Szymon Pieprzyk
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1991
Przynależność klubowa: MKS KSOS Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 12:30
7. KS „Podwawelski” Kraków V - MKS KSOS Kraków III 14:0
1   A RÓŻYCZKA Mirosław W PIEPRZYK Szymon 3:0 (11:2, 11:9, 11:7) ⇓
5   A WOLANIN Piotr
SOBUCKI Mateusz
W PIEPRZYK Szymon
WALCZAK Michał
3:0 (11:9, 11:4, 11:9) ⇓
8   B CHŁĘDOWSKI Jakub W PIEPRZYK Szymon 3:2 (10:12, 11:7, 5:11, 11:9, 11:6) ⇓
12   C WOLANIN Piotr W PIEPRZYK Szymon 3:1 (9:11, 11:5, 11:6, 11:6) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 13:00
18. MKS KSOS Kraków III - PKS „Porta” Kraków II 1:13
1   A PIEPRZYK Szymon W ZAPALSKI Bartosz 1:3 (13:11, 7:11, 5:11, 7:11) ⇓
6   B PIEPRZYK Szymon
WALCZAK Michał
X ZAPALSKI Bartosz
KMIEĆ Paweł
0:3 (3:11, 9:11, 9:11) ⇓
7   A PIEPRZYK Szymon X KOHUTEK Konrad 3:2 (4:11, 11:9, 11:13, 11:5, 13:11) ⇑
11   A PIEPRZYK Szymon Y CZUBAK Michał 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1335 BEŁZA Janusz 1964
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
2498 CZUBAK Michał 1987
625 DROZD Paweł 1979
2246 DUDA Patryk 1978
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1625 GAJ Milena 2008
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
572 GARYCKI Andrzej 1961
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
2001 KALICIAK Dariusz 1974
176 KLIMCZAK Marek 1965
1830 KOHUTEK Konrad 1976
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2000 KUC Leszek 1970
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
1287 KUSIAK Franciszek 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
523 KUZIO Waldemar 1977
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
2083 NOWAK Artur 1987
1832 NOWICKI Marek 1975
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1833 PEREK Robert 1973
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1384 STASIOWSKA Julia 2002
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1241 SZELEST Jacek 1981
575 SZOTT Krzysztof 1954
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
1005 WALA Tomasz 1976
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1886 WOLANIN Piotr 2001
1283 WÓJCIK Jan 1959
1408 ZAJĄC Anna 2002
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003