 14:0
2   B SZELEST Jacek X KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) ⇓
6   B JEDYNAK Damian
NOWICKI Marek
X KAJFASZ Bogdan
MUCHA Daniel
3:1 (5:11, 11:9, 11:9, 11:3) ⇓
7   A NOWICKI Marek X KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) ⇓
14   D DĄBROWSKI Damian X KAJFASZ Bogdan 3:1 (10:12, 11:5, 11:7, 11:6) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-17 18:00 ⇨ 2019-09-27 18:00
63. KTS „Victoria” Spytkowice I - KTS „Victoria” Spytkowice II 12:2
2   B WARMUZ Kamil X KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:6, 11:3, 13:11) ⇓
5   A CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
W BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
2:3 (11:8, 11:13, 11:8, 8:11, 9:11) ⇑
7   A CHOJNA Dawid X KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:3, 11:5, 11:7) ⇓
14   D GRONDALCZYK Adrian X KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-04 18:00
11. KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Bronowianka” Kraków IV 1:13
4   D KAJFASZ Bogdan Z SZCZEBAK Jerzy 0:3 (3:11, 4:11, 6:11) ⇓
6   B BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
X OPYD Artur
KUSIAK Franciszek
1:3 (11:8, 7:11, 11:13, 12:14) ⇓
9   D KAJFASZ Bogdan Y CHODACKI Marcin 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) ⇓
14   D KAJFASZ Bogdan X KUSIAK Franciszek 1:3 (9:11, 9:11, 12:10, 10:12) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-18 18:00
16. KTS „Victoria” Spytkowice II - TKS „Opoka” Trzebinia 5:9
3   C KAJFASZ Bogdan Y ŚWIRK Robert 0:3 (3:11, 2:11, 4:11) ⇓
5   A BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
W ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
0:3 (1:11, 4:11, 6:11) ⇓
10   C KAJFASZ Bogdan Z WÓJCIK Jan 3:0 (11:7, 11:5, 11:1) ⇑
12   C KAJFASZ Bogdan W GLANOWSKI Bartosz 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 11:00 ⇨ 2019-11-12 19:30
29. LKS „Kłos” Olkusz - KTS „Victoria” Spytkowice II 12:2
1   A PACIA Bartłomiej W KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) ⇓
6   B ŁASKAWIEC Jakub
PACIA Bartłomiej
X KAJFASZ Bogdan
MUCHA Daniel
3:0 (11:4, 13:11, 12:10) ⇓
8   B PAŁKA Patryk W KAJFASZ Bogdan 3:0 (12:10, 11:4, 11:7) ⇓
12   C ŁASKAWIEC Jakub W KAJFASZ Bogdan 2:3 (8:11, 11:13, 11:9, 11:9, 5:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
2317 BAŁAZY Tomasz 1999
15 BIEL Jakub 1977
938 BIZOŃ Stefan 1968
1413 BODNAR Michał 2003
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
1838 BRUZDA Rafał 1974
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
2056 CHOJNA Zbigniew 1967
2398 CIĘŻOBKA Wojciech 1982
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
1790 DŹWIG Andrzej 1986
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1249 GNIADEK Paweł 1999
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
1403 KLAG Wiktor 2007
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
1275 KOPACKI Paweł 2004
1509 KORCZAK Natasza 2006
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
1197 LELEK Paweł 1973
2379 LEŚNY Paweł 1967
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
2321 MACHNIK Paweł 2004
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
1502 MENSFELD Natalia 2004
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
2250 MIKRUT Jakub 2003
891 MISZCZYK Łukasz 1993
1446 MITORAJ Jan 2000
1447 MITORAJ Paweł 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
1096 NALEPA Maciej 1973
2074 NOSAL Piotr 1989
2432 NOWAK Łukasz 1989
1832 NOWICKI Marek 1975
965 ORTMAN Agata 2001
2708 PACIA Bartłomiej 1976
1759 PAŁKA Patryk 2002
601 PASIECZNY Jan 1967
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1214 RADWAN Mikołaj 2001
4 RAJTAR Marek 1997
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1313 STALMACH Zbigniew 2000
146 SUBIK Filip 1996
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
856 ŚWIRK Robert 1969
2064 WALICZEK Łukasz 1998
330 WARMUZ Kamil 1989
1329 WCISŁO Konrad 2005
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
1583 WINCEK Marek 1981
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1886 WOLANIN Piotr 2001
1283 WÓJCIK Jan 1959
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
1678 ŻYDEK Robert 2007