Dariusz Kaliciak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1974
Przynależność klubowa: PKS „Porta” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-23 16:00
2. KS „Jordan” Kraków - PKS „Porta” Kraków I 0:14
2   B BOROŃ Sławomir X KALICIAK Dariusz 2:3 (11:6, 11:8, 5:11, 2:11, 13:15) ⇑
6   B WIELOGÓRSKI Bartłomiej
LODOWSKI Janusz
X PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
0:3 (3:11, 4:11, 6:11) ⇑
7   A WIELOGÓRSKI Bartłomiej X KALICIAK Dariusz 0:3 (6:11, 2:11, 5:11) ⇑
14   D LODOWSKI Janusz X KALICIAK Dariusz 2:3 (11:7, 7:11, 11:8, 4:11, 6:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 11:00
11. PKS „Porta” Kraków I - MKS KSOS Kraków IV 14:0
4   D KALICIAK Dariusz Z GARDOŃ Jakub 3:0 (11:6, 11:4, 11:3) ⇑
9   D KALICIAK Dariusz Y MAJDAK Rafał 3:0 (11:4, 11:0, 11:2) ⇑
14   D KALICIAK Dariusz X POJASEK Wojciech 3:0 (11:2, 11:2, 11:5) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-21 15:30
15. LKS „Wisła” Rząska II - PKS „Porta” Kraków I 0:14
3   C KOWAL Mieczysław Y KALICIAK Dariusz 0:3 (7:11, 3:11, 4:11) ⇑
6   B MRYC Henryk
OSTROMĘCKI Rafał
X PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
0:3 (13:15, 13:15, 3:11) ⇑
9   D MLAK Michał Y KALICIAK Dariusz 0:3 (2:11, 2:11, 3:11) ⇑
11   A MRYC Henryk Y KALICIAK Dariusz 0:3 (4:11, 4:11, 13:15) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 11:00
22. PKS „Porta” Kraków I - KS „Podwawelski” Kraków VI 13:1
6   B PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
X KRAWCZYK Kacper
KUREK Kinga
3:2 (8:11, 11:2, 8:11, 11:5, 11:5) ⇑
12   C KALICIAK Dariusz W KRAWCZYK Kacper 3:1 (11:3, 7:11, 11:4, 11:9) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-10 11:00
28. LKS „Kłos” Olkusz - PKS „Porta” Kraków I 7:7
3   C TOMSIA Sławomir Y KALICIAK Dariusz 2:3 (11:5, 7:11, 11:8, 4:11, 8:11) ⇑
6   B BALIK Robert
ŁASKAWIEC Jakub
X KUTYŁA Dawid
KALICIAK Dariusz
0:3 (9:11, 5:11, 5:11) ⇑
9   D ŁASKAWIEC Jakub Y KALICIAK Dariusz 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) ⇓
11   A PACIA Bartłomiej Y KALICIAK Dariusz 3:2 (12:14, 8:11, 11:5, 11:5, 11:7) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-01 14:00
40. UKS „Gryf” Gdów II - PKS „Porta” Kraków I 6:8
4   D WCISŁO Konrad Z KALICIAK Dariusz 1:3 (5:11, 8:11, 11:7, 6:11) ⇑
6   B MARCHEWKA Artur
KUCHARSKI Mateusz
X KUTYŁA Dawid
KALICIAK Dariusz
3:1 (11:1, 11:3, 10:12, 11:7) ⇓
10   C MARCHEWKA Artur Z KALICIAK Dariusz 1:3 (7:11, 8:11, 11:6, 4:11) ⇑
13   B GUZIK Aleksandra Z KALICIAK Dariusz 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-08 11:00
45. PKS „Porta” Kraków I - UKS „Rokicie” Szczytniki I 14:0
2   B KALICIAK Dariusz X PRZEPOLSKI Dominik 3:0 (16:14, 11:4, 13:11) ⇑
6   B PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
X PUT Maciej
PRZEPOLSKI Dominik
3:0 (11:8, 11:4, 11:5) ⇑
8   B KALICIAK Dariusz W PUT Maciej 3:0 (11:6, 11:2, 11:6) ⇑
13   B KALICIAK Dariusz Z PRZEPOLSKI Andrzej 3:0 (11:9, 13:11, 11:4) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-15 10:00
53. TKS „Opoka” Trzebinia II - PKS „Porta” Kraków I 3:11
2   B KOŁODZIEJ Justyna X KALICIAK Dariusz 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) ⇑
6   B WIELGOSZ Mirosław
KURDZIEL Mikołaj
X KUTYŁA Dawid
KALICIAK Dariusz
1:3 (13:11, 6:11, 8:11, 5:11) ⇑
7   A WIELGOSZ Mirosław X KALICIAK Dariusz 3:2 (11:9, 9:11, 11:8, 7:11, 11:8) ⇓
14   D KURDZIEL Mikołaj X KALICIAK Dariusz 1:3 (9:11, 10:12, 11:9, 9:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-12 11:00
56. PKS „Porta” Kraków I - KS „Bronowianka” Kraków V 12:2
2   B KALICIAK Dariusz X BRUZDA Julia 3:0 (12:10, 11:4, 11:3) ⇑
6   B PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
X SKUBA Emilia
KILISZEK Kamila
3:1 (16:14, 14:12, 11:13, 11:5) ⇑
8   B KALICIAK Dariusz W ANDRZEJAK Kacper 1:3 (11:4, 9:11, 10:12, 9:11) ⇓
13   B KALICIAK Dariusz Z SKUBA Emilia 3:1 (11:9, 9:11, 11:4, 11:7) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-20 09:00
66. „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków I 1:13
4   D STOLARCZYK Marcin Z KALICIAK Dariusz 1:3 (6:11, 12:10, 5:11, 9:11) ⇑
6   B PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
X KUTYŁA Dawid
KALICIAK Dariusz
1:3 (2:11, 11:8, 7:11, 9:11) ⇑
10   C PALCZYŃSKI Bogdan Z KALICIAK Dariusz 1:3 (11:9, 3:11, 6:11, 2:11) ⇑
13   B WALA Tomasz Z KALICIAK Dariusz 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2019-02-03 14:00
67. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - PKS „Porta” Kraków I 7:7
3   C SĘK Rafał Y KALICIAK Dariusz 2:3 (8:11, 11:5, 9:11, 11:6, 8:11) ⇑
6   B SĘK Rafał
PIESZCZEK Włodzimierz
X KUTYŁA Dawid
KALICIAK Dariusz
1:3 (4:11, 5:11, 13:11, 4:11) ⇑
9   D ZĘBALA Paweł Y KALICIAK Dariusz 3:2 (7:11, 9:11, 11:5, 11:9, 11:8) ⇓
11   A PIESZCZEK Włodzimierz Y KALICIAK Dariusz 1:3 (9:11, 11:8, 4:11, 7:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2019-02-09 11:00
78. PKS „Porta” Kraków I - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I 3:11
3   C KALICIAK Dariusz Y ŚLAZYK Paweł 1:3 (11:9, 8:11, 10:12, 5:11) ⇓
5   A KUTYŁA Dawid
KALICIAK Dariusz
W ŚLAZYK Paweł
URBAN Witold
2:3 (16:14, 13:11, 7:11, 11:13, 8:11) ⇓
10   C KALICIAK Dariusz Z URBAN Witold 1:3 (14:12, 10:12, 9:11, 8:11) ⇓
12   C KALICIAK Dariusz W SKRZYPEK Grzegorz 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-02-23 11:00 ⇨ 2019-02-27 18:00
81. PKS „Porta” Kraków I - „Q Team” Kraków 11:3
4   D KALICIAK Dariusz Z BIESAGA Marek 3:2 (11:7, 9:11, 11:7, 9:11, 14:12) ⇑
6   B PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
X PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
3:1 (9:11, 11:8, 11:4, 11:7) ⇑
9   D KALICIAK Dariusz Y STOLARCZYK Marcin 3:1 (11:6, 9:11, 11:4, 11:7) ⇑
14   D KALICIAK Dariusz X PALCZYŃSKI Bogdan 2:3 (9:11, 11:5, 8:11, 11:5, 12:14) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-03-16 11:00 ⇨ 2019-03-22 18:00
82. PKS „Porta” Kraków I - UKS „Gryf” Gdów II 5:9
4   D KALICIAK Dariusz Z ZAWADZKA Emilia 3:1 (3:11, 11:4, 11:6, 11:8) ⇑
6   B PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
X KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
1:3 (11:7, 6:11, 7:11, 3:11) ⇓
9   D KALICIAK Dariusz Y GUZIK Aleksandra 0:3 (13:15, 8:11, 7:11) ⇓
14   D KALICIAK Dariusz X KUCHARSKI Mateusz 2:3 (4:11, 7:11, 14:12, 11:4, 5:11) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2019-03-30 11:00
87. PKS „Porta” Kraków I - LKS „Kłos” Olkusz 5:9
2   B KALICIAK Dariusz X ŁASKAWIEC Jakub 3:1 (11:5, 9:11, 11:6, 11:7) ⇑
6   B PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
X TOMSIA Sławomir
ŁASKAWIEC Jakub
2:3 (5:11, 11:9, 2:11, 11:8, 10:12) ⇓
8   B KALICIAK Dariusz W SKOTNICZNY Rafał 2:3 (9:11, 9:11, 11:6, 11:5, 6:11) ⇓
13   B KALICIAK Dariusz Z PACIA Bartłomiej 0:3 (3:11, 11:13, 3:11) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2019-04-04 18:00
89. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice I - PKS „Porta” Kraków I 7:7
2   B SKRZYPEK Grzegorz X KALICIAK Dariusz 3:1 (11:3, 9:11, 11:9, 12:10) ⇓
6   B DROZD Paweł
LUHA Peter
X PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
0:3 (12:14, 10:12, 6:11) ⇑
7   A ŚLAZYK Paweł X KALICIAK Dariusz 2:3 (11:9, 7:11, 4:11, 11:8, 5:11) ⇑
14   D URBAN Witold X KALICIAK Dariusz 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:8) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2019-04-28 11:00
92. PKS „Porta” Kraków I - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 10:4
2   B KALICIAK Dariusz X ZĘBALA Paweł 3:2 (9:11, 11:7, 6:11, 11:9, 11:8) ⇑
6   B PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
X PIESZCZEK Włodzimierz
FERDEK Marek
3:0 (11:7, 11:7, 11:5) ⇑
8   B KALICIAK Dariusz W ZĘBALA Mateusz 0:3 (4:11, 3:11, 1:11) ⇓
13   B KALICIAK Dariusz Z PIESZCZEK Włodzimierz 3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1335 BEŁZA Janusz 1964
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
2392 BUCH Marcin 1969
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
1701 CHOLEWA Wacław 1960
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
2111 GARDOŃ Jakub 2006
658 GARYCKI Adrian 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
2023 GŁOWACKI Dawid 2002
651 GONET Maciej 1975
1902 GÓRECKA Dominika 2000
2024 GUMULA Marcin 1975
1636 GUZIK Aleksandra 2006
2680 KOŁODZIEJ Justyna 2002
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2084 KOWAL Mieczysław 1963
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
1666 MAJDAK Rafał 2006
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2262 MLAK Michał 1983
157 MRYC Henryk 1937
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1832 NOWICKI Marek 1975
2708 PACIA Bartłomiej 1976
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2134 POJASEK Wojciech 2005
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
574 PUCZEK Robert 1965
2377 PUT Maciej 2004
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
1604 SĘK Rafał 1977
561 SITARZ Krzysztof 1985
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1891 SKUBA Emilia 2005
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1241 SZELEST Jacek 1981
524 SZLACHETKA Jakub 1993
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1196 URBAN Piotr 1976
2594 URBAN Witold 1994
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
158 ZAWADZKA Emilia 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003