Paweł Jabłoński
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1987
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-27 17:00
2. KS „Bronowianka” Kraków III - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 5:9
1   A JABŁOŃSKI Paweł W SKRZYPEK Grzegorz 1:3 (11:8, 10:12, 6:11, 8:11) ⇓
5   A JABŁOŃSKI Paweł
KOŁEK Maciej
W DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
1:3 (11:6, 12:14, 10:12, 17:19) ⇓
7   A JABŁOŃSKI Paweł X DUDZIAK Damian 3:2 (7:11, 11:5, 9:11, 11:8, 11:6) ⇑
11   A JABŁOŃSKI Paweł Y ŚLAZYK Paweł 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 16:00 ⇨ 2019-10-03 18:00
7. LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Bronowianka” Kraków III 9:5
3   C NOSAL Mirosław Y JABŁOŃSKI Paweł 2:3 (11:7, 6:11, 11:7, 7:11, 8:11) ⇑
6   B NOSAL Mirosław
DUDEK Radosław
X JABŁOŃSKI Paweł
KOŁEK Maciej
2:3 (3:11, 11:8, 11:7, 9:11, 12:14) ⇑
9   D TABOR Marcin Y JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (11:5, 11:9, 4:11, 12:10) ⇓
11   A GALUS Mateusz Y JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (11:4, 13:11, 10:12, 11:5) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
18. KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4
2   B JABŁOŃSKI Paweł X GALA Dawid 3:2 (11:4, 9:11, 11:8, 9:11, 11:9) ⇑
5   A BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
W OSTANEK Michał
GALA Dawid
3:0 (12:10, 11:6, 16:14) ⇑
8   B JABŁOŃSKI Paweł W GALA Bartłomiej 1:3 (11:6, 9:11, 8:11, 4:11) ⇓
13   B JABŁOŃSKI Paweł Z OSTANEK Michał 3:0 (11:9, 11:6, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 14:00 ⇨ 2019-11-10 11:00
23. MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków III 14:0
1   A PIEKARCZYK Michał W JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:7, 11:6, 12:10) ⇓
6   B PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
X KUSIAK Franciszek
JABŁOŃSKI Paweł
3:0 (11:8, 11:2, 11:5) ⇓
8   B GOŁDA Gabriel W JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:4, 12:10, 11:9) ⇓
12   C PALACZ Mirosław W JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (11:6, 8:11, 11:9, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-30 11:00
40. KS „Bronowianka” Kraków III - ULKS „Lachowice” 9:5
3   C JABŁOŃSKI Paweł Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:1 (11:5, 11:8, 8:11, 11:6) ⇑
6   B JABŁOŃSKI Paweł
KOŁEK Maciej
X KUŹNIK Grzegorz
RACZEK Marcin
2:3 (12:10, 10:12, 10:12, 12:10, 12:14) ⇓
10   C JABŁOŃSKI Paweł Z KACHEL Mateusz 3:2 (12:10, 6:11, 7:11, 11:8, 13:11) ⇑
12   C JABŁOŃSKI Paweł W RACZEK Marcin 3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 12:10) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 12:00 ⇨ 2019-12-14 12:00
35. MKS Centrum Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III 5:9
1   A WIERZBIŃSKI Marcin W JABŁOŃSKI Paweł 0:3 (6:11, 5:11, 9:11) ⇑
5   A UTYLSKI Filip
WIERZBIŃSKI Marcin
W JABŁOŃSKI Paweł
KOŁEK Maciej
2:3 (6:11, 12:10, 11:13, 11:8, 7:11) ⇑
8   B WOJAS Bartłomiej W JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (7:11, 6:11, 11:4, 11:9, 14:12) ⇓
12   C ROBAK Wiktor W JABŁOŃSKI Paweł 2:3 (5:11, 11:9, 11:9, 7:11, 9:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-04 11:00
54. KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II 9:5
3   C JABŁOŃSKI Paweł Y SZTWIERTNIA Ilona 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 4:11) ⇓
6   B JABŁOŃSKI Paweł
KOŁEK Maciej
X ZAJĄC Anna
SZTWIERTNIA Ilona
3:0 (11:9, 11:4, 11:6) ⇑
10   C JABŁOŃSKI Paweł Z WĄTOR Oliwia 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) ⇑
12   C JABŁOŃSKI Paweł W KOZIOŁ Sandra 1:3 (9:11, 6:11, 11:2, 9:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 11:00
59. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Bronowianka” Kraków III 12:2
3   C KUTAJ Maksymilian Y JABŁOŃSKI Paweł 1:3 (8:11, 11:8, 10:12, 7:11) ⇑
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X JABŁOŃSKI Paweł
KOŁEK Maciej
3:2 (11:9, 8:11, 11:7, 4:11, 11:9) ⇓
9   D TURECKI Kacper Y JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:9, 11:5, 11:9) ⇓
11   A CELARY Mateusz Y JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:7, 11:2, 13:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-07 19:00 ⇨ 2020-01-18 13:00
45. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6
3   C RAPUTA Tomasz Y JABŁOŃSKI Paweł 1:3 (7:11, 9:11, 11:8, 6:11) ⇑
6   B SUBIK Filip
KLUZEK Sławomir
X JABŁOŃSKI Paweł
BUCZYŃSKI Witold
3:2 (12:10, 14:12, 6:11, 5:11, 11:8) ⇓
9   D KLUZEK Sławomir Y JABŁOŃSKI Paweł 1:3 (5:11, 4:11, 12:10, 10:12) ⇑
11   A ZALEWSKI Krzysztof Y JABŁOŃSKI Paweł 1:3 (11:8, 1:11, 8:11, 6:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 11:00 ⇨ 2020-01-21 19:00
66. UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Bronowianka” Kraków III 2:12
3   C FURTAK Krzysztof Y JABŁOŃSKI Paweł 0:3 (6:11, 3:11, 5:11) ⇑
6   B DYCHTOŃ Jakub
FURTAK Krzysztof
X JABŁOŃSKI Paweł
KOŁEK Maciej
1:3 (4:11, 11:8, 8:11, 5:11) ⇑
9   D MOTYKA Tadeusz Y JABŁOŃSKI Paweł 0:3 (7:11, 9:11, 3:11) ⇑
11   A TATARCZUCH Marek Y JABŁOŃSKI Paweł 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 11:00 ⇨ 2020-01-25 16:45
30. KS „Bronowianka” Kraków III - „Siemacha” Kraków 3:11
3   C JABŁOŃSKI Paweł Y BOLEK Łukasz 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) ⇑
5   A JABŁOŃSKI Paweł
KOŁEK Maciej
W GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
0:3 (8:11, 9:11, 6:11) ⇓
10   C JABŁOŃSKI Paweł Z GRATKOWSKI Jacek 1:3 (7:11, 11:6, 6:11, 7:11) ⇓
12   C JABŁOŃSKI Paweł W GŁĄB Damian 2:3 (8:11, 11:8, 11:9, 7:11, 8:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
2397 BŁACHUT Kacper 2005
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
162 CELARY Mateusz 1995
1945 CHŁODNICKI Piotr 2002
1427 CHUDOBA Piotr 1981
210 DUDZIAK Damian 1995
1946 DZIUBA Patryk 2003
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2140 GDULA Adam 1977
633 GŁĄB Damian 1989
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
864 GOLONKA Albert 1976
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
541 JANIK Angelika 2000
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
662 KLUZEK Sławomir 1986
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
898 KONSTANTYN Paweł 1983
892 KOSMAL Dawid 2004
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
600 KOZIOŁ Sandra 2000
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1977 KUŹMICZ Jakub 2000
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1502 MENSFELD Natalia 2004
769 MOREK Radosław 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
378 NOSAL Mirosław 1977
496 NOWAK Marcin 1984
30 OBROCHTA Piotr 1977
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
236 PALACZ Mirosław 1969
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
1441 PĘK Karolina 1998
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
1850 ROBAK Wiktor 2002
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1891 SKUBA Emilia 2005
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
156 ŚLAZYK Paweł 1971
311 ŚLIWA Alicja 1998
376 TABOR Marcin 1981
265 TATARCZUCH Marek 1974
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1269 TURECKI Kacper 2006
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
2588 WĄTOR Oliwia 2006
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
470 WILK Paweł 1988
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1408 ZAJĄC Anna 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
2361 ZHAO Ziyi 2003
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996