Jan Kijowski
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 2002-12-23
Przynależność klubowa: UKS „Sokół” Żabno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-24 11:00
2. UKS „Sokół” Żabno - TG „Sokół” Brzesko II 5:13
4   D KIJOWSKI Jan Z BŁĄKAŁA Leszek 0:3 (1:11, 9:11, 3:11) ⇓
6   B CICH Adrian
KIJOWSKI Jan
X HAZIK Jakub
DRZAZGA Jerzy
1:3 (9:11, 6:11, 11:8, 8:11) ⇓
9   D KIJOWSKI Jan Y SZCZEPKA Jakub 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) ⇓
14   D KIJOWSKI Jan X HAZIK Jakub 0:3 (3:11, 7:11, 8:11) ⇓
16   D KIJOWSKI Jan W DRZAZGA Jerzy 0:3 (7:11, 4:11, 6:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 11:00
12. LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Sokół” Żabno 15:3
3   C SKRZYŃSKI Janusz Y KIJOWSKI Jan 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) ⇓
5   A GAWLIK Adam
RĘBACZ Wojciech
W CICH Adrian
KIJOWSKI Jan
3:0 (11:6, 11:3, 11:7) ⇓
9   D STYRNA Stanisław Y KIJOWSKI Jan 3:0 (11:8, 11:8, 14:12) ⇓
11   A RĘBACZ Wojciech Y KIJOWSKI Jan 1:3 (8:11, 6:11, 11:5, 5:11) ⇑
17   B GAWLIK Adam Y KIJOWSKI Jan 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-22 11:00 ⇨ 2017-10-08 12:30
24. UKS „Sokół” Żabno - MOSiR Tuchów 7:11
2   B KIJOWSKI Jan X ZBYLUT Arkadiusz 0:3 (3:11, 4:11, 6:11) ⇓
5   A CICH Adrian
KIJOWSKI Jan
W ZBYLUT Arkadiusz
FIRLIT Przemysław
0:3 (10:12, 6:11, 4:11) ⇓
8   B KIJOWSKI Jan W FIRLIT Przemysław 0:3 (9:11, 5:11, 4:11) ⇓
13   B KIJOWSKI Jan Z FIRLIT Zuzanna 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) ⇑
17   B KIJOWSKI Jan Y FIRLIT Patrycja 3:0 (11:7, 11:8, 11:3) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-15 11:00 ⇨ 2017-10-12 18:00
13. UKS „Sokół” Żabno - UKS „Villa Verde” Olesno V 2:16
3   C KIJOWSKI Jan Y OLECHNY Jakub 2:3 (11:9, 7:11, 13:15, 13:11, 8:11) ⇓
6   B CICH Adrian
KIJOWSKI Jan
X OLECHNY Jakub
SZPILSKA Roksana
1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 12:14) ⇓
10   C KIJOWSKI Jan Z SZPILSKA Roksana 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) ⇓
12   C KIJOWSKI Jan W MISIASZEK Wojciech 0:3 (8:11, 4:11, 5:11) ⇓
18   C KIJOWSKI Jan X KOWAL Damian 1:3 (11:8, 9:11, 10:12, 7:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-02 18:00 ⇨ 2017-10-19 18:00
26. MOKSiR Czchów - UKS „Sokół” Żabno 4:14
4   D NIEĆ Andrzej Z KIJOWSKI Jan 1:3 (2:11, 12:10, 8:11, 10:12) ⇑
6   B BRZĘK Patrycja
NIEĆ Andrzej
X PANEK Szymon
KIJOWSKI Jan
1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 5:11) ⇑
10   C GAJDA Rafał Z KIJOWSKI Jan 3:0 (11:9, 12:10, 11:5) ⇓
13   B OLCHAWA Daniel Z KIJOWSKI Jan 2:3 (5:11, 8:11, 11:8, 11:8, 8:11) ⇑
15   A KANOWNIK Kajetan Z KIJOWSKI Jan 1:3 (10:12, 8:11, 11:8, 9:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-19 11:00 ⇨ 2017-11-09 18:00
35. UKS „Sokół” Żabno - TG „Sokół” Brzesko III 14:4
4   D KIJOWSKI Jan Z NOWAK Dawid 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) ⇑
5   A STAWARA Krystian
KIJOWSKI Jan
W PIĘKOSZ Jakub
WĄSIK Dawid
3:1 (7:11, 11:9, 11:5, 11:8) ⇑
9   D KIJOWSKI Jan Y PIĘKOSZ Natalia 3:0 (11:5, 11:8, 11:5) ⇑
14   D KIJOWSKI Jan X WĄSIK Dawid 3:0 (18:16, 11:8, 11:5) ⇑
16   D KIJOWSKI Jan W PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:8, 13:11, 11:6) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-10 11:00 ⇨ 2017-11-18 14:30
52. LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Sokół” Żabno 13:5
2   B KUCHARCZYK Dominik X KIJOWSKI Jan 1:3 (11:13, 6:11, 11:8, 2:11) ⇑
5   A BRATOWNIK Sebastian
RAJZER Krzysztof
W PANEK Szymon
KIJOWSKI Jan
3:0 (11:7, 11:4, 11:7) ⇓
7   A RAJZER Krzysztof X KIJOWSKI Jan 3:2 (8:11, 7:11, 11:9, 11:6, 11:9) ⇓
14   D KASIŃSKI Stanisław X KIJOWSKI Jan 3:2 (7:11, 11:6, 11:8, 5:11, 11:7) ⇓
18   C BRATOWNIK Sebastian X KIJOWSKI Jan 3:0 (11:2, 11:6, 11:7) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 11:00
39. LUKS „Galux” Skrzyszów IV - UKS „Sokół” Żabno 14:4
2   B PODGÓRSKI Jan X KIJOWSKI Jan 3:2 (9:11, 11:4, 12:14, 11:4, 11:6) ⇓
5   A PODGÓRSKI Jan
SZMYD Zygmunt
W STAWARA Krystian
KIJOWSKI Jan
3:2 (7:11, 11:3, 6:11, 11:6, 11:9) ⇓
7   A KANIA Jan X KIJOWSKI Jan 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇓
14   D KORUS Paweł X KIJOWSKI Jan 3:0 (13:11, 11:7, 11:4) ⇓
18   C KĄDZIOŁKA Gabriela X KIJOWSKI Jan 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-03 11:00
46. UKS „Sokół” Żabno - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 14:4
2   B KIJOWSKI Jan X OLSZAŃSKI Kacper 3:1 (11:6, 12:10, 9:11, 11:5) ⇑
6   B STAWARA Krystian
KIJOWSKI Jan
X OLSZAŃSKI Kacper
JASNOS Filip
2:3 (10:12, 11:7, 9:11, 13:11, 7:11) ⇓
8   B KIJOWSKI Jan W JASNOS Filip 3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 12:10) ⇑
13   B KIJOWSKI Jan Z OLSZAŃSKA Patrycja 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) ⇓
17   B KIJOWSKI Jan Y MARTYKA Bartłomiej 3:1 (11:7, 11:4, 7:11, 11:9) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-17 11:00
57. UKS „Sokół” Żabno - UKS „Villa Verde” Olesno IV 14:4
6   B STAWARA Krystian
KIJOWSKI Jan
X TOBIASZ Szymon
PROCHAZKA Piotr
3:0 (11:2, 11:6, 13:11) ⇑
11   A KIJOWSKI Jan Y TOBIASZ Szymon 1:3 (11:6, 7:11, 7:11, 3:11) ⇓
15   A KIJOWSKI Jan Z PROCHAZKA Piotr 1:3 (5:11, 8:11, 11:5, 8:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-14 11:00 ⇨ 2018-01-11 19:00
65. UKS SP 1 Tarnów - UKS „Sokół” Żabno 13:5
2   B STOSZKO Marek X KIJOWSKI Jan 3:0 (11:7, 11:3, 11:5) ⇓
5   A KASPRZYK Adrian
STOSZKO Marek
W STAWARA Krystian
KIJOWSKI Jan
3:0 (11:7, 11:6, 11:5) ⇓
7   A STOSZKO Artur X KIJOWSKI Jan 3:2 (11:6, 6:11, 11:9, 8:11, 11:5) ⇓
14   D KRZYWAK Stanisław X KIJOWSKI Jan 1:3 (7:11, 11:8, 5:11, 5:11) ⇑
18   C KASPRZYK Adrian X KIJOWSKI Jan 3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:8) ⇓
5T | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 12. | 2018-02-23 18:00
83. MLUKS „Gulon” Zakliczyn II - UKS „Sokół” Żabno 3:15
1   A NAGEL Kacper W KIJOWSKI Jan 1:3 (11:7, 5:11, 6:11, 8:11) ⇑
6   B NAGEL Kacper
MANIAK Paweł
X STAWARA Krystian
KIJOWSKI Jan
2:3 (8:11, 11:8, 4:11, 11:4, 7:11) ⇑
8   B OLSZAŃSKI Kacper W KIJOWSKI Jan 3:2 (8:11, 10:12, 11:3, 11:7, 11:8) ⇓
12   C OLSZAŃSKA Patrycja W KIJOWSKI Jan 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 9:11) ⇑
16   D MANIAK Paweł W KIJOWSKI Jan 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) ⇑
5T | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-03-18 15:00
90. UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Sokół” Żabno 9:9
2   B TOBIASZ Szymon X KIJOWSKI Jan 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) ⇓
5   A TOBIASZ Szymon
WAJDA Kamil
W STAWARA Krystian
KIJOWSKI Jan
2:3 (9:11, 11:6, 11:8, 9:11, 12:14) ⇑
7   A PROCHAZKA Tomasz X KIJOWSKI Jan 3:0 (11:4, 11:8, 11:8) ⇓
14   D WAJDA Kamil X KIJOWSKI Jan 3:1 (11:6, 9:11, 11:8, 11:3) ⇓
18   C PROCHAZKA Piotr X KIJOWSKI Jan 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) ⇓
5T | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-04-08 11:00 ⇨ 2018-04-12 18:30
91. UKS „Sokół” Żabno - MOKSiR Czchów 10:8
3   C KIJOWSKI Jan Y GAJDA Rafał 0:3 (2:11, 6:11, 6:11) ⇓
5   A STAWARA Krystian
KIJOWSKI Jan
W BRZĘK Patrycja
BRZĘK Magdalena
0:3 (8:11, 6:11, 5:11) ⇓
10   C KIJOWSKI Jan Z ŻAK Michał 3:2 (11:8, 9:11, 12:10, 10:12, 11:6) ⇑
12   C KIJOWSKI Jan W BRZĘK Patrycja 2:3 (10:12, 11:9, 8:11, 11:9, 9:11) ⇓
18   C KIJOWSKI Jan X OLCHAWA Daniel 1:3 (8:11, 11:5, 10:12, 10:12) ⇓
5T | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-04-22 11:00 ⇨ 2018-04-13 18:00
96. UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Sobolik” Sobolów 9:9
3   C KIJOWSKI Jan Y RAJZER Krzysztof 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) ⇓
6   B STAWARA Krystian
KIJOWSKI Jan
X KASIŃSKI Stanisław
BRATOWNIK Julia
1:3 (11:8, 10:12, 8:11, 5:11) ⇓
10   C KIJOWSKI Jan Z KASIŃSKI Stanisław 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇓
12   C KIJOWSKI Jan W KLUBA Krzysztof 3:2 (12:10, 6:11, 8:11, 11:8, 11:6) ⇑
18   C KIJOWSKI Jan X BRATOWNIK Julia 1:3 (10:12, 6:11, 11:9, 8:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1477 BALIGA Cezary 1998
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
2207 BRZĘK Patrycja 2005
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
1719 FIRLIT Alicja 2004
1294 FIRLIT Patrycja 2000
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
2206 GAJDA Rafał 2000
362 GAWLIK Adam 1989
1342 HAZIK Jakub 1971
347 JASIELSKI Franciszek 1965
1813 JASNOS Filip 2004
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1933 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002
422 KLUBA Krzysztof 1962
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1932 KORUS Paweł 2002
1925 KOWAL Damian 1999
2173 KRZYWAK Stanisław 1947
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
1802 KUDŁA Paweł 1985
2357 MANIAK Paweł 2003
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
648 MISIASZEK Wojciech 1994
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
2145 NAGEL Kacper 2006
2211 NIEĆ Andrzej 2005
2353 NOWAK Dawid 2004
424 NOWAK Patryk 1997
2205 OLCHAWA Daniel 1998
28 OLECHNY Jakub 1993
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
1592 OLSZAŃSKI Kacper 2003
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
428 RAJZER Aleksandra 2000
995 RAJZER Krzysztof 2003
1136 RAK Sebastian 2001
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
1387 STROISZ Natasza 2003
740 STYRNA Stanisław 1943
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
1519 TOBIASZ Szymon 2006
1927 WAJDA Kamil 2003
2354 WĄSIK Dawid 2003
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
2213 ŻAK Michał 2005