Peter Luha
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1989
Przynależność klubowa: LKS „Polonia” Wilczkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-04 18:00
12. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - KS „Jordan” Kraków 13:1
3   C LUHA Peter Y LODOWSKI Janusz 3:0 (11:1, 11:8, 11:8) ⇑
6   B LUHA Peter
URBAN Witold
X WIELOGÓRSKI Bartłomiej
LODOWSKI Janusz
3:0 (11:2, 11:5, 11:5) ⇑
10   C LUHA Peter Z WIROŃSKI Piotr 3:0 (11:6, 11:3, 11:7) ⇑
12   C LUHA Peter W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:1, 11:8, 11:7) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-20 18:00 ⇨ 2018-10-11 18:00
1. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 9:5
4   D LUHA Peter Z ZĘBALA Mateusz 0:3 (10:12, 4:11, 3:11) ⇓
5   A LUHA Peter
URBAN Witold
W ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
2:3 (11:13, 11:7, 11:7, 3:11, 10:12) ⇓
9   D LUHA Peter Y GUMULA Marcin 3:0 (11:4, 11:6, 14:12) ⇑
14   D LUHA Peter X FERDEK Marek 3:0 (11:6, 12:10, 12:10) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
1272 BOLEK Łukasz 1997
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1774 FERDEK Marek 1968
2 FLOREK Arkadiusz 1993
923 FRĄCZEK Artur 1971
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
1902 GÓRECKA Dominika 2000
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
2024 GUMULA Marcin 1975
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
100 KACHEL Mateusz 1996
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
2119 KROCHMAL Paweł 1987
2000 KUC Leszek 1970
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1287 KUSIAK Franciszek 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1197 LELEK Paweł 1973
1634 LODOWSKI Janusz 1962
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
891 MISZCZYK Łukasz 1993
769 MOREK Radosław 2000
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
322 NOWACKA Dorota 1966
1832 NOWICKI Marek 1975
118 PACYNA Dariusz 1965
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1899 PASZEK Hubert 2004
2261 PIERZCHAŁA Sebastian 1982
951 PIETRZYK Marcin 1990
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
4 RAJTAR Marek 1997
1850 ROBAK Wiktor 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
129 SKOWRON Daniel 1995
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
1005 WALA Tomasz 1976
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
874 ZĘBALA Mateusz 2001