Numer zawodnika: | 2079 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1984 |
Przynależność klubowa: | LKS „Wisła” Rząska |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 8154 |
Numer licencji okres.: | 7238 |
Data wydania: | 05.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-26 19:30 6. LKS Kłos Olkusz II - LKS Wisła Rząska 7:7 |
|||||||
3 | C | IMIELSKI Marcin | Y | KORCZEK Łukasz | 1:3 (9:11, 11:9, 12:14, 4:11) | ||
6 | B |
CHOCHÓŁ Paweł NATKANIEC Michał |
X |
ROMANOWSKI Cezary KORCZEK Łukasz |
3:1 (13:11, 11:6, 9:11, 11:7) | ||
9 | D | NATKANIEC Michał | Y | KORCZEK Łukasz | 0:3 (9:11, 5:11, 9:11) | ||
11 | A | KOWAL Łukasz | Y | KORCZEK Łukasz | 3:0 (12:10, 13:11, 11:5) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-08 18:30 21. Podwawelski Kraków V - LKS Wisła Rząska 4:10 |
|||||||
2 | B | ŁATA Przemysław | X | KORCZEK Łukasz | 0:3 (9:11, 3:11, 7:11) | ||
6 | B |
ELARGAWY Omar ŁATA Przemysław |
X |
BUŁA Dominik KORCZEK Łukasz |
0:3 (10:12, 2:11, 11:13) | ||
7 | A | ELARGAWY Omar | X | KORCZEK Łukasz | 1:3 (4:11, 5:11, 13:11, 5:11) | ||
14 | D | SZPROCH Wojciech | X | KORCZEK Łukasz | 1:3 (2:11, 3:11, 11:9, 7:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-25 18:30 35. LKS Wisła Rząska - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 10:4 |
|||||||
3 | C | KORCZEK Łukasz | Y | NOWAK Mateusz | 3:0 (11:4, 11:1, 11:6) | ||
6 | B |
BUŁA Dominik KORCZEK Łukasz |
X |
NOWAK Mateusz KOCHANOWSKI Tomasz |
3:0 (11:7, 11:4, 11:8) | ||
10 | C | KORCZEK Łukasz | Z | KOCHANOWSKI Tomasz | 3:0 (11:6, 11:6, 13:11) | ||
12 | C | KORCZEK Łukasz | W | MARCHEWKA Artur | 3:1 (4:11, 11:4, 11:7, 11:7) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-10-29 19:00 36. KS Jordan Kraków - LKS Wisła Rząska 3:11 |
|||||||
3 | C | WIROŃSKI Piotr | Y | KORCZEK Łukasz | 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) | ||
6 | B |
WIROŃSKI Piotr BOROŃ Sławomir |
X |
BUŁA Dominik KORCZEK Łukasz |
3:2 (8:11, 11:7, 11:6, 11:13, 11:6) | ||
9 | D | APOSTOŁ Paweł | Y | KORCZEK Łukasz | 1:3 (4:11, 12:10, 5:11, 4:11) | ||
11 | A | LODOWSKI Janusz | Y | KORCZEK Łukasz | 0:3 (4:11, 4:11, 9:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-08 18:30 48. LKS Wisła Rząska - KS Rockets Wiśniowa 9:5 |
|||||||
3 | C | KORCZEK Łukasz | Y | TABOR Paweł | 2:3 (6:11, 11:7, 11:6, 6:11, 6:11) | ||
6 | B |
BUŁA Dominik KORCZEK Łukasz |
X |
KUCHNIA Andrzej MUTA Michał |
3:2 (5:11, 11:6, 5:11, 11:4, 11:5) | ||
10 | C | KORCZEK Łukasz | Z | MUTA Michał | 3:1 (11:8, 7:11, 12:10, 11:7) | ||
12 | C | KORCZEK Łukasz | W | TABOR Krzysztof | 1:3 (6:11, 5:11, 11:8, 2:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-18 10:00 51. Dorbud Gryf Gdów II - LKS Wisła Rząska 7:7 |
|||||||
4 | D | PAWELEC Tomasz | Z | KORCZEK Łukasz | 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) | ||
6 | B |
KUCHARSKI Mateusz WCISŁO Konrad |
X |
BUŁA Dominik KORCZEK Łukasz |
1:3 (9:11, 11:9, 10:12, 3:11) | ||
10 | C | WCISŁO Konrad | Z | KORCZEK Łukasz | 0:3 (4:11, 9:11, 8:11) | ||
13 | B | KUCHARSKI Mateusz | Z | KORCZEK Łukasz | 0:3 (10:12, 10:12, 3:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-11-29 18:30 61. LKS Wisła Rząska - MKS Centrum Kraków III 13:1 |
|||||||
3 | C | KORCZEK Łukasz | Y | BARAN Mateusz | 3:0 (11:1, 11:1, 11:6) | ||
6 | B |
BUŁA Dominik KORCZEK Łukasz |
X |
DONIEC Krzysztof BARAN Mateusz |
3:0 (11:8, 11:8, 11:9) | ||
10 | C | KORCZEK Łukasz | Z | CHROMIŃSKA Ewelina | 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) | ||
12 | C | KORCZEK Łukasz | W | SZEWCZYK Maria | 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2023-12-13 18:30 74. LKS Wisła Rząska - PKS Porta Kraków 4:10 |
|||||||
3 | C | KORCZEK Łukasz | Y | PORĘBSKI Marcin | 0:3 (4:11, 8:11, 5:11) | ||
6 | B |
ROMANOWSKI Cezary KORCZEK Łukasz |
X |
MAŚLONG Mirosław PORĘBSKI Marcin |
3:2 (6:11, 5:11, 11:6, 11:7, 12:10) | ||
10 | C | KORCZEK Łukasz | Z | KALICIAK Dariusz | 0:3 (9:11, 11:13, 4:11) | ||
12 | C | KORCZEK Łukasz | W | DZIAŁEK Mateusz | 0:3 (6:11, 12:14, 7:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-07 19:00 ⇨ 2023-12-14 19:00 66. Krupiec Rokicie Szczytniki II - LKS Wisła Rząska 8:6 |
|||||||
3 | C | KOLIŃSKI Witold | Y | KORCZEK Łukasz | 3:1 (5:11, 11:6, 11:7, 11:9) | ||
6 | B |
KLIMCZAK Marek PRZEPOLSKI Andrzej |
X |
ROMANOWSKI Cezary KORCZEK Łukasz |
3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:6) | ||
9 | D | PRZEPOLSKI Andrzej | Y | KORCZEK Łukasz | 0:3 (9:11, 6:11, 3:11) | ||
11 | A | KLIMCZAK Marek | Y | KORCZEK Łukasz | 2:3 (4:11, 8:11, 11:8, 11:9, 9:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2023-12-15 19:00 81. LKS Polonia Wilczkowice II - LKS Wisła Rząska 4:10 |
|||||||
3 | C | GARBACKI Andrzej | Y | KORCZEK Łukasz | 0:3 (4:11, 3:11, 6:11) | ||
6 | B |
PEREK Robert GARBACKI Andrzej |
X |
ROMANOWSKI Cezary KORCZEK Łukasz |
3:2 (7:11, 9:11, 11:7, 11:2, 12:10) | ||
9 | D | BRAK Andrzej | Y | KORCZEK Łukasz | 0:3 (3:11, 6:11, 7:11) | ||
11 | A | PEREK Robert | Y | KORCZEK Łukasz | 2:3 (11:6, 2:11, 2:11, 11:6, 9:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-17 18:30 87. LKS Wisła Rząska - TKKF Top Spin Kraków 8:6 |
|||||||
3 | C | KORCZEK Łukasz | Y | WOŹNY Dariusz | 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) | ||
5 | A |
BUŁA Dominik KORCZEK Łukasz |
W |
BIESAGA Marek KARATNIK Zbigniew |
3:1 (11:7, 10:12, 11:7, 11:7) | ||
10 | C | KORCZEK Łukasz | Z | PALCZYŃSKI Bogdan | 1:3 (9:11, 11:9, 6:11, 8:11) | ||
12 | C | KORCZEK Łukasz | W | WALA Tomasz | 1:3 (11:4, 9:11, 7:11, 7:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 14. | 2024-01-21 16:30 96. SSL Wielmożanka Wielmoża II - LKS Wisła Rząska 11:3 |
|||||||
3 | C | BARANEK Mariusz | Y | KORCZEK Łukasz | 0:3 (4:11, 5:11, 4:11) | ||
5 | A |
TOKARZ Paweł BARANEK Mariusz |
W |
BUŁA Dominik KORCZEK Łukasz |
3:1 (11:13, 11:4, 12:10, 13:11) | ||
9 | D | GUMULA Marcin | Y | KORCZEK Łukasz | 3:1 (13:11, 11:13, 13:11, 11:8) | ||
11 | A | SĘK Rafał | Y | KORCZEK Łukasz | 3:1 (7:11, 11:5, 11:8, 11:6) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 15. | 2024-01-31 18:30 100. LKS Wisła Rząska - KS Bronowianka Kraków III 3:11 |
|||||||
1 | A | KORCZEK Łukasz | W | OSIŃSKA Oliwia | 3:1 (11:7, 11:6, 8:11, 11:5) | ||
5 | A |
KORCZEK Łukasz ENGLOT Bartłomiej |
W |
PILCH Mikołaj PROTSENKO Tymofii |
2:3 (11:9, 10:12, 12:10, 10:12, 5:11) | ||
7 | A | KORCZEK Łukasz | X | PROTSENKO Tymofii | 0:3 (8:11, 3:11, 10:12) | ||
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-03-06 18:30 108. LKS Wisła Rząska - SSL Wielmożanka Wielmoża II 9:5 |
|||||||
3 | C | KORCZEK Łukasz | Y | BARANEK Mariusz | 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) | ||
6 | B |
ROMANOWSKI Cezary KORCZEK Łukasz |
X |
TOKARZ Paweł BARANEK Mariusz |
3:0 (11:9, 11:8, 11:9) | ||
10 | C | KORCZEK Łukasz | Z | WOŹNIAK Daniel | 3:0 (11:2, 11:3, 11:6) | ||
12 | C | KORCZEK Łukasz | W | SĘK Rafał | 2:3 (13:15, 11:8, 7:11, 11:3, 7:11) |