Mieczysław Kowal
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1963
Przynależność klubowa: LKS „Wisła” Rząska
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 18:00
11. LKS „Wisła” Rząska I - „Siemacha” Kraków II 10:4
3   C KOWAL Mieczysław Y MARKIEWICZ Michał 0:3 (1:11, 5:11, 6:11) ⇓
6   B PUU Aarne
KOWAL Mieczysław
X MARKIEWICZ Zbigniew
CNOTA Jakub
0:3 (4:11, 4:11, 6:11) ⇓
10   C KOWAL Mieczysław Z CNOTA Jakub 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) ⇓
12   C KOWAL Mieczysław W PIRÓG Paweł 1:3 (12:10, 8:11, 10:12, 12:14) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 12:00 ⇨ 2019-10-13 11:00
16. LKS „Wisła” Rząska I - UKS „Zarabie” Myślenice III 4:10
1   A KOWAL Mieczysław W ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (4:11, 3:11, 5:11) ⇓
5   A PUU Aarne
KOWAL Mieczysław
W TALAGA Samuel
KUZIO Maciej
0:3 (4:11, 8:11, 4:11) ⇓
7   A KOWAL Mieczysław X TALAGA Samuel 0:3 (2:11, 3:11, 9:11) ⇓
11   A KOWAL Mieczysław Y KUZIO Maciej 0:3 (9:11, 3:11, 5:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
218 BIESAGA Marek 1964
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
1920 CNOTA Jakub 2002
2271 DIETRICH Aleksander 2004
625 DROZD Paweł 1979
2249 DYMEK Michał 1987
1626 FILIPEK Angelika 2007
2343 GADZINA Karol 2006
2342 GADZINA Krystian 2006
1625 GAJ Milena 2008
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
2001 KALICIAK Dariusz 1974
2579 KILISZEK Kamila 2005
2765 KOŁODZIEJ Michał 2004
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
1634 LODOWSKI Janusz 1962
1666 MAJDAK Rafał 2006
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2395 MARDOSZ Maciej 2010
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
2124 MARZEC Stefan 1953
2250 MIKRUT Jakub 2003
1761 NEUMANN Jacek 1965
1824 NOWAK Jakub 2007
2345 NOWAK Mateusz 2007
1832 NOWICKI Marek 1975
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1899 PASZEK Hubert 2004
2339 PERZ Szymon 2003
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
2730 PIETROW Aleksander 2002
2178 PIRÓG Paweł 2008
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
2377 PUT Maciej 2004
1777 ROJEK Mateusz 1993
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1891 SKUBA Emilia 2005
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
2533 SZEWCZYK Maria 2008
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
670 TALAGA Samuel 1999
1330 TURECKI Jarosław 1979
1196 URBAN Piotr 1976
1873 UTYLSKI Kornel 2008
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
778 WOŹNY Dariusz 1986
1283 WÓJCIK Jan 1959