Paweł Jabłoński
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1987
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 16:00
11. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III 11:3
1   A ZHAO Ziyi W JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:8, 11:3, 11:5) ⇓
5   A SZTWIERTNIA Ilona
ZHAO Ziyi
W JABŁOŃSKI Paweł
OLCZAK Mariusz
3:0 (11:5, 11:7, 11:7) ⇓
8   B ZAJĄC Anna W JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (11:8, 11:9, 9:11, 7:11, 14:12) ⇓
12   C SZTWIERTNIA Ilona W JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (8:11, 11:7, 6:11, 17:15, 19:17) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 12:00
14. KS „Bronowianka” Kraków III - ULKS „Lachowice” 8:6
2   B JABŁOŃSKI Paweł X RACZEK Marcin 3:1 (8:11, 11:8, 11:6, 11:7) ⇑
5   A BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
W PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
3:1 (7:11, 11:6, 14:12, 12:10) ⇑
8   B JABŁOŃSKI Paweł W KACHEL Mateusz 3:1 (14:12, 9:11, 11:9, 11:9) ⇑
13   B JABŁOŃSKI Paweł Z PIETRZAK Antoni 2:3 (13:11, 9:11, 7:11, 11:9, 7:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-27 16:00 ⇨ 2018-10-25 20:00
19. UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Bronowianka” Kraków III 10:4
2   B ZAKRZYŃSKI Dominik X JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (11:4, 9:11, 9:11, 11:6, 11:7) ⇓
6   B ŚWIATŁOŃ Piotr
GDULA Adam
X BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
3:0 (11:9, 11:6, 11:8) ⇓
7   A GDULA Adam X JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (11:7, 13:15, 11:9, 11:7) ⇓
14   D DUDZIAK Damian X JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (12:10, 11:9, 13:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-24 16:30 ⇨ 2018-12-11 19:00
33. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Bronowianka” Kraków III 12:2
1   A MAGULSKI Damian W JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (11:7, 11:5, 12:14, 11:7) ⇓
5   A MAGULSKI Damian
MATUSIAK Łukasz
W JABŁOŃSKI Paweł
OLCZAK Mariusz
3:0 (11:9, 11:5, 11:7) ⇓
8   B MATUSIAK Łukasz W JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (11:2, 8:11, 11:7, 8:11, 11:4) ⇓
12   C PACH Łukasz W JABŁOŃSKI Paweł 0:3 (6:11, 3:11, 10:12) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-15 11:00
53. „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III 9:5
2   B WOJAS Bartłomiej X JABŁOŃSKI Paweł 0:3 (6:11, 11:13, 12:14) ⇑
6   B GŁĄB Damian
RESZKA Jakub
X BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
3:2 (10:12, 11:9, 11:7, 9:11, 11:7) ⇓
7   A GRATKOWSKI Jacek X JABŁOŃSKI Paweł 2:3 (12:14, 11:7, 8:11, 11:8, 7:11) ⇑
14   D GŁĄB Damian X JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (15:13, 11:8, 12:10) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-10 16:00 ⇨ 2018-12-16 15:00
28. KS „Bronowianka” Kraków III - MKS „Skawa” Wadowice 14:0
2   B JABŁOŃSKI Paweł X GAŁUSZKA Paweł 3:0 (11:7, 15:13, 12:10) ⇑
6   B BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
X GALA Dawid
MACIEJCZYK Paweł
3:0 (11:5, 11:9, 11:8) ⇑
8   B JABŁOŃSKI Paweł W JĘDRZEJOWSKI Oskar 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) ⇑
13   B JABŁOŃSKI Paweł Z GALA Dawid 3:0 (15:13, 14:12, 14:12) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-08 16:00 ⇨ 2018-12-19 18:00
47. KS „Bronowianka” Kraków III - MKS KSOS Kraków 5:9
4   D JABŁOŃSKI Paweł Z KONSTANTYN Paweł 2:3 (11:7, 11:8, 7:11, 10:12, 9:11) ⇓
6   B BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
X KONSTANTYN Paweł
ZAJĄC Jacek
3:0 (11:7, 11:9, 11:5) ⇑
9   D JABŁOŃSKI Paweł Y UTYLSKI Filip 2:3 (9:11, 11:6, 10:12, 11:8, 12:14) ⇓
14   D JABŁOŃSKI Paweł X PEREK Nikodem 1:3 (6:11, 11:6, 4:11, 9:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-02 11:00 ⇨ 2019-01-09 17:30
41. UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków III 1:13
2   B SUŁKOWSKI Karol X JABŁOŃSKI Paweł 1:3 (11:9, 6:11, 9:11, 9:11) ⇑
5   A SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
W BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
0:3 (9:11, 9:11, 5:11) ⇑
7   A GOLONKA Filip X JABŁOŃSKI Paweł 1:3 (11:7, 10:12, 9:11, 6:11) ⇑
14   D MENSFELD Natalia X JABŁOŃSKI Paweł 0:3 (2:11, 7:11, 6:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-12 16:00
59. KS „Bronowianka” Kraków III - GSWAL „Mikulec” Grybów 8:6
4   D JABŁOŃSKI Paweł Z NOWAK Marcin 2:3 (5:11, 6:11, 11:9, 12:10, 8:11) ⇓
5   A BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
W NOWAK Marcin
MÓL Marcin
2:3 (11:9, 11:9, 9:11, 7:11, 8:11) ⇓
9   D JABŁOŃSKI Paweł Y URBAN Mariusz 0:3 (4:11, 10:12, 8:11) ⇓
14   D JABŁOŃSKI Paweł X GŁÓWCZYK Jan 0:3 (8:11, 8:11, 11:13) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-20 18:30
65. KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7
2   B MOREK Radosław X JABŁOŃSKI Paweł 0:3 (8:11, 13:15, 6:11) ⇑
6   B PIEGZA Adrian
BOLEK Łukasz
X BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 15:17) ⇑
7   A PIEGZA Adrian X JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:9, 11:8, 11:1) ⇓
14   D BOLEK Łukasz X JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (11:5, 8:11, 11:5, 10:12, 11:8) ⇓
3M | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 13. | 2019-03-16 16:00 ⇨ 2019-03-23 11:30
85. KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6
4   D JABŁOŃSKI Paweł Z PIEGZA Adrian 1:3 (5:11, 11:4, 9:11, 3:11) ⇓
5   A BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
W MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
3:0 (11:2, 11:2, 11:7) ⇑
9   D JABŁOŃSKI Paweł Y PIETRZAK Agnieszka 3:2 (7:11, 9:11, 13:11, 11:5, 11:9) ⇑
14   D JABŁOŃSKI Paweł X BOLEK Łukasz 2:3 (7:11, 11:9, 11:6, 8:11, 6:11) ⇓
3M | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-03-30 14:00
90. MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków III 11:3
2   B JURZAK Łukasz X JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (15:13, 16:14, 21:19) ⇓
6   B PALACZ Mirosław
RUPA Robert
X JABŁOŃSKI Paweł
OLCZAK Mariusz
3:0 (11:7, 11:8, 11:6) ⇓
7   A GOŁDA Gabriel X JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (12:10, 11:5, 5:11, 11:3) ⇓
14   D PALACZ Mirosław X JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (11:7, 8:11, 11:9, 10:12, 11:7) ⇓
3M | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 16. | 2019-04-27 16:00
95. KS „Bronowianka” Kraków III - GSWAL „Mikulec” Grybów 9:5
4   D JABŁOŃSKI Paweł Z URBAN Mariusz 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) ⇑
5   A BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
W KANTOR Jan
URBAN Mariusz
3:1 (11:3, 6:11, 11:4, 11:2) ⇑
9   D JABŁOŃSKI Paweł Y WILK Paweł 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) ⇑
14   D JABŁOŃSKI Paweł X MÓL Marcin 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) ⇑
3M | Grupa "słabsza" | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-04-06 16:00 ⇨ 2019-05-12 18:00
92. KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II 5:9
3   C JABŁOŃSKI Paweł Y SKUBA Emilia 3:1 (11:5, 11:9, 7:11, 14:12) ⇑
5   A BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
W SKUBA Emilia
SZTWIERTNIA Ilona
0:3 (9:11, 7:11, 5:11) ⇓
10   C JABŁOŃSKI Paweł Z ZAJĄC Anna 3:1 (11:7, 11:8, 4:11, 11:3) ⇑
12   C JABŁOŃSKI Paweł W SZTWIERTNIA Ilona 1:3 (11:13, 6:11, 11:4, 5:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
2397 BŁACHUT Kacper 2005
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
1945 CHŁODNICKI Piotr 2002
1427 CHUDOBA Piotr 1981
210 DUDZIAK Damian 1995
1946 DZIUBA Patryk 2003
287 GAIK Krystian 1997
1692 GALA Dawid 2005
1317 GALUS Katarzyna 1998
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2140 GDULA Adam 1977
633 GŁĄB Damian 1989
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
864 GOLONKA Albert 1976
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
541 JANIK Angelika 2000
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
898 KONSTANTYN Paweł 1983
892 KOSMAL Dawid 2004
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1977 KUŹMICZ Jakub 2000
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1502 MENSFELD Natalia 2004
769 MOREK Radosław 2000
780 MÓL Marcin 1978
496 NOWAK Marcin 1984
30 OBROCHTA Piotr 1977
312 PACH Łukasz 1991
236 PALACZ Mirosław 1969
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
1441 PĘK Karolina 1998
877 PIEGZA Adrian 2000
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
1891 SKUBA Emilia 2005
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
311 ŚLIWA Alicja 1998
265 TATARCZUCH Marek 1974
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
470 WILK Paweł 1988
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1408 ZAJĄC Anna 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
2361 ZHAO Ziyi 2003
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996