Paweł Apostoł
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1973
Przynależność klubowa: KS „Jordan” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-23 16:00
2. KS „Jordan” Kraków - PKS „Porta” Kraków I 0:14
3   C APOSTOŁ Paweł Y PARTYKA Ryszard 2:3 (11:7, 8:11, 7:11, 11:4, 5:11) ⇓
5   A BOROŃ Sławomir
APOSTOŁ Paweł
W MAŚLONG Mirosław
NOWICKI Marek
2:3 (11:4, 4:11, 11:9, 6:11, 16:18) ⇓
10   C APOSTOŁ Paweł Z MAŚLONG Mirosław 1:3 (6:11, 11:6, 7:11, 5:11) ⇓
12   C APOSTOŁ Paweł W NOWICKI Marek 0:3 (3:11, 4:11, 8:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-21 16:00
13. KS „Jordan” Kraków - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1:13
1   A APOSTOŁ Paweł W ZĘBALA Mateusz 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) ⇓
5   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
W ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
0:3 (8:11, 8:11, 8:11) ⇓
7   A APOSTOŁ Paweł X FERDEK Marek 1:3 (11:6, 9:11, 6:11, 10:12) ⇓
11   A APOSTOŁ Paweł Y ZĘBALA Paweł 0:3 (8:11, 7:11, 2:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 16:00
24. KS „Jordan” Kraków - MKS KSOS Kraków IV 9:5
2   B APOSTOŁ Paweł X STOCHEL Adam 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) ⇓
5   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
W GARDOŃ Jakub
CHRUSTEK Arsen
3:0 (11:5, 11:9, 11:6) ⇑
8   B APOSTOŁ Paweł W SZEWCZYK Hubert 3:0 (17:15, 11:9, 11:9) ⇑
13   B APOSTOŁ Paweł Z MAJDAK Rafał 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-11 15:30 ⇨ 2018-11-14 19:00
26. LKS „Wisła” Rząska II - KS „Jordan” Kraków 3:11
1   A NIEDBAŁA Tomasz W APOSTOŁ Paweł 0:3 (1:11, 3:11, 3:11) ⇑
5   A NOWAK Artur
NIEDBAŁA Tomasz
W URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
2:3 (10:12, 12:10, 7:11, 11:9, 5:11) ⇑
8   B NOWAK Artur W APOSTOŁ Paweł 1:3 (11:5, 6:11, 3:11, 2:11) ⇑
12   C MRYC Henryk W APOSTOŁ Paweł 2:3 (8:11, 7:11, 11:7, 11:7, 8:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-01 11:00 ⇨ 2018-12-08 12:30
39. LKS „Kłos” Olkusz - KS „Jordan” Kraków 11:3
1   A SKOTNICZNY Rafał W APOSTOŁ Paweł 3:0 (11:4, 11:9, 11:8) ⇓
5   A SKOTNICZNY Rafał
NOWAK Kamil
W BOROŃ Sławomir
APOSTOŁ Paweł
3:0 (11:6, 12:10, 11:4) ⇓
8   B NOWAK Kamil W APOSTOŁ Paweł 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) ⇓
12   C PAŁKA Patryk W APOSTOŁ Paweł 2:3 (8:11, 11:9, 11:13, 11:4, 9:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
1774 FERDEK Marek 1968
1625 GAJ Milena 2008
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
2024 GUMULA Marcin 1975
1636 GUZIK Aleksandra 2006
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
2001 KALICIAK Dariusz 1974
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
153 KUTYŁA Dawid 1991
939 LEWICKI Piotr 1969
1666 MAJDAK Rafał 2006
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2250 MIKRUT Jakub 2003
157 MRYC Henryk 1937
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
2640 NIEDBAŁA Tomasz 1978
2083 NOWAK Artur 1987
1824 NOWAK Jakub 2007
2654 NOWAK Kamil 2001
1832 NOWICKI Marek 1975
1759 PAŁKA Patryk 2002
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1899 PASZEK Hubert 2004
1833 PEREK Robert 1973
877 PIEGZA Adrian 2000
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2134 POJASEK Wojciech 2005
784 PORADZISZ Michał 1994
574 PUCZEK Robert 1965
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
1777 ROJEK Mateusz 1993
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1971 SIERANT Piotr 1991
561 SITARZ Krzysztof 1985
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1891 SKUBA Emilia 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
2341 STACHURA Magdalena 2005
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1641 STOCHEL Adam 2006
1569 SYRDA Zuzanna 2006
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
670 TALAGA Samuel 1999
1873 UTYLSKI Kornel 2008
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
1329 WCISŁO Konrad 2005
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
2027 ZAJĄC Kacper 2004
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994