Leszek Kuc
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1970
Przynależność klubowa: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-23 11:00 ⇨ 2018-10-03 19:00
3. TKKF Dobczyce - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 9:5
1   A ZAKRZYŃSKI Wojciech W KUC Leszek 3:2 (5:11, 11:5, 12:10, 8:11, 11:4) ⇓
5   A ZLEZARCZYK Rafał
ZAKRZYŃSKI Wojciech
W NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 6:11) ⇑
8   B NOWAK Jakub W KUC Leszek 3:2 (11:5, 11:6, 8:11, 11:13, 11:7) ⇓
12   C BAJER Emilia W KUC Leszek 0:3 (6:11, 2:11, 1:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-05 18:30
10. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 14:0
2   B KUC Leszek X GAJ Milena 3:0 (11:2, 11:6, 11:4) ⇑
6   B KUC Leszek
GŁOWACKI Arkadiusz
X GAJ Milena
FILIPEK Angelika
3:0 (11:9, 11:9, 11:8) ⇑
8   B KUC Leszek W SKOWRONEK Anna 3:0 (11:4, 11:3, 11:8) ⇑
13   B KUC Leszek Z RUDZKA Oliwia 3:0 (11:2, 11:3, 11:6) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-22 18:00
16. LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 8:6
3   C NOSEK Robert Y KUC Leszek 0:3 (4:11, 7:11, 10:12) ⇑
5   A PIASKOWSKI Piotr
DĄBROWSKI Damian
W NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
3:1 (11:7, 11:6, 7:11, 11:7) ⇓
9   D JEDYNAK Damian Y KUC Leszek 3:2 (11:4, 10:12, 6:11, 11:6, 11:9) ⇓
11   A DUDA Patryk Y KUC Leszek 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-26 18:30
21. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - UKS „Gryf” Gdów III 14:0
3   C KUC Leszek Y GARYCKI Adrian 3:2 (11:5, 9:11, 10:12, 12:10, 11:6) ⇑
5   A NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
W MIĘKINA Hubert
PILCH Aleksander
3:0 (11:2, 11:1, 11:3) ⇑
10   C KUC Leszek Z MALARCZYK Martyna 3:2 (9:11, 11:4, 5:11, 11:9, 11:8) ⇑
12   C KUC Leszek W PILCH Aleksander 3:0 (11:5, 11:2, 11:8) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
2098 BAJER Emilia 2005
218 BIESAGA Marek 1964
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
1701 CHOLEWA Wacław 1960
504 CHOROBIK Łukasz 1995
625 DROZD Paweł 1979
2246 DUDA Patryk 1978
1774 FERDEK Marek 1968
1625 GAJ Milena 2008
1692 GALA Dawid 2005
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2023 GŁOWACKI Dawid 2002
1902 GÓRECKA Dominika 2000
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
975 JEDYNAK Damian 1989
2001 KALICIAK Dariusz 1974
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1504 KUZIO Maciej 2005
939 LEWICKI Piotr 1969
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2002 LUHA Peter 1989
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
978 NOSEK Robert 1970
1824 NOWAK Jakub 2007
1832 NOWICKI Marek 1975
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1833 PEREK Robert 1973
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2550 PILCH Aleksander 2008
574 PUCZEK Robert 1965
1850 ROBAK Wiktor 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
2584 RUDZKA Oliwia 2005
561 SITARZ Krzysztof 1985
2577 SKOWRONEK Anna 2005
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1241 SZELEST Jacek 1981
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
1269 TURECKI Kacper 2006
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994