Leszek Kuc
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1970
Przynależność klubowa: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-04 18:30
7. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0
3   C KUC Leszek Y BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:1, 11:1, 11:2) ⇑
6   B NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
X PRZEPOLSKI Dominik
BULIŃSKI Sebastian
3:0 (11:3, 11:3, 11:7) ⇑
10   C KUC Leszek Z PRZEPOLSKI Dominik 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) ⇑
12   C KUC Leszek W MARSZALIK Mikołaj 3:0 (11:4, 11:1, 11:2) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 11:00 ⇨ 2019-10-11 18:30
1. MKS KSOS Kraków V - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 7:7
2   B PROCHOT Krystian X KUC Leszek 1:3 (11:13, 7:11, 11:4, 4:11) ⇑
5   A ŁAKOMY Mariusz
BOBER Rafał
W NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
3:1 (11:7, 11:5, 13:15, 11:8) ⇓
7   A BOBER Rafał X KUC Leszek 3:1 (11:6, 13:15, 14:12, 11:6) ⇓
14   D ŁAKOMY Mariusz X KUC Leszek 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
13. KS GOKiS Wiśniowa - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0:14
3   C MURZYN Maciej Y KUC Leszek 0:3 (1:11, 4:11, 3:11) ⇑
6   B MURZYN Maciej
CHLIPAŁA Józef
X NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
0:3 (5:11, 8:11, 2:11) ⇑
9   D CHLIPAŁA Józef Y KUC Leszek 0:3 (4:11, 2:11, 1:11) ⇑
11   A ŻĄDŁO Damian Y KUC Leszek 0:3 (7:11, 1:11, 2:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 18:30
19. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Siemacha” Kraków II 14:0
3   C KUC Leszek Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:1, 11:6, 11:3) ⇑
6   B NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
X RESZKA Adam
OCHALIK Konrad
3:0 (11:3, 11:7, 11:5) ⇑
10   C KUC Leszek Z RESZKA Adam 3:0 (11:6, 11:1, 11:3) ⇑
12   C KUC Leszek W OCHALIK Konrad 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 16:00
25. UKS „Rokicie” Szczytniki - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0:14
1   A LEWICKI Piotr W KUC Leszek 0:3 (4:11, 8:11, 4:11) ⇑
6   B SZOSTAK Michał
SKOWRONEK Anna
X NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
0:3 (6:11, 6:11, 7:11) ⇑
8   B SZOSTAK Michał W KUC Leszek 1:3 (5:11, 6:11, 11:8, 2:11) ⇑
12   C FILIPEK Angelika W KUC Leszek 0:3 (4:11, 9:11, 6:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
218 BIESAGA Marek 1964
2931 BOBER Rafał 1997
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
2709 BOLISĘGA Sebastian 1974
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
2847 BULIŃSKI Sebastian 2008
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
2866 CHLIPAŁA Józef 1972
1701 CHOLEWA Wacław 1960
504 CHOROBIK Łukasz 1995
2695 CIESZKOWSKI Dominik 1984
1920 CNOTA Jakub 2002
2498 CZUBAK Michał 1987
888 DĄBROWSKI Damian 1979
625 DROZD Paweł 1979
2246 DUDA Patryk 1978
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
1625 GAJ Milena 2008
1692 GALA Dawid 2005
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2023 GŁOWACKI Dawid 2002
1902 GÓRECKA Dominika 2000
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
975 JEDYNAK Damian 1989
2001 KALICIAK Dariusz 1974
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2402 KOŁODZIEJSKI Michał 1972
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1504 KUZIO Maciej 2005
881 LASAK Robert 1980
939 LEWICKI Piotr 1969
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2002 LUHA Peter 1989
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
2805 MARSZALIK Mikołaj 2010
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2857 MURZYN Maciej 1999
978 NOSEK Robert 1970
1824 NOWAK Jakub 2007
1832 NOWICKI Marek 1975
2677 OCHALIK Konrad 2008
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1833 PEREK Robert 1973
2696 PICHLA Paweł 1976
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2550 PILCH Aleksander 2008
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2932 PROCHOT Krystian 1998
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
574 PUCZEK Robert 1965
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
2177 RESZKA Adam 2009
1850 ROBAK Wiktor 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
2584 RUDZKA Oliwia 2005
561 SITARZ Krzysztof 1985
2577 SKOWRONEK Anna 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1241 SZELEST Jacek 1981
2576 SZOSTAK Michał 2005
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
1269 TURECKI Kacper 2006
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1886 WOLANIN Piotr 2001
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
2858 ŻĄDŁO Damian 1999
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003