Artur Nowak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1987
Przynależność klubowa: LKS „Wisła” Rząska
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 15:30 ⇨ 2019-09-22 15:30
5. LKS „Wisła” Rząska II - KS „Jordan” Kraków 5:9
1   A NOWAK Artur W APOSTOŁ Paweł 1:3 (7:11, 12:10, 6:11, 7:11) ⇓
6   B BUŁA Dominik
NOWAK Artur
X WIROŃSKI Piotr
LODOWSKI Janusz
3:0 (11:7, 11:2, 11:6) ⇑
7   A NOWAK Artur X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:6, 11:4, 12:10) ⇑
11   A NOWAK Artur Y WIROŃSKI Piotr 3:1 (9:11, 15:13, 11:4, 11:4) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 11:00 ⇨ 2019-10-10 19:00
12. KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Wisła” Rząska II 10:4
1   A WĄTOR Oliwia W NOWAK Artur 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) ⇓
5   A KOPACKA Anna
HADRYŚ Matylda
W NOWAK Artur
OSTROMĘCKI Rafał
2:3 (7:11, 11:8, 11:8, 8:11, 10:12) ⇑
8   B KOPACKA Anna W NOWAK Artur 0:3 (9:11, 5:11, 3:11) ⇑
12   C HADRYŚ Matylda W NOWAK Artur 1:3 (8:11, 3:11, 12:10, 8:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 15:30 ⇨ 2019-10-14 18:30
13. LKS „Wisła” Rząska II - PKS „Porta” Kraków I 5:9
3   C NOWAK Artur Y PORĘBSKI Marcin 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) ⇑
6   B BUŁA Dominik
NOWAK Artur
X BOLISĘGA Sebastian
PORĘBSKI Marcin
3:0 (11:4, 16:14, 11:8) ⇑
10   C NOWAK Artur Z BOLISĘGA Sebastian 3:2 (12:10, 10:12, 11:9, 7:11, 11:6) ⇑
12   C NOWAK Artur W KOHUTEK Konrad 3:1 (11:9, 7:11, 11:7, 11:6) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 11:00
20. UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Wisła” Rząska II 7:7
1   A PILCH Aleksander W NOWAK Artur 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) ⇑
5   A MIERNIK Jan
PILCH Aleksander
W BUŁA Dominik
NOWAK Artur
0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇑
8   B GAJ Milena W NOWAK Artur 0:3 (11:13, 9:11, 5:11) ⇑
12   C MIERNIK Jan W NOWAK Artur 0:3 (7:11, 1:11, 1:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 11:00 ⇨ 2019-10-30 18:30
21. PKS „Porta” Kraków II - LKS „Wisła” Rząska I 13:1
1   A CZUBAK Michał W NOWAK Artur 3:1 (11:7, 10:12, 12:10, 11:8) ⇓
5   A MAŚLONG Mirosław
CZUBAK Michał
W KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
3:0 (11:7, 11:5, 11:8) ⇓
8   B KALICIAK Dariusz W NOWAK Artur 3:0 (11:6, 12:10, 11:9) ⇓
12   C MAŚLONG Mirosław W NOWAK Artur 3:2 (11:9, 3:11, 11:3, 6:11, 11:4) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 13:00 ⇨ 2019-11-22 19:00
29. MKS KSOS Kraków V - LKS „Wisła” Rząska I 12:2
4   D ŁAKOMY Mariusz Z NOWAK Artur 0:3 (12:14, 7:11, 6:11) ⇑
6   B ŁACH Bartłomiej
ŁAKOMY Mariusz
X KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
3:0 (11:9, 11:9, 12:10) ⇓
10   C ŁACH Bartłomiej Z NOWAK Artur 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) ⇓
13   B BOBER Rafał Z NOWAK Artur 3:1 (4:11, 11:8, 11:7, 11:8) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-24 12:00 ⇨ 2019-11-29 18:00
35. LKS „Wisła” Rząska I - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0
1   A NOWAK Artur W BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:3, 11:3, 11:5) ⇑
5   A KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
W BULIŃSKI Sebastian
CHORNYI Yehor
3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇑
7   A NOWAK Artur X PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:1, 11:7, 11:6) ⇑
11   A NOWAK Artur Y CHORNYI Yehor 3:0 (11:2, 11:8, 11:9) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-06 18:30
43. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Wisła” Rząska I 10:4
2   B NAŁÓDKA Dariusz X NOWAK Artur 3:0 (12:10, 11:7, 12:10) ⇓
5   A BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
W KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
3:2 (11:9, 13:15, 6:11, 11:7, 11:6) ⇓
7   A GŁOWACKI Arkadiusz X NOWAK Artur 3:2 (11:5, 7:11, 4:11, 12:10, 11:5) ⇓
14   D BOCHENEK Dariusz X NOWAK Artur 3:2 (11:7, 11:7, 10:12, 9:11, 11:9) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
2931 BOBER Rafał 1997
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2709 BOLISĘGA Sebastian 1974
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
518 BUJAK Piotr 1960
2847 BULIŃSKI Sebastian 2008
2883 CHORNYI Yehor 2006
2498 CZUBAK Michał 1987
2249 DYMEK Michał 1987
1774 FERDEK Marek 1968
1625 GAJ Milena 2008
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
2817 HADRYŚ Matylda 2008
2001 KALICIAK Dariusz 1974
176 KLIMCZAK Marek 1965
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2680 KOŁODZIEJ Justyna 2002
2765 KOŁODZIEJ Michał 2004
1544 KOPACKA Anna 2006
2595 KORDAS Konrad 1987
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2599 KUREK Kinga 2001
1634 LODOWSKI Janusz 1962
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
1666 MAJDAK Rafał 2006
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2395 MARDOSZ Maciej 2010
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2507 MIERNIK Jan 2007
2250 MIKRUT Jakub 2003
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1824 NOWAK Jakub 2007
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
2550 PILCH Aleksander 2008
2852 PŁAWIŃSKI Natan 2008
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
1891 SKUBA Emilia 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
1196 URBAN Piotr 1976
2588 WĄTOR Oliwia 2006
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1283 WÓJCIK Jan 1959
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998