Paweł Korus
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2002
Przynależność klubowa: LUKS „Skrzyszów”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 13:00
2. MOSiR Tuchów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 0:18
4   D WŁODEK Krystian Z KORUS Paweł 0:3 (7:11, 3:11, 3:11) ⇑
5   A STEFAN Igor
MARTYKA Igor
W PODGÓRSKI Jan
KORUS Paweł
0:3 (7:11, 8:11, 4:11) ⇑
10   C KOCOŁ Bartłomiej Z KORUS Paweł 0:3 (4:11, 4:11, 5:11) ⇑
13   B STEFAN Igor Z KORUS Paweł 2:3 (8:11, 10:12, 11:9, 11:7, 10:12) ⇑
15   A FURMAŃSKI Robert Z KORUS Paweł 0:3 (7:11, 6:11, 4:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 11:00 ⇨ 2019-10-14 16:30
7. LUKS „Galux” Skrzyszów III - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 12:6
4   D KORUS Paweł Z KRAWIEC Kamil 2:3 (5:11, 11:9, 11:7, 8:11, 6:11) ⇓
6   B PODGÓRSKI Jan
KORUS Paweł
X WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
3:0 (11:8, 11:6, 11:6) ⇑
9   D KORUS Paweł Y CZUPRYNA Andrzej 0:3 (9:11, 6:11, 9:11) ⇓
14   D KORUS Paweł X WOLIŃSKI Wojciech 3:2 (7:11, 11:6, 11:9, 10:12, 11:8) ⇑
16   D KORUS Paweł W TOBIASZ Andrzej 3:1 (3:11, 11:9, 12:10, 11:7) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 11:00 ⇨ 2019-11-14 18:00
12. UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Galux” Skrzyszów III 11:7
4   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Z KORUS Paweł 3:0 (11:3, 11:9, 11:7) ⇓
6   B DĄBROŚ Stanisław
CICH Adrian
X PODGÓRSKI Jan
KORUS Paweł
3:1 (11:8, 14:12, 8:11, 11:6) ⇓
10   C CICH Adrian Z KORUS Paweł 3:0 (11:6, 11:9, 11:3) ⇓
13   B SZCZEPAŃSKI Oliwier Z KORUS Paweł 0:3 (4:11, 8:11, 5:11) ⇑
15   A MLECZKO Mateusz Z KORUS Paweł 1:3 (6:11, 8:11, 11:1, 10:12) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-24 11:00
18. LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Jordan” Zakliczyn II 12:6
2   B KORUS Paweł X KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:2, 11:6, 11:4) ⇑
6   B PODGÓRSKI Jan
KORUS Paweł
X ZBYLUT Patryk
MARTYKA Bartłomiej
0:3 (9:11, 12:14, 2:11) ⇓
8   B KORUS Paweł W KRAKOWSKI Sebastian 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) ⇑
13   B KORUS Paweł Z ZBYLUT Patryk 3:1 (11:6, 10:12, 11:8, 11:2) ⇑
17   B KORUS Paweł Y MARTYKA Bartłomiej 3:2 (5:11, 5:11, 11:6, 12:10, 11:8) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-12-05 18:00
22. MOKSiR Czchów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 3:15
1   A NIEĆ Andrzej W KORUS Paweł 0:3 (3:11, 6:11, 11:13) ⇑
6   B KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
X PODGÓRSKI Jan
KORUS Paweł
3:2 (9:11, 4:11, 12:10, 11:9, 11:7) ⇓
8   B KANOWNIK Kajetan W KORUS Paweł 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) ⇑
12   C NIEĆ Tomasz W KORUS Paweł 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) ⇑
16   D SERAFIN Mateusz W KORUS Paweł 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-11-10 11:00 ⇨ 2019-12-22 14:30
13. LUKS „Galux” Skrzyszów III - TG „Sokół” Brzesko 11:7
4   D KORUS Paweł Z RACHFAŁ Maciej 3:0 (11:3, 12:10, 11:4) ⇑
6   B SZMYD Zygmunt
KORUS Paweł
X PIĘKOSZ Wacław
RACHFAŁ Maciej
2:3 (11:8, 11:6, 8:11, 9:11, 9:11) ⇓
9   D KORUS Paweł Y PIĘKOSZ Jakub 3:1 (11:1, 11:7, 4:11, 11:7) ⇑
14   D KORUS Paweł X PIĘKOSZ Wacław 2:3 (11:8, 2:11, 5:11, 11:8, 9:11) ⇓
16   D KORUS Paweł W HAZIK Jakub 3:1 (14:16, 11:3, 12:10, 11:9) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-01-05 11:00
26. LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 4:14
4   D KLUBA Krzysztof Z KORUS Paweł 3:2 (11:6, 5:11, 7:11, 11:9, 11:6) ⇓
6   B KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
X PARA Eligiusz
KORUS Paweł
0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇑
10   C KĄCKI Patryk Z KORUS Paweł 0:3 (8:11, 3:11, 5:11) ⇑
13   B TROJAŃSKI Sebastian Z KORUS Paweł 0:3 (4:11, 5:11, 9:11) ⇑
15   A KĄCKI Mateusz Z KORUS Paweł 3:1 (11:6, 6:11, 11:8, 11:8) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 8. | 2020-02-21 18:00
30. UKS „Jordan” Zakliczyn II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 10:8
4   D SIKOŃ Maciej Z KORUS Paweł 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) ⇑
6   B ZBYLUT Patryk
SIKOŃ Maciej
X PODGÓRSKI Jan
KORUS Paweł
3:1 (11:6, 11:13, 15:13, 11:9) ⇓
10   C MARTYKA Bartłomiej Z KORUS Paweł 1:3 (10:12, 16:14, 7:11, 7:11) ⇑
13   B ZBYLUT Patryk Z KORUS Paweł 3:2 (11:9, 4:11, 16:14, 5:11, 11:9) ⇓
15   A NAGEL Kacper Z KORUS Paweł 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 9. | 2020-03-08 11:00
34. LUKS „Galux” Skrzyszów III - MOSiR Tuchów 17:1
4   D KORUS Paweł Z KOCOŁ Piotr 3:1 (11:5, 11:2, 9:11, 11:4) ⇑
6   B PODGÓRSKI Jan
KORUS Paweł
X KOCOŁ Piotr
MARTYKA Igor
3:0 (11:2, 11:7, 11:9) ⇑
9   D KORUS Paweł Y STEFAN Igor 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) ⇑
14   D KORUS Paweł X FURMAŃSKI Robert 3:0 (11:3, 11:7, 11:4) ⇑
16   D KORUS Paweł W WŁODEK Krystian 3:0 (11:8, 11:4, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
999 BRATOWNIK Julia 2005
2207 BRZĘK Patrycja 2005
1686 CICH Adrian 2002
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
381 DAMIAN Tomasz 1979
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
660 FIRLIT Przemysław 1995
742 FLĄDRO Piotr 1982
2947 FURMAŃSKI Robert 1972
2206 GAJDA Rafał 2000
1915 GAJOWY Mateusz 2006
362 GAWLIK Adam 1989
1342 HAZIK Jakub 1971
12 JANIK Bartosz 1988
2215 JELEŃ Michał 2005
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
1919 KIJOWSKI Jan 2002
422 KLUBA Krzysztof 1962
2180 KOBYLARCZYK Kacper 2006
1931 KOCOŁ Bartłomiej 1988
2295 KOCOŁ Piotr 1957
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1925 KOWAL Damian 1999
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
2173 KRZYWAK Stanisław 1947
1802 KUDŁA Paweł 1985
2391 MADEJ Tomasz 1979
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
648 MISIASZEK Wojciech 1994
2364 MLECZKO Mateusz 2004
1406 MRÓZ Jakub 2003
2145 NAGEL Kacper 2006
14 NIEĆ Andrzej 1984
2211 NIEĆ Andrzej 2005
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2353 NOWAK Dawid 2004
2205 OLCHAWA Daniel 1998
28 OLECHNY Jakub 1993
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
1592 OLSZAŃSKI Kacper 2003
59 OPYD Artur 1996
2562 OSTROWSKI Artur 2005
1687 PANEK Szymon 2002
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
995 RAJZER Krzysztof 2003
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1111 RUSEK Andrzej 1967
2891 SERAFIN Mateusz 2005
2181 SIKOŃ Maciej 2007
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1904 STAWARA Krystian 2005
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
740 STYRNA Stanisław 1943
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1519 TOBIASZ Szymon 2006
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
1927 WAJDA Kamil 2003
2354 WĄSIK Dawid 2003
2949 WŁODEK Krystian 2003
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
2213 ŻAK Michał 2005