Paweł Apostoł
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1973
Przynależność klubowa: KS „Jordan” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 15:30 ⇨ 2019-09-22 15:30
5. LKS „Wisła” Rząska II - KS „Jordan” Kraków 5:9
1   A NOWAK Artur W APOSTOŁ Paweł 1:3 (7:11, 12:10, 6:11, 7:11) ⇑
5   A OSTROMĘCKI Rafał
KURELUS Piotr
W URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
0:3 (5:11, 7:11, 3:11) ⇑
8   B OSTROMĘCKI Rafał W APOSTOŁ Paweł 1:3 (1:11, 11:8, 5:11, 3:11) ⇑
12   C BUŁA Dominik W APOSTOŁ Paweł 0:3 (6:11, 8:11, 3:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 16:00
11. KS „Jordan” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków VI 13:1
5   A LODOWSKI Janusz
APOSTOŁ Paweł
W KORDAS Konrad
WĄS Bartłomiej
3:0 (11:8, 11:2, 16:14) ⇑
14   D APOSTOŁ Paweł X PIETROW Aleksander 3:0 (11:2, 11:3, 11:2) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 16:00
16. KS „Jordan” Kraków - „Q Team” Kraków 5:9
2   B APOSTOŁ Paweł X BIESAGA Marek 3:0 (11:8, 11:2, 11:5) ⇑
5   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
W BIESAGA Marek
DULIAN Dariusz
3:1 (11:9, 6:11, 11:7, 11:9) ⇑
8   B APOSTOŁ Paweł W WALA Tomasz 1:3 (9:11, 4:11, 11:9, 6:11) ⇓
13   B APOSTOŁ Paweł Z DULIAN Dariusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
1695 BRUZDA Julia 2005
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
1274 DULIAN Dariusz 1967
1774 FERDEK Marek 1968
1625 GAJ Milena 2008
2111 GARDOŃ Jakub 2006
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
2024 GUMULA Marcin 1975
1636 GUZIK Aleksandra 2006
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
2001 KALICIAK Dariusz 1974
176 KLIMCZAK Marek 1965
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2680 KOŁODZIEJ Justyna 2002
2765 KOŁODZIEJ Michał 2004
1544 KOPACKA Anna 2006
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
2599 KUREK Kinga 2001
153 KUTYŁA Dawid 1991
939 LEWICKI Piotr 1969
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
1666 MAJDAK Rafał 2006
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2250 MIKRUT Jakub 2003
157 MRYC Henryk 1937
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
2640 NIEDBAŁA Tomasz 1978
2083 NOWAK Artur 1987
1824 NOWAK Jakub 2007
2654 NOWAK Kamil 2001
1832 NOWICKI Marek 1975
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1759 PAŁKA Patryk 2002
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1899 PASZEK Hubert 2004
1833 PEREK Robert 1973
877 PIEGZA Adrian 2000
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2730 PIETROW Aleksander 2002
2134 POJASEK Wojciech 2005
784 PORADZISZ Michał 1994
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
574 PUCZEK Robert 1965
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
1777 ROJEK Mateusz 1993
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1971 SIERANT Piotr 1991
561 SITARZ Krzysztof 1985
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1891 SKUBA Emilia 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
2341 STACHURA Magdalena 2005
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1641 STOCHEL Adam 2006
1569 SYRDA Zuzanna 2006
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
2576 SZOSTAK Michał 2005
670 TALAGA Samuel 1999
1873 UTYLSKI Kornel 2008
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
2027 ZAJĄC Kacper 2004
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994