Marcin Chodacki
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1976
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 12:30
6. KS „Bronowianka” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice II 2:12
4   D CHODACKI Marcin Z DŹWIG Andrzej 0:3 (4:11, 9:11, 9:11) ⇓
6   B SZCZEBAK Jerzy
CHODACKI Marcin
X CZYŻYCKI Bogdan
DŹWIG Andrzej
2:3 (9:11, 11:8, 8:11, 11:7, 7:11) ⇓
9   D CHODACKI Marcin Y STALMACH Zbigniew 3:0 (11:7, 11:4, 13:11) ⇑
14   D CHODACKI Marcin X CZYŻYCKI Bogdan 0:3 (2:11, 11:13, 10:12) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 17:00
11. LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice - KS „Bronowianka” Kraków IV 6:8
4   D PIEKARCZYK Michał Z CHODACKI Marcin 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) ⇓
10   C KRUPA Cezary Z CHODACKI Marcin 3:2 (3:11, 11:8, 9:11, 11:8, 11:4) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
705 ADAMCZYK Michał 1995
602 ADAMUS Sebastian 1999
878 ARENDARSKI Michał 1992
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
535 BISZCZAD Bartosz 1992
938 BIZOŃ Stefan 1968
578 BOCHENEK Krzysztof 1993
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
447 BZOWY Sławomir 1951
162 CELARY Mateusz 1995
332 CHOJNA Dawid 1992
504 CHOROBIK Łukasz 1995
970 CIOŁCZYK Bronisław 1948
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
79 DAŃDA Krzysztof 1969
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
704 DZIADEK Dominik 1998
522 DZIADEK Konrad 1992
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1790 DŹWIG Andrzej 1986
698 FLAK Stefan 1957
2 FLOREK Arkadiusz 1993
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
712 GACH Klaudia 2001
713 GARB Aleksandra 2001
62 GAWLIK Paweł 1996
431 GĄDEK Natalia 2001
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
651 GONET Maciej 1975
908 GÓRECKI Wojciech 2002
925 GRABANIA Zdzisław 1947
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
63 GROMADA Arkadiusz 1998
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
955 JAMRÓZ Zbigniew 1986
541 JANIK Angelika 2000
873 JEWECZKO Mieczysław 1961
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
613 KAJNIAK Kamila 1986
973 KAJTA Józef 1983
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
954 KASPRZYK Piotr 1988
448 KAŹMIERCZAK Łukasz 1996
1131 KEMPA Robert 1976
545 KĘSEK Damian 1995
82 KISZKA Łukasz 1989
176 KLIMCZAK Marek 1965
1318 KLIMCZAK Natalia 2001
979 KOLASA Szymon 2003
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
949 KONSTANTY Adam 1954
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
177 KOTARBA Arkadiusz 1992
449 KOWAL Michał 1996
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
60 KRASNY Michał 1995
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
568 KRZYK Bartosz 1991
212 KSIĄŻEK Kamil 1995
588 KUBIC Marcin 1996
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
529 KUĆMIERCZYK Władysław 1938
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
639 KUREK Jacek 1968
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
881 LASAK Robert 1980
1197 LELEK Paweł 1973
2002 LUHA Peter 1989
876 LUTY Przemysław 1996
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
936 MAJCHERCZYK Maciej 1985
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
1010 MILEWSKI Zdzisław 1965
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
540 MRÓZEK Mateusz 1999
157 MRYC Henryk 1937
890 MYSTEK Rafał 2001
1096 NALEPA Maciej 1973
322 NOWACKA Dorota 1966
580 NOWAK Alojzy 1964
118 PACYNA Dariusz 1965
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
935 PALOWSKI Ryszard 1960
601 PASIECZNY Jan 1967
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
220 PETRYS Aleksander 1994
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
951 PIETRZYK Marcin 1990
2385 PIOTROWSKA Ewelina 1991
87 PIOTROWSKA Kinga 1998
608 PIÓRECKI Piotr 1999
139 PNIACZEK Dominik 1999
207 PODSIADŁO Dominik 1998
221 PÓŁTORAK Michał 2000
452 PUU Aarne 1948
4 RAJTAR Marek 1997
1311 RESZKA Jakub 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
320 SALA Sebastian 1997
862 SARNA Ryszard 1962
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
561 SITARZ Krzysztof 1985
129 SKOWRON Daniel 1995
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
611 SOPATA Jakub 2000
161 STACH Sebastian 1997
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
880 SZEROCKI Jan 1999
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
2447 TOMSIA Sławomir 1979
911 TRANTER Oskar 1999
893 TRULKA Zbigniew 1998
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1939 WILK Roman 1961
65 WITKOŚ Piotr 1995
64 WITKOŚ Robert 1995
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
874 ZĘBALA Mateusz 2001
217 ZGUD Stanisław 1968
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986