Marcin Gumula
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1975
Przynależność klubowa: SSL „Wielmożanka” Wielmoża
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 14:00
7. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów II 3:11
2   B GUMULA Marcin X ZAWADZKA Emilia 2:3 (11:6, 9:11, 6:11, 11:6, 12:14) ⇓
5   A ZĘBALA Mateusz
GUMULA Marcin
W ZAWADZKA Emilia
MARCHEWKA Artur
2:3 (8:11, 14:12, 11:8, 9:11, 8:11) ⇓
8   B GUMULA Marcin W MARCHEWKA Artur 2:3 (11:5, 6:11, 11:6, 10:12, 8:11) ⇓
13   B GUMULA Marcin Z GUZIK Aleksandra 0:3 (12:14, 2:11, 6:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-20 18:00 ⇨ 2018-10-11 18:00
1. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 9:5
3   C ŚLAZYK Paweł Y GUMULA Marcin 3:0 (11:3, 11:5, 11:6) ⇓
6   B ŚLAZYK Paweł
SKRZYPEK Grzegorz
X FERDEK Marek
GUMULA Marcin
3:0 (11:3, 11:7, 16:14) ⇓
9   D LUHA Peter Y GUMULA Marcin 3:0 (11:4, 11:6, 14:12) ⇓
11   A SKRZYPEK Grzegorz Y GUMULA Marcin 3:1 (11:9, 11:6, 7:11, 11:8) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-21 16:00
13. KS „Jordan” Kraków - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1:13
14   D BOROŃ Sławomir X GUMULA Marcin 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-09 18:00
25. MKS KSOS Kraków IV - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 2:12
3   C PIESZCZEK Mikołaj Y GUMULA Marcin 1:3 (13:15, 12:10, 9:11, 7:11) ⇑
6   B SZEWCZYK Hubert
MAJDAK Rafał
X PIESZCZEK Włodzimierz
GUMULA Marcin
0:3 (5:11, 5:11, 4:11) ⇑
9   D SZEWCZYK Hubert Y GUMULA Marcin 0:3 (8:11, 10:12, 6:11) ⇑
11   A PĘCZEK Mateusz Y GUMULA Marcin 3:1 (11:9, 12:10, 11:13, 11:8) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-02 15:30
37. LKS „Wisła” Rząska II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 0:14
10   C MRYC Henryk Z GUMULA Marcin 2:3 (3:11, 11:7, 5:11, 11:9, 12:14) ⇑
13   B NIEDBAŁA Tomasz Z GUMULA Marcin 0:3 (2:11, 1:11, 3:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-09 14:00 ⇨ 2018-12-12 19:00
43. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Bronowianka” Kraków V 13:1
3   C GUMULA Marcin Y SKUBA Emilia 3:2 (11:4, 11:4, 7:11, 7:11, 11:4) ⇑
10   C GUMULA Marcin Z SYRDA Zuzanna 0:3 (6:11, 10:12, 7:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-25 14:00 ⇨ 2018-12-14 19:00
31. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - TKS „Opoka” Trzebinia II 13:1
5   A ZĘBALA Paweł
GUMULA Marcin
W ZAJĘCKI Paweł
KOŁODZIEJ Justyna
3:0 (11:3, 11:5, 11:5) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-15 13:00
49. KS „Podwawelski” Kraków VI - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1:13
3   C KUREK Kinga Y GUMULA Marcin 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 6:11) ⇑
9   D SIEDLECKI Antoni Y GUMULA Marcin 2:3 (11:7, 4:11, 6:11, 11:8, 3:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1879 BAJER Grzegorz 2007
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1970 BOCHENEK Mirosław 1969
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
211 BUJAK Michał 1997
2259 CHWOJKO Jagoda 2004
572 GARYCKI Andrzej 1961
1636 GUZIK Aleksandra 2006
2001 KALICIAK Dariusz 1974
1544 KOPACKA Anna 2006
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
588 KUBIC Marcin 1996
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
2599 KUREK Kinga 2001
153 KUTYŁA Dawid 1991
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2002 LUHA Peter 1989
1666 MAJDAK Rafał 2006
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2124 MARZEC Stefan 1953
1896 MIĘKINA Hubert 2005
2250 MIKRUT Jakub 2003
2262 MLAK Michał 1983
157 MRYC Henryk 1937
1761 NEUMANN Jacek 1965
2640 NIEDBAŁA Tomasz 1978
1824 NOWAK Jakub 2007
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
1833 PEREK Robert 1973
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
2261 PIERZCHAŁA Sebastian 1982
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
1850 ROBAK Wiktor 2002
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1891 SKUBA Emilia 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1641 STOCHEL Adam 2006
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1569 SYRDA Zuzanna 2006
1241 SZELEST Jacek 1981
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
156 ŚLAZYK Paweł 1971
1005 WALA Tomasz 1976
1329 WCISŁO Konrad 2005
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1886 WOLANIN Piotr 2001
778 WOŹNY Dariusz 1986
158 ZAWADZKA Emilia 1997