Łukasz Korczek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1984
Przynależność klubowa: LKS „Wisła” Rząska
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 11:00 ⇨ 2019-10-02 18:00
5. KS GOKiS Wiśniowa - LKS „Wisła” Rząska I 0:14
3   C KUCHNIA Andrzej Y KORCZEK Łukasz 1:3 (5:11, 7:11, 11:9, 9:11) ⇑
6   B CHLIPAŁA Grzegorz
MURZYN Maciej
X PUU Aarne
KORCZEK Łukasz
2:3 (5:11, 6:11, 11:9, 11:8, 4:11) ⇑
9   D MURZYN Maciej Y KORCZEK Łukasz 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇑
11   A CHLIPAŁA Grzegorz Y KORCZEK Łukasz 0:3 (8:11, 5:11, 6:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 18:00
11. LKS „Wisła” Rząska I - „Siemacha” Kraków II 10:4
4   D KORCZEK Łukasz Z CNOTA Jakub 3:1 (11:8, 11:5, 5:11, 11:5) ⇑
5   A ROMANOWSKI Cezary
KORCZEK Łukasz
W MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
3:0 (11:3, 12:10, 11:8) ⇑
9   D KORCZEK Łukasz Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇑
14   D KORCZEK Łukasz X OCHALIK Konrad 3:2 (12:10, 14:16, 9:11, 11:9, 18:16) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 12:00 ⇨ 2019-10-13 11:00
16. LKS „Wisła” Rząska I - UKS „Zarabie” Myślenice III 4:10
4   D KORCZEK Łukasz Z ŻĄDŁO Piotr 3:0 (11:3, 11:6, 11:9) ⇑
6   B ROMANOWSKI Cezary
KORCZEK Łukasz
X ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
2:3 (11:5, 8:11, 11:8, 5:11, 5:11) ⇓
9   D KORCZEK Łukasz Y KUZIO Maciej 3:1 (11:8, 13:11, 11:13, 11:5) ⇑
14   D KORCZEK Łukasz X TALAGA Samuel 1:3 (11:5, 9:11, 6:11, 13:15) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 11:00 ⇨ 2019-10-30 18:30
21. PKS „Porta” Kraków II - LKS „Wisła” Rząska I 13:1
3   C MAŚLONG Mirosław Y KORCZEK Łukasz 3:0 (12:10, 11:9, 11:8) ⇓
5   A MAŚLONG Mirosław
CZUBAK Michał
W KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
3:0 (11:7, 11:5, 11:8) ⇓
9   D PARTYKA Ryszard Y KORCZEK Łukasz 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇓
11   A CZUBAK Michał Y KORCZEK Łukasz 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 13:00 ⇨ 2019-11-22 19:00
29. MKS Centrum Kraków V - LKS „Wisła” Rząska I 12:2
3   C ŁACH Bartłomiej Y KORCZEK Łukasz 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:5) ⇓
6   B ŁACH Bartłomiej
ŁAKOMY Mariusz
X KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
3:0 (11:9, 11:9, 12:10) ⇓
9   D ŁAKOMY Mariusz Y KORCZEK Łukasz 1:3 (4:11, 7:11, 11:3, 9:11) ⇑
11   A PROCHOT Krystian Y KORCZEK Łukasz 3:0 (11:6, 11:2, 11:7) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-24 12:00 ⇨ 2019-11-29 18:00
35. LKS „Wisła” Rząska I - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0
4   D KORCZEK Łukasz Z OLEKSA Kacper 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) ⇑
5   A KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
W BULIŃSKI Sebastian
CHORNYI Yehor
3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇑
9   D KORCZEK Łukasz Y CHORNYI Yehor 3:2 (8:11, 11:9, 11:9, 8:11, 11:8) ⇑
14   D KORCZEK Łukasz X PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-06 18:30
43. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Wisła” Rząska I 10:4
1   A GŁOWACKI Arkadiusz W KORCZEK Łukasz 3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:6) ⇓
5   A BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
W KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
3:2 (11:9, 13:15, 6:11, 11:7, 11:6) ⇓
8   B NAŁÓDKA Dariusz W KORCZEK Łukasz 1:3 (7:11, 11:3, 8:11, 8:11) ⇑
12   C KUC Leszek W KORCZEK Łukasz 1:3 (8:11, 7:11, 11:5, 7:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-12-01 12:00 ⇨ 2019-12-12 18:00
38. LKS „Wisła” Rząska I - KS „Podwawelski” Kraków V 10:4
2   B KORCZEK Łukasz X RÓŻYCZKA Mirosław 3:0 (11:1, 11:9, 11:7) ⇑
5   A KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
W FILEK Maciej
WOLANIN Piotr
3:1 (13:11, 11:5, 8:11, 12:10) ⇑
8   B KORCZEK Łukasz W WOLANIN Piotr 2:3 (7:11, 12:10, 11:5, 8:11, 7:11) ⇓
13   B KORCZEK Łukasz Z FILEK Maciej 3:1 (11:4, 11:4, 7:11, 11:7) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-05 17:00
51. UKS „Rokicie” Szczytniki - LKS „Wisła” Rząska I 5:9
1   A FILIPEK Angelika W KORCZEK Łukasz 1:3 (12:10, 7:11, 3:11, 7:11) ⇑
5   A KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
W KORCZEK Łukasz
KOWAL Mieczysław
3:1 (7:11, 13:11, 11:6, 11:3) ⇓
8   B PRZEPOLSKI Andrzej W KORCZEK Łukasz 1:3 (11:6, 4:11, 6:11, 4:11) ⇑
12   C KLIMCZAK Marek W KORCZEK Łukasz 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-12 12:00 ⇨ 2020-01-25 13:00
57. LKS „Wisła” Rząska I - MKS Centrum Kraków III 14:0
4   D KORCZEK Łukasz Z BUJAK Piotr 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) ⇑
5   A KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
W CHOLEWA Wacław
WALCZAK Michał
3:0 (11:8, 11:9, 11:7) ⇑
9   D KORCZEK Łukasz Y WALCZAK Wojciech 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇑
14   D KORCZEK Łukasz X CHOLEWA Wacław 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇑
5K | Grupa III | Runda 2. - Kolejka 1. | 2020-02-19 19:00
1. LKS „Polonia” Wilczkowice III - LKS „Wisła” Rząska I 2:12
3   C KOŁODZIEJSKI Michał Y KORCZEK Łukasz 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) ⇑
6   B SOKAL Piotr
BUKOWSKI Robert
X KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 9:11) ⇑
9   D BUKOWSKI Robert Y KORCZEK Łukasz 2:3 (11:4, 7:11, 5:11, 13:11, 6:11) ⇑
11   A SOKAL Piotr Y KORCZEK Łukasz 2:3 (12:10, 6:11, 13:11, 8:11, 10:12) ⇑
5K | Grupa III | Runda 2. - Kolejka 2. | 2020-03-08 12:00
4. KS „Jordan” Kraków - LKS „Wisła” Rząska I 7:7
4   D BOROŃ Sławomir Z KORCZEK Łukasz 2:3 (8:11, 9:11, 12:10, 11:8, 11:13) ⇑
6   B URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X OSIAK Tomasz
KORCZEK Łukasz
3:2 (11:5, 11:8, 8:11, 8:11, 11:7) ⇓
10   C URBAN Piotr Z KORCZEK Łukasz 2:3 (12:10, 7:11, 11:9, 10:12, 4:11) ⇑
13   B APOSTOŁ Paweł Z KORCZEK Łukasz 3:1 (9:11, 11:7, 12:10, 11:4) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2018 ADAMSKI Łukasz 1989
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1879 BAJER Grzegorz 2007
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
3034 BUKOWSKI Robert 1992
162 CELARY Mateusz 1995
1858 CHLIPAŁA Grzegorz 2005
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2883 CHORNYI Yehor 2006
2695 CIESZKOWSKI Dominik 1984
1920 CNOTA Jakub 2002
2498 CZUBAK Michał 1987
1787 DATA Adrian 1998
2246 DUDA Patryk 1978
1393 FILEK Maciej 2000
1626 FILIPEK Angelika 2007
1692 GALA Dawid 2005
658 GARYCKI Adrian 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
1322 GNIADEK Michał 2003
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
1902 GÓRECKA Dominika 2000
975 JEDYNAK Damian 1989
2030 JURCZYK Marek 1970
2001 KALICIAK Dariusz 1974
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1895 KMITA Kamil 2004
1415 KNAGA Łukasz 2003
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2402 KOŁODZIEJSKI Michał 1972
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
568 KRZYK Bartosz 1991
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
2862 KUCHNIA Andrzej 1998
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
2094 LASKOWSKI Jan 1958
2002 LUHA Peter 1989
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
1827 MARCHEWKA Rafał 2009
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
2124 MARZEC Stefan 1953
2038 MASTERNAK Kuba 1972
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
1896 MIĘKINA Hubert 2005
2857 MURZYN Maciej 1999
890 MYSTEK Rafał 2001
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1761 NEUMANN Jacek 1965
1824 NOWAK Jakub 2007
1832 NOWICKI Marek 1975
2677 OCHALIK Konrad 2008
2855 OLEKSA Kacper 2008
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1899 PASZEK Hubert 2004
1833 PEREK Robert 1973
2034 PĘKSA Tadeusz 1984
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1921 PIOTROWSKI Wiktor 2003
2178 PIRÓG Paweł 2008
2852 PŁAWIŃSKI Natan 2008
784 PORADZISZ Michał 1994
2932 PROCHOT Krystian 1998
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
659 RAŚ Tomasz 1979
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
561 SITARZ Krzysztof 1985
1373 SOKAL Piotr 1986
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1641 STOCHEL Adam 2006
2036 STOJEK Michał 1974
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1569 SYRDA Zuzanna 2006
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
670 TALAGA Samuel 1999
1839 TURECKI Jakub 2011
1269 TURECKI Kacper 2006
1196 URBAN Piotr 1976
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1886 WOLANIN Piotr 2001
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
1408 ZAJĄC Anna 2002
2027 ZAJĄC Kacper 2004
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003