Damian Dudziak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1995
Przynależność klubowa: UKS „Zarabie” Myślenice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 11:00
1. „Siemacha” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 0:14
4   D CZERNUKHIN Jewhen Z DUDZIAK Damian 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) ⇑
6   B KUĆ Grzegorz
CZERNUKHIN Jewhen
X DUDZIAK Damian
ZAKRZYŃSKI Dominik
0:3 (7:11, 9:11, 11:13) ⇑
10   C WOJAS Bartłomiej Z DUDZIAK Damian 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) ⇑
13   B KUĆ Grzegorz Z DUDZIAK Damian 1:3 (7:11, 17:15, 9:11, 9:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 16:00
7. UKS „Zarabie” Myślenice - GSWAL „Mikulec” Grybów 11:3
4   D DUDZIAK Damian Z GAŁUSZKA Mateusz 3:1 (11:5, 7:11, 11:1, 11:3) ⇑
6   B DUDZIAK Damian
ZAKRZYŃSKI Dominik
X URBAN Mariusz
GAŁUSZKA Mateusz
3:0 (11:9, 11:6, 11:5) ⇑
9   D DUDZIAK Damian Y MÓL Marcin 1:3 (8:11, 11:4, 9:11, 7:11) ⇓
14   D DUDZIAK Damian X NOWAK Marcin 1:3 (8:11, 14:12, 9:11, 5:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 11:00
15. UKS „Zarabie” Myślenice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 8:6
1   A DUDZIAK Damian W PIĄSTKA Michał 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇑
5   A DUDZIAK Damian
STALMACH Zbigniew
W WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 8:11) ⇓
7   A DUDZIAK Damian X KURCZYNA Łukasz 2:3 (11:7, 8:11, 11:9, 10:12, 7:11) ⇓
11   A DUDZIAK Damian Y BRUZDA Rafał 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:6) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-27 16:00 ⇨ 2018-10-25 20:00
19. UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Bronowianka” Kraków III 10:4
4   D DUDZIAK Damian Z OLCZAK Mariusz 3:1 (9:11, 11:5, 11:3, 13:11) ⇑
5   A DUDZIAK Damian
ZAKRZYŃSKI Dominik
W OLCZAK Mariusz
CHUDZICKI Maksym
2:3 (11:7, 11:13, 11:7, 11:13, 6:11) ⇓
9   D DUDZIAK Damian Y BOGACZ Wojciech 1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 8:11) ⇓
14   D DUDZIAK Damian X JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (12:10, 11:9, 13:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-11 11:00
25. UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Zarabie” Myślenice 4:10
4   D MENSFELD Natalia Z DUDZIAK Damian 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇑
6   B DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
X DUDZIAK Damian
ZAKRZYŃSKI Dominik
0:3 (8:11, 5:11, 4:11) ⇑
10   C SUŁKOWSKI Karol Z DUDZIAK Damian 3:2 (11:8, 8:11, 11:9, 9:11, 13:11) ⇓
13   B ROZUM Dawid Z DUDZIAK Damian 3:1 (11:5, 6:11, 11:8, 12:10) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
117 ANTOSZEK Stanisław 1995
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
218 BIESAGA Marek 1964
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1292 BOGACZ Wojciech 2004
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
910 BUKOWSKI Adrian 1992
447 BZOWY Sławomir 1951
162 CELARY Mateusz 1995
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
332 CHOJNA Dawid 1992
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1427 CHUDOBA Piotr 1981
226 CHYC Tomasz 1993
824 CYRNEK Piotr 1995
2382 CZERNUKHIN Jewhen 2000
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
175 DANAJ Patrycja 1998
79 DAŃDA Krzysztof 1969
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1436 DRABEK Kazimierz 1945
867 DUDEK Radosław 1979
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
2 FLOREK Arkadiusz 1993
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
908 GÓRECKI Wojciech 2002
125 GRAJNY Piotr 1968
213 HARMACIŃSKI Adrian 1993
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
832 JURCZAK Michał 1989
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
545 KĘSEK Damian 1995
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1428 KLAG Tomasz 1980
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
176 KLIMCZAK Marek 1965
1966 KLOCEK Kamil 1999
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1029 KOPCZYK Hubert 1998
889 KORCZAK Damian 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
1925 KOWAL Damian 1999
636 KOZIEŁ Michał 1983
568 KRZYK Bartosz 1991
212 KSIĄŻEK Kamil 1995
520 KUBÓW Janusz 1983
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1802 KUDŁA Paweł 1985
101 KUFEL Dominik 1979
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
639 KUREK Jacek 1968
178 KUTAJ Maksymilian 2002
2405 KUZMENKO Hrihorii 1993
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
635 KWEK Aleksander 1970
190 LECH Sylwester 1998
128 LENART Marek 1992
215 LEŚNIAK Damian 1994
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1034 MADZULA Paweł 1976
151 MAGULSKI Damian 1997
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
303 MĄKA Karol 1991
1502 MENSFELD Natalia 2004
290 MICHALCZYK Jakub 1998
671 MLECZKO Radosław 1993
451 MŁODAWSKI Kamil 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
378 NOSAL Mirosław 1977
496 NOWAK Marcin 1984
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2201 OLBRYCHT Michał 2004
2296 OLCZAK Mariusz 1996
674 OLESIAK Grzegorz 1999
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
829 PELCZAR Dawid 1998
695 PETKA Krzysztof 1999
495 PETKA Michał 1995
81 PIĄSTKA Michał 1994
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
372 PIS Marcin 1996
139 PNIACZEK Dominik 1999
78 PORĄBKA Dariusz 1968
866 PUSHKAROV Kostyantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
1795 RUPA Robert 1965
862 SARNA Ryszard 1962
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
3 SMUGA Mariusz 1994
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
2202 SPOREK Szymon 2004
46 STACH Paweł 1978
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
1965 STĄPOR Rafał 1999
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
524 SZLACHETKA Jakub 1993
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
376 TABOR Marcin 1981
663 TUREK Tomasz 1988
280 TWARÓG Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
1414 WODNIAK Kamil 2003
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
54 WOLSKI Tomasz 1972
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
620 ŻEBRO Andrzej 1991