Dominik Buła
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1981
Przynależność klubowa: LKS „Wisła” Rząska
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 15:30 ⇨ 2019-09-22 15:30
5. LKS „Wisła” Rząska II - KS „Jordan” Kraków 5:9
3   C BUŁA Dominik Y WIROŃSKI Piotr 3:1 (10:12, 11:7, 12:10, 11:7) ⇑
6   B BUŁA Dominik
NOWAK Artur
X WIROŃSKI Piotr
LODOWSKI Janusz
3:0 (11:7, 11:2, 11:6) ⇑
10   C BUŁA Dominik Z URBAN Piotr 1:3 (5:11, 11:9, 5:11, 6:11) ⇓
12   C BUŁA Dominik W APOSTOŁ Paweł 0:3 (6:11, 8:11, 3:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 11:00 ⇨ 2019-10-10 19:00
12. KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Wisła” Rząska II 10:4
2   B KOPACKA Anna X BUŁA Dominik 3:2 (11:7, 11:7, 4:11, 5:11, 11:9) ⇓
7   A WĄTOR Oliwia X BUŁA Dominik 3:1 (11:7, 16:18, 18:16, 16:14) ⇓
14   D WILK Roman X BUŁA Dominik 3:0 (11:8, 13:11, 11:5) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 15:30 ⇨ 2019-10-14 18:30
13. LKS „Wisła” Rząska II - PKS „Porta” Kraków I 5:9
4   D BUŁA Dominik Z BOLISĘGA Sebastian 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) ⇑
6   B BUŁA Dominik
NOWAK Artur
X BOLISĘGA Sebastian
PORĘBSKI Marcin
3:0 (11:4, 16:14, 11:8) ⇑
9   D BUŁA Dominik Y PORĘBSKI Marcin 0:3 (7:11, 4:11, 8:11) ⇓
14   D BUŁA Dominik X KMIEĆ Paweł 2:3 (11:4, 8:11, 6:11, 11:7, 8:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 11:00
20. UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Wisła” Rząska II 7:7
2   B GAJ Milena X BUŁA Dominik 1:3 (11:4, 9:11, 7:11, 7:11) ⇑
5   A MIERNIK Jan
PILCH Aleksander
W BUŁA Dominik
NOWAK Artur
0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇑
7   A PILCH Aleksander X BUŁA Dominik 0:3 (8:11, 10:12, 6:11) ⇑
14   D PAJORSKI Mateusz X BUŁA Dominik 3:2 (13:15, 11:9, 6:11, 21:19, 12:10) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 15:30 ⇨ 2019-11-11 18:00
27. LKS „Wisła” Rząska II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1:13
6   B BUŁA Dominik
KONIECZKOWICZ Dariusz
X ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
0:3 (8:11, 5:11, 5:11) ⇓
12   C BUŁA Dominik W SĘK Rafał 3:1 (7:11, 11:3, 11:5, 11:9) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-24 09:00
34. „Q Team” Kraków - LKS „Wisła” Rząska II 12:2
3   C BIESAGA Marek Y BUŁA Dominik 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇑
6   B WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
X BUŁA Dominik
OSTROMĘCKI Rafał
3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 11:5) ⇓
9   D WALA Tomasz Y BUŁA Dominik 3:0 (11:9, 11:7, 12:10) ⇓
11   A DULIAN Dariusz Y BUŁA Dominik 0:3 (8:11, 6:11, 0:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-29 18:00 ⇨ 2019-11-26 18:00
42. TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Wisła” Rząska II 10:4
4   D KURDZIEL Mikołaj Z BUŁA Dominik 2:3 (11:9, 12:14, 8:11, 16:14, 7:11) ⇑
6   B WÓJCIK Jan
KURDZIEL Mikołaj
X BUŁA Dominik
KONIECZKOWICZ Dariusz
2:3 (11:13, 11:5, 11:6, 8:11, 6:11) ⇑
10   C ZAJĘCKI Rafał Z BUŁA Dominik 3:0 (12:10, 11:3, 14:12) ⇓
13   B WÓJCIK Jan Z BUŁA Dominik 1:3 (6:11, 12:10, 8:11, 10:12) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-08 15:30
48. LKS „Wisła” Rząska II - MKS Centrum Kraków IV 5:9
1   A BUŁA Dominik W SZEWCZYK Hubert 3:1 (6:11, 11:5, 14:12, 11:2) ⇑
5   A BUŁA Dominik
KONIECZKOWICZ Dariusz
W SZEWCZYK Hubert
PIESZCZEK Mikołaj
3:2 (11:8, 11:13, 11:13, 11:5, 12:10) ⇑
7   A BUŁA Dominik X PIESZCZEK Mikołaj 3:1 (17:15, 11:7, 8:11, 11:9) ⇑
11   A BUŁA Dominik Y GARDOŃ Jakub 3:1 (11:7, 11:7, 3:11, 11:2) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-01 19:00 ⇨ 2020-01-10 19:00
54. LKS „Polonia” Wilczkowice III - LKS „Wisła” Rząska II 11:3
2   B SOKAL Piotr X BUŁA Dominik 3:2 (3:11, 11:7, 8:11, 11:8, 11:4) ⇓
5   A KOZIOŁEK Fabian
LUHA Peter
W BUŁA Dominik
NIEDBAŁA Tomasz
3:1 (8:11, 11:8, 11:3, 12:10) ⇓
7   A KOZIOŁEK Fabian X BUŁA Dominik 0:3 (10:12, 9:11, 10:12) ⇑
14   D KAMIŃSKI Bartosz X BUŁA Dominik 1:3 (5:11, 8:11, 11:5, 6:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-12 15:30 ⇨ 2020-01-13 19:00
60. LKS „Wisła” Rząska II - LKS „Kłos” Olkusz II 3:11
3   C BUŁA Dominik Y MUDYNA Tomasz 3:1 (11:9, 8:11, 11:6, 12:10) ⇑
6   B BUŁA Dominik
OSTROMĘCKI Rafał
X MUDYNA Tomasz
SKULSKI Bartosz
0:3 (10:12, 10:12, 8:11) ⇓
10   C BUŁA Dominik Z SKULSKI Bartosz 3:1 (9:11, 11:7, 11:4, 11:3) ⇑
12   C BUŁA Dominik W POGAN Przemysław 3:0 (12:10, 11:9, 11:5) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 15:30
65. LKS „Wisła” Rząska II - KS „Podwawelski” Kraków VI 7:7
4   D BUŁA Dominik Z SIEDLECKI Antoni 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) ⇑
6   B BUŁA Dominik
OSTROMĘCKI Rafał
X SIEDLECKI Antoni
KUREK Kinga
3:0 (11:6, 11:7, 11:9) ⇑
9   D BUŁA Dominik Y KUREK Kinga 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) ⇑
14   D BUŁA Dominik X PIETROW Aleksander 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) ⇑
5K | Grupa IV | Runda 2. - Kolejka 1. | 2020-02-23 15:30 ⇨ 2020-02-27 19:30
2. LKS „Wisła” Rząska II - KS GOKiS Wiśniowa 5:9
1   A BUŁA Dominik W CHLIPAŁA Grzegorz 3:1 (11:5, 11:3, 10:12, 11:6) ⇑
5   A BUŁA Dominik
OSTROMĘCKI Rafał
W CHLIPAŁA Grzegorz
ŻĄDŁO Damian
2:3 (8:11, 11:3, 11:7, 9:11, 8:11) ⇓
7   A BUŁA Dominik X MURZYN Maciej 3:0 (11:5, 11:8, 13:11) ⇑
11   A BUŁA Dominik Y STALMACH Zbigniew 3:0 (11:5, 11:7, 12:10) ⇑
5K | Grupa IV | Runda 2. - Kolejka 2. | 2020-03-07 18:00 ⇨ 2020-03-05 19:30
4. „Siemacha” Kraków II - LKS „Wisła” Rząska II 11:3
1   A CNOTA Jakub W BUŁA Dominik 1:3 (11:9, 10:12, 3:11, 9:11) ⇑
5   A MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
W BUŁA Dominik
OSTROMĘCKI Rafał
3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇓
8   B RESZKA Adam W BUŁA Dominik 0:3 (6:11, 10:12, 8:11) ⇑
12   C PIRÓG Paweł W BUŁA Dominik 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 11:13) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
2709 BOLISĘGA Sebastian 1974
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
162 CELARY Mateusz 1995
1858 CHLIPAŁA Grzegorz 2005
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2695 CIESZKOWSKI Dominik 1984
1920 CNOTA Jakub 2002
1787 DATA Adrian 1998
625 DROZD Paweł 1979
1274 DULIAN Dariusz 1967
1989 FALIŃSKI Marcel 1999
1626 FILIPEK Angelika 2007
1625 GAJ Milena 2008
1692 GALA Dawid 2005
2111 GARDOŃ Jakub 2006
658 GARYCKI Adrian 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
1322 GNIADEK Michał 2003
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
1902 GÓRECKA Dominika 2000
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
975 JEDYNAK Damian 1989
2030 JURCZYK Marek 1970
2570 KACZMARCZYK Julita 2006
2927 KAMIŃSKI Bartosz 2005
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1895 KMITA Kamil 2004
1415 KNAGA Łukasz 2003
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2402 KOŁODZIEJSKI Michał 1972
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1544 KOPACKA Anna 2006
1275 KOPACKI Paweł 2004
977 KOZIOŁEK Fabian 2000
568 KRZYK Bartosz 1991
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
2599 KUREK Kinga 2001
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
2094 LASKOWSKI Jan 1958
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
1827 MARCHEWKA Rafał 2009
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
2124 MARZEC Stefan 1953
2038 MASTERNAK Kuba 1972
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
1896 MIĘKINA Hubert 2005
2616 MUDYNA Tomasz 1996
2857 MURZYN Maciej 1999
890 MYSTEK Rafał 2001
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1761 NEUMANN Jacek 1965
1824 NOWAK Jakub 2007
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1899 PASZEK Hubert 2004
2034 PĘKSA Tadeusz 1984
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
2730 PIETROW Aleksander 2002
2550 PILCH Aleksander 2008
1921 PIOTROWSKI Wiktor 2003
2178 PIRÓG Paweł 2008
2841 POGAN Przemysław 1979
784 PORADZISZ Michał 1994
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
574 PUCZEK Robert 1965
659 RAŚ Tomasz 1979
2177 RESZKA Adam 2009
1777 ROJEK Mateusz 1993
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
2584 RUDZKA Oliwia 2005
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
1848 SIEDLECZKA Szymon 2004
561 SITARZ Krzysztof 1985
2577 SKOWRONEK Anna 2005
2843 SKULSKI Bartosz 1982
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
1373 SOKAL Piotr 1986
2860 STALMACH Zbigniew 1966
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1641 STOCHEL Adam 2006
2036 STOJEK Michał 1974
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1898 STROJEK Karol 2004
1569 SYRDA Zuzanna 2006
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
670 TALAGA Samuel 1999
2496 TKACZYK Marcin 1988
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1196 URBAN Piotr 1976
1005 WALA Tomasz 1976
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2588 WĄTOR Oliwia 2006
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1939 WILK Roman 1961
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1886 WOLANIN Piotr 2001
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
1283 WÓJCIK Jan 1959
2027 ZAJĄC Kacper 2004
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003