Peter Luha
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1989
Przynależność klubowa: LKS „Polonia” Wilczkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 11:00
7. PKS „Porta” Kraków I - LKS „Polonia” Wilczkowice III 7:7
1   A KOHUTEK Konrad W LUHA Peter 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) ⇓
6   B PIWOWARCZYK Bartłomiej
BOLISĘGA Sebastian
X SZEROCKI Jan
LUHA Peter
0:3 (4:11, 9:11, 5:11) ⇑
8   B PORĘBSKI Marcin W LUHA Peter 1:3 (11:7, 8:11, 3:11, 6:11) ⇑
12   C KMIEĆ Paweł W LUHA Peter 3:1 (11:6, 11:6, 10:12, 11:7) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-16 19:00
18. LKS „Polonia” Wilczkowice III - MKS KSOS Kraków IV 6:8
6   B JEDYNAK Damian
LUHA Peter
X PIESZCZEK Mikołaj
DIETRICH Aleksander
3:0 (11:5, 11:9, 11:8) ⇑
12   C LUHA Peter W MAJDAK Rafał 3:2 (4:11, 11:6, 11:13, 11:2, 11:8) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-06 19:00
27. LKS „Polonia” Wilczkowice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 10:4
6   B DĄBROWSKI Damian
LUHA Peter
X PIĄSTKA Michał
WOJDYŁA Dominik
2:3 (12:10, 7:11, 11:7, 6:11, 8:11) ⇓
12   C LUHA Peter W KURCZYNA Łukasz 2:3 (11:4, 11:7, 7:11, 8:11, 7:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-27 19:00
40. LKS „Polonia” Wilczkowice III - „Q Team” Kraków 5:9
1   A LUHA Peter W PALCZYŃSKI Bogdan 3:1 (11:7, 3:11, 11:4, 11:7) ⇑
5   A LUHA Peter
KOŁODZIEJSKI Michał
W BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
3:2 (11:8, 8:11, 11:6, 8:11, 11:9) ⇑
7   A LUHA Peter X STOLARCZYK Marcin 3:1 (9:11, 11:5, 11:7, 11:6) ⇑
11   A LUHA Peter Y WALA Tomasz 3:2 (9:11, 11:9, 12:10, 5:11, 11:3) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-08 14:00
45. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - LKS „Polonia” Wilczkowice III 13:1
1   A FERDEK Marek W LUHA Peter 2:3 (8:11, 11:9, 11:6, 9:11, 12:14) ⇑
5   A ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
W SZEROCKI Jan
LUHA Peter
3:2 (10:12, 9:11, 11:8, 11:2, 11:4) ⇓
8   B ZĘBALA Mateusz W LUHA Peter 3:1 (4:11, 11:4, 11:8, 11:4) ⇓
12   C ZĘBALA Paweł W LUHA Peter 3:1 (8:11, 11:9, 12:10, 12:10) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-01 19:00 ⇨ 2020-01-10 19:00
54. LKS „Polonia” Wilczkowice III - LKS „Wisła” Rząska II 11:3
3   C LUHA Peter Y ŁABĘDŹ Janusz 3:0 (11:7, 11:8, 11:3) ⇑
5   A KOZIOŁEK Fabian
LUHA Peter
W BUŁA Dominik
NIEDBAŁA Tomasz
3:1 (8:11, 11:8, 11:3, 12:10) ⇑
10   C LUHA Peter Z REPTAK Grzegorz 3:0 (11:4, 11:3, 12:10) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 13:00
59. KS „Podwawelski” Kraków VI - LKS „Polonia” Wilczkowice III 7:7
1   A WĄS Bartłomiej W LUHA Peter 0:3 (7:11, 8:11, 11:13) ⇑
6   B POROSZEWSKI Jacek
KORDAS Konrad
X LUHA Peter
KAMIŃSKI Bartosz
3:2 (11:9, 15:13, 6:11, 9:11, 16:14) ⇓
8   B GNATYSHEN Yevhenii W LUHA Peter 1:3 (8:11, 11:5, 7:11, 4:11) ⇑
12   C KORDAS Konrad W LUHA Peter 0:3 (1:11, 9:11, 2:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-26 19:00 ⇨ 2020-01-15 19:00
30. LKS „Polonia” Wilczkowice III - KS „Bronowianka” Kraków V 1:13
1   A LUHA Peter W ANDRZEJAK Kacper 2:3 (11:8, 3:11, 7:11, 11:9, 10:12) ⇓
5   A KOZIOŁEK Fabian
LUHA Peter
W KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
1:3 (9:11, 11:7, 9:11, 6:11) ⇓
7   A LUHA Peter X BRUZDA Julia 2:3 (11:7, 12:14, 10:12, 11:6, 9:11) ⇓
11   A LUHA Peter Y HADRYŚ Matylda 3:0 (11:8, 11:7, 11:3) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 11:00 ⇨ 2020-01-21 19:30
66. LKS „Kłos” Olkusz II - LKS „Polonia” Wilczkowice III 8:6
1   A IMIELSKI Marcin W LUHA Peter 1:3 (11:8, 2:11, 6:11, 7:11) ⇑
5   A CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
W KOZIOŁEK Fabian
LUHA Peter
1:3 (4:11, 4:11, 11:8, 4:11) ⇑
8   B TRZECIAK Jacek W LUHA Peter 1:3 (6:11, 8:11, 14:12, 8:11) ⇑
12   C KOWAL Łukasz W LUHA Peter 2:3 (14:12, 8:11, 8:11, 18:16, 10:12) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
1272 BOLEK Łukasz 1997
1695 BRUZDA Julia 2005
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
2271 DIETRICH Aleksander 2004
1774 FERDEK Marek 1968
2 FLOREK Arkadiusz 1993
923 FRĄCZEK Artur 1971
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
3026 GNATYSHEN Yevhenii 2008
1902 GÓRECKA Dominika 2000
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
2024 GUMULA Marcin 1975
1636 GUZIK Aleksandra 2006
2817 HADRYŚ Matylda 2008
2842 IMIELSKI Marcin 1975
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
100 KACHEL Mateusz 1996
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2595 KORDAS Konrad 1987
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
2898 KOWAL Łukasz 1983
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2119 KROCHMAL Paweł 1987
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
2599 KUREK Kinga 2001
1287 KUSIAK Franciszek 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1197 LELEK Paweł 1973
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2638 ŁABĘDŹ Janusz 1966
1666 MAJDAK Rafał 2006
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
891 MISZCZYK Łukasz 1993
769 MOREK Radosław 2000
157 MRYC Henryk 1937
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
2640 NIEDBAŁA Tomasz 1978
322 NOWACKA Dorota 1966
1832 NOWICKI Marek 1975
118 PACYNA Dariusz 1965
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1899 PASZEK Hubert 2004
2261 PIERZCHAŁA Sebastian 1982
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
951 PIETRZYK Marcin 1990
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
2377 PUT Maciej 2004
4 RAJTAR Marek 1997
2867 REPTAK Grzegorz 1974
1850 ROBAK Wiktor 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
129 SKOWRON Daniel 1995
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1837 TRZECIAK Jacek 1969
1005 WALA Tomasz 1976
2878 WĄS Bartłomiej 2004
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998