Jakub Cnota
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2002
Przynależność klubowa: „Siemacha” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 18:00
11. LKS „Wisła” Rząska I - „Siemacha” Kraków II 10:4
4   D KORCZEK Łukasz Z CNOTA Jakub 3:1 (11:8, 11:5, 5:11, 11:5) ⇓
6   B PUU Aarne
KOWAL Mieczysław
X MARKIEWICZ Zbigniew
CNOTA Jakub
0:3 (4:11, 4:11, 6:11) ⇑
10   C KOWAL Mieczysław Z CNOTA Jakub 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) ⇑
13   B PUU Aarne Z CNOTA Jakub 3:1 (10:12, 11:7, 11:7, 11:6) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 18:00 ⇨ 2019-10-16 18:00
6. „Siemacha” Kraków II - UKS „Gryf” Gdów III 0:14
4   D CNOTA Jakub Z MARCHEWKA Artur 1:3 (11:3, 5:11, 4:11, 3:11) ⇓
6   B MARKIEWICZ Zbigniew
CNOTA Jakub
X MARCHEWKA Artur
GUZIK Aleksandra
0:3 (5:11, 4:11, 5:11) ⇓
9   D CNOTA Jakub Y WCISŁO Konrad 1:3 (7:11, 12:10, 7:11, 10:12) ⇓
14   D CNOTA Jakub X KUCHARSKI Mateusz 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 10:00
15. „Siemacha” Kraków - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 7:7
1   A CNOTA Jakub W RAPUTA Tomasz 0:3 (7:11, 3:11, 4:11) ⇓
5   A BOLEK Łukasz
CNOTA Jakub
W SUBIK Filip
RAPUTA Tomasz
0:3 (5:11, 12:14, 5:11) ⇓
7   A CNOTA Jakub X ZALEWSKI Krzysztof 0:3 (7:11, 8:11, 10:12) ⇓
11   A CNOTA Jakub Y SUBIK Filip 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 16:00
22. ULKS „Lachowice” - „Siemacha” Kraków 7:7
2   B KRÓLIKOWSKI Bartosz X CNOTA Jakub 3:0 (11:5, 11:3, 11:5) ⇓
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W BOLEK Łukasz
CNOTA Jakub
3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇓
7   A RACZEK Marcin X CNOTA Jakub 3:0 (11:5, 11:3, 11:5) ⇓
14   D KACHEL Mateusz X CNOTA Jakub 3:0 (11:1, 11:7, 11:8) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
2695 CIESZKOWSKI Dominik 1984
2498 CZUBAK Michał 1987
1787 DATA Adrian 1998
888 DĄBROWSKI Damian 1979
2246 DUDA Patryk 1978
1626 FILIPEK Angelika 2007
658 GARYCKI Adrian 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2768 GŁUSZEK Damian 2003
1322 GNIADEK Michał 2003
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
100 KACHEL Mateusz 1996
2570 KACZMARCZYK Julita 2006
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1415 KNAGA Łukasz 2003
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2079 KORCZEK Łukasz 1984
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
2103 KOSTUCH Gabriela 2009
2084 KOWAL Mieczysław 1963
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
153 KUTYŁA Dawid 1991
1694 KUZIO Aleksandra 2007
1504 KUZIO Maciej 2005
2268 KWIECIŃSKI Jakub 2004
151 MAGULSKI Damian 1997
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2124 MARZEC Stefan 1953
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2507 MIERNIK Jan 2007
1896 MIĘKINA Hubert 2005
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
978 NOSEK Robert 1970
1824 NOWAK Jakub 2007
1832 NOWICKI Marek 1975
30 OBROCHTA Piotr 1977
312 PACH Łukasz 1991
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
1709 PARTYKA Ryszard 1976
2696 PICHLA Paweł 1976
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
2550 PILCH Aleksander 2008
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
629 RACZEK Marcin 1978
253 RAPUTA Tomasz 1980
659 RAŚ Tomasz 1979
1777 ROJEK Mateusz 1993
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
2584 RUDZKA Oliwia 2005
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
2577 SKOWRONEK Anna 2005
1898 STROJEK Karol 2004
146 SUBIK Filip 1996
1569 SYRDA Zuzanna 2006
575 SZOTT Krzysztof 1954
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
2651 WALCZAK Michał 1994
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
1329 WCISŁO Konrad 2005
1886 WOLANIN Piotr 2001
1408 ZAJĄC Anna 2002
2027 ZAJĄC Kacper 2004
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994