Paweł Apostoł
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1973
Przynależność klubowa: KS „Jordan” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 15:30 ⇨ 2019-09-22 15:30
5. LKS „Wisła” Rząska II - KS „Jordan” Kraków 5:9
1   A NOWAK Artur W APOSTOŁ Paweł 1:3 (7:11, 12:10, 6:11, 7:11) ⇑
5   A OSTROMĘCKI Rafał
KURELUS Piotr
W URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
0:3 (5:11, 7:11, 3:11) ⇑
8   B OSTROMĘCKI Rafał W APOSTOŁ Paweł 1:3 (1:11, 11:8, 5:11, 3:11) ⇑
12   C BUŁA Dominik W APOSTOŁ Paweł 0:3 (6:11, 8:11, 3:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 16:00
11. KS „Jordan” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków VI 13:1
5   A LODOWSKI Janusz
APOSTOŁ Paweł
W KORDAS Konrad
WĄS Bartłomiej
3:0 (11:8, 11:2, 16:14) ⇑
14   D APOSTOŁ Paweł X PIETROW Aleksander 3:0 (11:2, 11:3, 11:2) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 16:00
16. KS „Jordan” Kraków - „Q Team” Kraków 5:9
2   B APOSTOŁ Paweł X BIESAGA Marek 3:0 (11:8, 11:2, 11:5) ⇑
5   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
W BIESAGA Marek
DULIAN Dariusz
3:1 (11:9, 6:11, 11:7, 11:9) ⇑
8   B APOSTOŁ Paweł W WALA Tomasz 1:3 (9:11, 4:11, 11:9, 6:11) ⇓
13   B APOSTOŁ Paweł Z DULIAN Dariusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-27 14:00
21. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Jordan” Kraków 11:3
3   C ZĘBALA Mateusz Y APOSTOŁ Paweł 3:2 (11:6, 6:11, 3:11, 11:7, 11:9) ⇓
6   B PIESZCZEK Włodzimierz
FERDEK Marek
X URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
2:3 (8:11, 11:4, 11:6, 8:11, 5:11) ⇑
9   D SĘK Rafał Y APOSTOŁ Paweł 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:3) ⇓
11   A ZĘBALA Paweł Y APOSTOŁ Paweł 3:0 (11:4, 11:8, 11:2) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-24 16:00 ⇨ 2019-11-03 16:00
35. KS „Jordan” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice III 5:9
2   B APOSTOŁ Paweł X ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:6, 11:5, 11:3) ⇑
5   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
W JEDYNAK Damian
NOSEK Robert
1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 8:11) ⇓
8   B APOSTOŁ Paweł W SZEROCKI Jan 2:3 (11:6, 3:11, 11:8, 9:11, 7:11) ⇓
13   B APOSTOŁ Paweł Z KOŁODZIEJSKI Michał 3:0 (11:6, 11:4, 11:6) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 11:00
29. LKS „Kłos” Olkusz II - KS „Jordan” Kraków 10:4
4   D TRZECIAK Jacek Z APOSTOŁ Paweł 3:1 (12:14, 11:9, 11:4, 11:5) ⇓
6   B TRZECIAK Jacek
KOWAL Łukasz
X URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
3:0 (11:3, 11:5, 11:7) ⇓
10   C NATKANIEC Michał Z APOSTOŁ Paweł 3:0 (16:14, 14:12, 11:5) ⇓
13   B KOWAL Łukasz Z APOSTOŁ Paweł 3:2 (11:6, 8:11, 10:12, 19:17, 11:9) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-12-01 16:00
38. KS „Jordan” Kraków - UKS „Gryf” Gdów II 8:6
1   A APOSTOŁ Paweł W PILCH Aleksander 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) ⇑
6   B URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X PAJORSKI Mateusz
PILCH Aleksander
3:0 (11:6, 11:6, 11:4) ⇑
7   A APOSTOŁ Paweł X GAJ Milena 3:0 (11:5, 11:7, 13:11) ⇑
11   A APOSTOŁ Paweł Y PAJORSKI Mateusz 3:0 (11:9, 13:11, 11:7) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-06 18:00
43. PKS „Porta” Kraków I - KS „Jordan” Kraków 5:9
2   B KOHUTEK Konrad X APOSTOŁ Paweł 3:2 (11:9, 12:14, 11:6, 7:11, 11:8) ⇓
6   B KOHUTEK Konrad
BOLISĘGA Sebastian
X URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
0:3 (13:15, 7:11, 6:11) ⇑
7   A PEREK Robert X APOSTOŁ Paweł 3:1 (11:5, 7:11, 11:8, 11:7) ⇓
14   D KMIEĆ Paweł X APOSTOŁ Paweł 1:3 (6:11, 11:5, 11:13, 6:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-03 18:30 ⇨ 2020-01-10 18:30
51. MKS Centrum Kraków IV - KS „Jordan” Kraków 8:6
2   B DIETRICH Aleksander X APOSTOŁ Paweł 2:3 (8:11, 4:11, 11:5, 11:7, 9:11) ⇑
5   A PIESZCZEK Mikołaj
KROKOS Bartłomiej
W URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
3:2 (11:9, 11:9, 6:11, 11:13, 11:7) ⇓
7   A KROKOS Bartłomiej X APOSTOŁ Paweł 0:3 (4:11, 8:11, 6:11) ⇑
14   D SZEWCZYK Hubert X APOSTOŁ Paweł 3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:9) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-18 11:00
63. KS „Bronowianka” Kraków V - KS „Jordan” Kraków 14:0
1   A BRUZDA Julia W APOSTOŁ Paweł 3:1 (12:10, 9:11, 11:6, 11:9) ⇓
5   A SYRDA Zuzanna
BRUZDA Julia
W LODOWSKI Janusz
APOSTOŁ Paweł
3:0 (11:9, 12:10, 11:6) ⇓
8   B HADRYŚ Matylda W APOSTOŁ Paweł 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) ⇓
12   C SYRDA Zuzanna W APOSTOŁ Paweł 3:2 (11:4, 12:10, 7:11, 9:11, 11:7) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-12 16:00 ⇨ 2020-01-26 16:00
57. KS „Jordan” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 6:8
6   B URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X ZAJĘCKI Rafał
WÓJCIK Jan
3:1 (13:11, 6:11, 11:5, 11:8) ⇑
10   C APOSTOŁ Paweł Z WÓJCIK Jan 3:1 (11:4, 9:11, 11:3, 11:7) ⇑
12   C APOSTOŁ Paweł W ZAJĘCKI Rafał 3:2 (12:14, 11:9, 11:8, 8:11, 11:6) ⇑
5K | Grupa III | Runda 2. - Kolejka 1. | 2020-02-23 16:00 ⇨ 2020-02-16 17:30
2. KS „Jordan” Kraków - UKS „Rokicie” Szczytniki 7:7
1   A APOSTOŁ Paweł W FILIPEK Angelika 3:1 (6:11, 11:7, 11:5, 11:8) ⇑
6   B URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
3:2 (8:11, 12:10, 11:9, 7:11, 11:4) ⇑
7   A APOSTOŁ Paweł X PRZEPOLSKI Andrzej 3:0 (11:6, 11:5, 11:3) ⇑
11   A APOSTOŁ Paweł Y KLIMCZAK Marek 1:3 (11:5, 4:11, 8:11, 8:11) ⇓
5K | Grupa III | Runda 2. - Kolejka 2. | 2020-03-08 12:00
4. KS „Jordan” Kraków - LKS „Wisła” Rząska I 7:7
2   B APOSTOŁ Paweł X PUU Aarne 3:2 (11:9, 6:11, 13:11, 8:11, 11:9) ⇑
6   B URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X OSIAK Tomasz
KORCZEK Łukasz
3:2 (11:5, 11:8, 8:11, 8:11, 11:7) ⇑
8   B APOSTOŁ Paweł W STRYJAKOWSKI Tomasz 3:0 (11:7, 12:10, 11:6) ⇑
13   B APOSTOŁ Paweł Z KORCZEK Łukasz 3:1 (9:11, 11:7, 12:10, 11:4) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
1695 BRUZDA Julia 2005
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
2271 DIETRICH Aleksander 2004
1274 DULIAN Dariusz 1967
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
1625 GAJ Milena 2008
2111 GARDOŃ Jakub 2006
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
2024 GUMULA Marcin 1975
1636 GUZIK Aleksandra 2006
2817 HADRYŚ Matylda 2008
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
2001 KALICIAK Dariusz 1974
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2680 KOŁODZIEJ Justyna 2002
2765 KOŁODZIEJ Michał 2004
2402 KOŁODZIEJSKI Michał 1972
1544 KOPACKA Anna 2006
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2898 KOWAL Łukasz 1983
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
2599 KUREK Kinga 2001
153 KUTYŁA Dawid 1991
939 LEWICKI Piotr 1969
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
1666 MAJDAK Rafał 2006
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2250 MIKRUT Jakub 2003
157 MRYC Henryk 1937
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
2615 NATKANIEC Michał 1980
2640 NIEDBAŁA Tomasz 1978
2083 NOWAK Artur 1987
1824 NOWAK Jakub 2007
2654 NOWAK Kamil 2001
1832 NOWICKI Marek 1975
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1759 PAŁKA Patryk 2002
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1899 PASZEK Hubert 2004
1833 PEREK Robert 1973
877 PIEGZA Adrian 2000
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2730 PIETROW Aleksander 2002
2550 PILCH Aleksander 2008
2134 POJASEK Wojciech 2005
784 PORADZISZ Michał 1994
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
1777 ROJEK Mateusz 1993
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
1971 SIERANT Piotr 1991
561 SITARZ Krzysztof 1985
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1891 SKUBA Emilia 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
2341 STACHURA Magdalena 2005
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1641 STOCHEL Adam 2006
3044 STRYJAKOWSKI Tomasz 1987
1569 SYRDA Zuzanna 2006
880 SZEROCKI Jan 1999
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
2576 SZOSTAK Michał 2005
670 TALAGA Samuel 1999
1837 TRZECIAK Jacek 1969
1873 UTYLSKI Kornel 2008
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1283 WÓJCIK Jan 1959
2027 ZAJĄC Kacper 2004
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994