Mateusz Jewuła
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1998
Przynależność klubowa: MKS „Tarnovia” Tarnów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 11:00
6. MKS „Tarnovia” Tarnów - MKS „Radość” Gorlice 2:12
2   B JEWUŁA Mateusz X ŁABOWSKI Józef 1:3 (9:11, 17:15, 5:11, 5:11) ⇓
6   B MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
X ŁABOWSKI Józef
WOŹNIAK Dominik
0:3 (6:11, 7:11, 7:11) ⇓
8   B JEWUŁA Mateusz W WOŹNIAK Dominik 0:3 (3:11, 4:11, 9:11) ⇓
13   B JEWUŁA Mateusz Z GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 8:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 17:00
11. LZS „Solidarni” Mędrzechów - MKS „Tarnovia” Tarnów 11:3
4   D JASTRZĘBSKI Dawid Z JEWUŁA Mateusz 1:3 (9:11, 7:11, 11:6, 8:11) ⇑
6   B JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
X MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
3:0 (11:5, 11:6, 11:9) ⇓
10   C WOLIŃSKI Zenon Z JEWUŁA Mateusz 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇓
13   B GAJEWSKI Dominik Z JEWUŁA Mateusz 3:1 (11:4, 11:8, 6:11, 11:7) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 11:00
14. MKS „Tarnovia” Tarnów - UKS „Płomień” Limanowa II 6:8
2   B JEWUŁA Mateusz X TWARÓG Mariusz 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇓
6   B MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
X GOLONKA Albert
GOLONKA Filip
3:1 (11:3, 6:11, 13:11, 11:6) ⇑
8   B JEWUŁA Mateusz W ROZUM Dawid 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 8:11) ⇓
13   B JEWUŁA Mateusz Z GOLONKA Albert 0:3 (9:11, 9:11, 4:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 16:30
19. „Mikulec” Grybów - MKS „Tarnovia” Tarnów 7:7
2   B URBAN Mariusz X JEWUŁA Mateusz 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) ⇓
6   B URBAN Mariusz
DZIEDZIC Marta
X MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
2:3 (11:7, 8:11, 11:6, 6:11, 6:11) ⇑
7   A WAZ Józef X JEWUŁA Mateusz 0:3 (7:11, 2:11, 5:11) ⇑
14   D SZAREK Marcin X JEWUŁA Mateusz 3:0 (11:2, 11:4, 11:8) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 11:00
28. MKS „Tarnovia” Tarnów - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:7
2   B JEWUŁA Mateusz X PIETRZAK Krzysztof 0:3 (4:11, 10:12, 7:11) ⇓
6   B MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
X BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
2:3 (11:7, 12:14, 10:12, 12:10, 7:11) ⇓
8   B JEWUŁA Mateusz W BOBER Damian 1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 4:11) ⇓
13   B JEWUŁA Mateusz Z MRÓZEK Jan 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-24 11:00
33. KS „Start” Nowy Sącz - MKS „Tarnovia” Tarnów 6:8
2   B MACIUSZEK Wiesław X JEWUŁA Mateusz 2:3 (9:11, 11:9, 11:5, 9:11, 4:11) ⇑
6   B TROJANOWSKI Kamil
PARAIS Leszek
X MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
0:3 (10:12, 5:11, 8:11) ⇑
7   A TROJANOWSKI Kamil X JEWUŁA Mateusz 0:3 (8:11, 8:11, 1:11) ⇑
14   D TROJANOWSKI Dawid X JEWUŁA Mateusz 3:2 (11:4, 8:11, 5:11, 11:1, 11:6) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-29 18:00
41. UKS „Jordan” Zakliczyn - MKS „Tarnovia” Tarnów 12:2
1   A SZCZEPAŃSKI Dominik W JEWUŁA Mateusz 3:2 (5:11, 11:9, 9:11, 11:9, 11:6) ⇓
6   B MARTYKA Bartłomiej
GAJDA Rafał
X MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
3:2 (11:9, 7:11, 2:11, 11:4, 11:2) ⇓
8   B MARTYKA Bartłomiej W JEWUŁA Mateusz 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) ⇑
12   C GAJDA Rafał W JEWUŁA Mateusz 3:1 (14:12, 11:7, 6:11, 11:8) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-08 11:00
47. MKS „Tarnovia” Tarnów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 7:7
1   A JEWUŁA Mateusz W CHMIELEWSKI Tomasz 0:3 (4:11, 11:13, 8:11) ⇓
6   B MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
X CHMIELEWSKI Tomasz
JANISZEWSKI Tomasz
3:2 (11:8, 10:12, 9:11, 13:11, 11:4) ⇑
7   A JEWUŁA Mateusz X JANISZEWSKI Tomasz 3:2 (11:9, 11:6, 4:11, 6:11, 12:10) ⇑
11   A JEWUŁA Mateusz Y PROCHAZKA Tomasz 2:3 (11:7, 9:11, 11:9, 6:11, 6:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-05 11:00
53. LKS „Vocovia” Wokowice - MKS „Tarnovia” Tarnów 9:5
4   D GAWLIK Adam Z JEWUŁA Mateusz 2:3 (11:7, 11:8, 3:11, 9:11, 7:11) ⇑
6   B RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
X MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
2:3 (7:11, 6:11, 11:7, 11:5, 8:11) ⇑
10   C RĘBACZ Wojciech Z JEWUŁA Mateusz 3:0 (11:9, 11:4, 11:6) ⇓
13   B JAWIEŃ Marcin Z JEWUŁA Mateusz 3:2 (10:12, 11:8, 11:7, 1:11, 19:17) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 13:00
59. MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11
3   C JEWUŁA Mateusz Y TABOR Krzysztof 1:3 (5:11, 8:11, 13:11, 9:11) ⇓
6   B MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
X OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
3:2 (7:11, 11:8, 11:7, 7:11, 11:6) ⇑
10   C JEWUŁA Mateusz Z SOBCZAK Krzysztof 1:3 (3:11, 5:11, 11:9, 3:11) ⇓
12   C JEWUŁA Mateusz W OBROCHTA Piotr 0:3 (8:11, 5:11, 11:13) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 11:00
65. LUKS „Galux” Skrzyszów II - MKS „Tarnovia” Tarnów 7:7
2   B JASIELSKI Franciszek X JEWUŁA Mateusz 0:3 (9:11, 4:11, 9:11) ⇑
5   A JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
W MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:8) ⇓
7   A KOZIOŁ Jarosław X JEWUŁA Mateusz 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) ⇑
14   D ŻUROWSKI Dariusz X JEWUŁA Mateusz 3:0 (12:10, 11:8, 12:10) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1477 BALIGA Cezary 1998
1137 BARDON Piotr 2000
1851 BARSZCZ Dominik 2004
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
351 BOBER Damian 1987
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1686 CICH Adrian 2002
687 CZYRNEK Jakub 1998
381 DAMIAN Tomasz 1979
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
2006 DZIEDZINA Michał 2002
1719 FIRLIT Alicja 2004
1294 FIRLIT Patrycja 2000
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
25 FLOREK Sławomir 1977
233 FURTAK Krzysztof 1970
2206 GAJDA Rafał 2000
728 GAJEWSKI Dominik 1987
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
362 GAWLIK Adam 1989
864 GOLONKA Albert 1976
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
12 JANIK Bartosz 1988
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
1813 JASNOS Filip 2004
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1341 KANTOR Michał 1989
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1183 KASPRZYK Michalina 2002
1919 KIJOWSKI Jan 2002
1931 KOCOŁ Bartłomiej 1988
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1925 KOWAL Damian 1999
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
1802 KUDŁA Paweł 1985
352 LEKKI Paweł 1979
128 LENART Marek 1992
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
1815 MIGDAŁ Piotr 2003
648 MISIASZEK Wojciech 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
229 MOTYKA Tadeusz 1961
1406 MRÓZ Jakub 2003
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
14 NIEĆ Andrzej 1984
378 NOSAL Mirosław 1977
424 NOWAK Patryk 1997
30 OBROCHTA Piotr 1977
28 OLECHNY Jakub 1993
1592 OLSZAŃSKI Kacper 2003
598 OPIŁO Zygmunt 1962
59 OPYD Artur 1996
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
946 PARA Eligiusz 1954
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
428 RAJZER Aleksandra 2000
1136 RAK Sebastian 2001
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
344 ROZUM Dawid 1998
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1904 STAWARA Krystian 2005
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
355 SURMA Mariusz 1975
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
29 TALAR Paweł 1971
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1519 TOBIASZ Szymon 2006
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
1927 WAJDA Kamil 2003
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
114 WOJTAS Tomasz 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1853 WÓJS Tomasz 1989
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
989 ZBYLUT Andrzej 1972
1268 ZBYLUT Patryk 2005
374 ŻUROWSKI Dariusz 1976