Andrzej Szczepański
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1976
Przynależność klubowa: UKS „Sokół” Żabno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-23 15:00 ⇨ 2018-09-25 17:30
3. UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Sokół” Żabno 7:11
1   A PROCHAZKA Tomasz W SZCZEPAŃSKI Andrzej 1:3 (11:13, 11:8, 3:11, 5:11) ⇑
5   A TOBIASZ Szymon
WAJDA Kamil
W STAWARA Krystian
SZCZEPAŃSKI Andrzej
1:3 (11:7, 5:11, 3:11, 4:11) ⇑
8   B PROCHAZKA Piotr W SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (8:11, 5:11, 5:11) ⇑
12   C TOBIASZ Szymon W SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (3:11, 7:11, 1:11) ⇑
16   D WAJDA Kamil W SZCZEPAŃSKI Andrzej 2:3 (6:11, 12:10, 11:9, 3:11, 4:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-09 11:00 ⇨ 2018-10-14 11:00
31. UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6
2   B SZCZEPAŃSKI Andrzej X TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:3, 11:6, 11:1) ⇑
6   B STAWARA Krystian
SZCZEPAŃSKI Andrzej
X RAJZER Krzysztof
KĄCKI Mateusz
3:0 (11:9, 12:10, 11:9) ⇑
8   B SZCZEPAŃSKI Andrzej W RAJZER Krzysztof 3:0 (11:2, 11:2, 11:4) ⇑
13   B SZCZEPAŃSKI Andrzej Z KĄCKI Mateusz 3:0 (11:7, 14:12, 11:7) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-11 11:00 ⇨ 2018-10-23 18:00
20. UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Galux” Skrzyszów IV 12:6
4   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Z KĄDZIOŁKA Gabriela 3:0 (11:1, 11:5, 11:7) ⇑
6   B SZCZEPAŃSKI Andrzej
KIJOWSKI Jan
X PODGÓRSKI Jan
KANIA Jan
3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:6) ⇑
9   D SZCZEPAŃSKI Andrzej Y SZMYD Zygmunt 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) ⇑
14   D SZCZEPAŃSKI Andrzej X KANIA Jan 3:0 (11:2, 11:7, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
1361 BOJDO Julia 2000
281 BORKOWSKI Marek 1960
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
687 CZYRNEK Jakub 1998
58 DUDZIK Grzegorz 1994
233 FURTAK Krzysztof 1970
468 GAJ Rafał 1994
637 GNIEWEK Andrzej 1957
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
12 JANIK Bartosz 1988
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
338 JURKOWSKI Piotr 1978
1135 KANIA Jan 1952
1352 KĄCKI Mateusz 2002
1933 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
128 LENART Marek 1992
32 ŁABOWSKI Józef 1973
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
378 NOSAL Mirosław 1977
59 OPYD Artur 1996
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
286 PIETRZAK Tomasz 1984
259 PIĘTOŃ Robert 1983
1184 PIS Konrad 2003
372 PIS Marcin 1996
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
995 RAJZER Krzysztof 2003
1411 ROBAK Mateusz 2002
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
914 SZCZECINA Piotr 1998
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
248 TABOR Janusz 1970
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1519 TOBIASZ Szymon 2006
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
251 URBAŃSKI Adam 1950
1927 WAJDA Kamil 2003
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
1950 ZĄBEK Stanisław 1981
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002