Emilia Bajer
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: TKKF Dobczyce
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-23 11:00 ⇨ 2018-10-03 19:00
3. TKKF Dobczyce - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 9:5
12   C BAJER Emilia W KUC Leszek 0:3 (6:11, 2:11, 1:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 12:00 ⇨ 2018-10-04 18:00
11. LKS „Wisła” Rząska I - TKKF Dobczyce 9:5
12   C BUŁA Dominik W BAJER Emilia 3:2 (11:8, 4:11, 7:11, 11:5, 11:5) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 11:00
24. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - TKKF Dobczyce 5:9
3   C MARZEC Stefan Y BAJER Emilia 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇓
6   B RADZISZEWSKI Radosław
PICHLA Paweł
X ZLEZARCZYK Rafał
BAJER Emilia
3:2 (11:6, 11:5, 9:11, 4:11, 11:3) ⇓
9   D PICHLA Paweł Y BAJER Emilia 2:3 (11:4, 8:11, 11:7, 10:12, 6:11) ⇑
11   A RADZISZEWSKI Radosław Y BAJER Emilia 3:1 (11:4, 8:11, 11:8, 11:4) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-11 11:00 ⇨ 2018-11-23 18:00
25. TKKF Dobczyce - KS „Podwawelski” Kraków V 4:10
3   C BAJER Emilia Y SOBUCKI Mateusz 0:3 (8:11, 3:11, 4:11) ⇓
5   A ZLEZARCZYK Rafał
BAJER Emilia
W CHŁĘDOWSKI Jakub
WOLANIN Piotr
1:3 (11:5, 10:12, 7:11, 3:11) ⇓
10   C BAJER Emilia Z RÓŻYCZKA Mirosław 0:3 (6:11, 5:11, 9:11) ⇓
12   C BAJER Emilia W WOLANIN Piotr 0:3 (7:11, 3:11, 9:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-24 16:00
36. TKKF Dobczyce - UKS „Rokicie” Szczytniki II 11:3
4   D BAJER Emilia Z JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) ⇑
5   A ZLEZARCZYK Rafał
BAJER Emilia
W GAJ Milena
FILIPEK Angelika
3:1 (13:11, 8:11, 11:6, 11:6) ⇑
9   D BAJER Emilia Y KOSTUCH Gabriela 3:0 (11:3, 11:6, 11:7) ⇑
14   D BAJER Emilia X GAJ Milena 1:3 (11:7, 5:11, 3:11, 9:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-09 11:00
47. TKKF Dobczyce - UKS „Gryf” Gdów III 9:5
4   D BAJER Emilia Z MIĘKINA Hubert 0:3 (7:11, 5:11, 9:11) ⇓
6   B ZLEZARCZYK Rafał
BAJER Emilia
X GARYCKI Adrian
MALARCZYK Martyna
2:3 (7:11, 14:12, 11:9, 10:12, 12:14) ⇓
9   D BAJER Emilia Y GARYCKI Adrian 0:3 (15:17, 2:11, 1:11) ⇓
14   D BAJER Emilia X MALARCZYK Martyna 3:2 (11:9, 11:9, 8:11, 7:11, 11:8) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-12 14:00
59. TKKF Dobczyce - MKS KSOS Kraków III 11:3
3   C BAJER Emilia Y BUJAK Piotr 1:3 (11:6, 8:11, 10:12, 8:11) ⇓
6   B ZAKRZYŃSKI Wojciech
BAJER Emilia
X BUJAK Piotr
PIEPRZYK Szymon
3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇑
10   C BAJER Emilia Z WALCZAK Wojciech 1:3 (7:11, 4:11, 11:9, 9:11) ⇓
12   C BAJER Emilia W PIEPRZYK Szymon 2:3 (7:11, 11:13, 11:9, 11:6, 8:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-19 11:00 ⇨ 2019-01-28 17:30
63. PKS „Porta” Kraków II - TKKF Dobczyce 6:8
13   B KOHUTEK Konrad Z BAJER Emilia 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2019-02-03 11:00 ⇨ 2019-02-06 18:00
70. TKKF Dobczyce - „Siemacha” Kraków II 13:1
10   C BAJER Emilia Z MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) ⇑
12   C BAJER Emilia W MARKIEWICZ Zbigniew 3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:7) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2019-02-10 11:00
76. UKS „Zarabie” Myślenice III - TKKF Dobczyce 12:2
4   D KUZIO Waldemar Z BAJER Emilia 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇓
6   B KUZIO Waldemar
TALAGA Samuel
X ZLEZARCZYK Rafał
BAJER Emilia
3:0 (11:6, 11:9, 13:11) ⇓
10   C ŻĄDŁO Piotr Z BAJER Emilia 3:0 (16:14, 13:11, 12:10) ⇓
13   B KUZIO Aleksandra Z BAJER Emilia 3:0 (11:7, 11:9, 18:16) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-02-24 11:00 ⇨ 2019-02-27 18:00
79. TKKF Dobczyce - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 2:12
4   D BAJER Emilia Z NOSEK Robert 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) ⇓
6   B ZLEZARCZYK Rafał
BAJER Emilia
X JEDYNAK Damian
NOSEK Robert
0:3 (2:11, 12:14, 5:11) ⇓
9   D BAJER Emilia Y DĄBROWSKI Damian 1:3 (11:7, 7:11, 11:13, 8:11) ⇓
14   D BAJER Emilia X JEDYNAK Damian 1:3 (11:9, 7:11, 4:11, 7:11) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-03-16 15:00
82. TKKF Dobczyce - UKS „Zarabie” Myślenice III 7:7
2   B BAJER Emilia X ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (3:11, 2:11, 9:11) ⇓
6   B ZLEZARCZYK Rafał
BAJER Emilia
X TALAGA Samuel
ŻĄDŁO Piotr
1:3 (8:11, 8:11, 13:11, 5:11) ⇓
8   B BAJER Emilia W TALAGA Samuel 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2019-04-07 12:30 ⇨ 2019-05-05 16:00
88. KS „Podwawelski” Kraków V - TKKF Dobczyce 10:4
3   C SOBUCKI Mateusz Y BAJER Emilia 3:0 (11:9, 11:8, 13:11) ⇓
6   B CHŁĘDOWSKI Jakub
WOLANIN Piotr
X ZAKRZYŃSKI Wojciech
BAJER Emilia
3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:9) ⇓
9   D CHŁĘDOWSKI Jakub Y BAJER Emilia 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) ⇓
11   A RÓŻYCZKA Mirosław Y BAJER Emilia 3:1 (11:4, 11:5, 15:17, 11:7) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2019-04-26 18:30 ⇨ 2019-05-10 18:30
91. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - TKKF Dobczyce 8:6
4   D BOCHENEK Dariusz Z BAJER Emilia 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) ⇓
5   A BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
W ZLEZARCZYK Rafał
BAJER Emilia
3:0 (11:5, 11:8, 11:7) ⇓
10   C KUC Leszek Z BAJER Emilia 3:0 (11:4, 11:2, 11:4) ⇓
13   B NAŁÓDKA Dariusz Z BAJER Emilia 2:3 (11:5, 11:8, 10:12, 8:11, 8:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1635 BOROŃ Sławomir 1962
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
2259 CHWOJKO Jagoda 2004
1920 CNOTA Jakub 2002
888 DĄBROWSKI Damian 1979
2249 DYMEK Michał 1987
1625 GAJ Milena 2008
658 GARYCKI Adrian 1996
2023 GŁOWACKI Dawid 2002
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
975 JEDYNAK Damian 1989
2030 JURCZYK Marek 1970
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2103 KOSTUCH Gabriela 2009
2084 KOWAL Mieczysław 1963
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1694 KUZIO Aleksandra 2007
523 KUZIO Waldemar 1977
1666 MAJDAK Rafał 2006
2127 MALARCZYK Martyna 2004
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969
2124 MARZEC Stefan 1953
2038 MASTERNAK Kuba 1972
1896 MIĘKINA Hubert 2005
2262 MLAK Michał 1983
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1761 NEUMANN Jacek 1965
978 NOSEK Robert 1970
2083 NOWAK Artur 1987
1899 PASZEK Hubert 2004
2340 PERZ Izabela 2008
2339 PERZ Szymon 2003
1391 PIĄTEK Joanna 2000
2696 PICHLA Paweł 1976
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
2377 PUT Maciej 2004
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
1891 SKUBA Emilia 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
2341 STACHURA Magdalena 2005
2036 STOJEK Michał 1974
1569 SYRDA Zuzanna 2006
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
670 TALAGA Samuel 1999
1196 URBAN Piotr 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
1329 WCISŁO Konrad 2005
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1886 WOLANIN Piotr 2001
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003