Arkadiusz Radek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1994
Przynależność klubowa: MKS KSOS Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-06 13:00
9. MKS KSOS Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12
2   B RADEK Arkadiusz X BOLSĘGA Paweł 1:3 (3:11, 12:10, 8:11, 4:11) ⇓
6   B WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
X OBROCHTA Paweł
MAGULSKI Damian
0:3 (8:11, 3:11, 6:11) ⇓
8   B RADEK Arkadiusz W OBROCHTA Paweł 0:3 (4:11, 8:11, 10:12) ⇓
13   B RADEK Arkadiusz Z KAIM Adrian 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-26 18:00
23. MKS KSOS Kraków - GSWAL „Mikulec” Grybów 12:2
2   B RADEK Arkadiusz X NOWAK Marcin 1:3 (7:11, 4:11, 11:7, 7:11) ⇓
6   B PEREK Nikodem
RADEK Arkadiusz
X URBAN Mariusz
GAŁUSZKA Mateusz
3:1 (9:11, 11:4, 11:7, 12:10) ⇑
8   B RADEK Arkadiusz W GAŁUSZKA Mateusz 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 12:10) ⇑
13   B RADEK Arkadiusz Z NIEPSUJ Mariusz 3:0 (14:12, 11:5, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-10 13:00 ⇨ 2018-11-17 16:00
26. MKS KSOS Kraków - ULKS „Lachowice” 6:8
2   B RADEK Arkadiusz X SURMA Krzysztof 1:3 (7:11, 11:7, 10:12, 6:11) ⇓
5   A WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
1:3 (6:11, 4:11, 11:6, 11:13) ⇓
8   B RADEK Arkadiusz W KACHEL Mateusz 3:1 (11:6, 10:12, 14:12, 11:5) ⇑
13   B RADEK Arkadiusz Z RACZEK Marcin 2:3 (4:11, 11:8, 2:11, 11:6, 3:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-12-01 13:00
42. MKS KSOS Kraków - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5
2   B RADEK Arkadiusz X PIEGZA Adrian 0:3 (11:13, 4:11, 3:11) ⇓
6   B WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
X MOREK Radosław
BOLEK Łukasz
0:3 (11:13, 10:12, 7:11) ⇓
8   B RADEK Arkadiusz W MOREK Radosław 3:1 (11:9, 11:6, 10:12, 14:12) ⇑
13   B RADEK Arkadiusz Z BOLEK Łukasz 1:3 (4:11, 8:11, 11:8, 10:12) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 18:00 ⇨ 2018-12-12 19:00
17. „Siemacha” Kraków - MKS KSOS Kraków 6:8
2   B WOJAS Bartłomiej X RADEK Arkadiusz 0:3 (6:11, 3:11, 9:11) ⇑
7   A GRATKOWSKI Jacek X RADEK Arkadiusz 3:0 (11:6, 11:3, 11:6) ⇓
14   D RESZKA Jakub X RADEK Arkadiusz 1:3 (8:11, 8:11, 11:8, 2:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2018-12-15 13:00
52. MKS KSOS Kraków - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 6:8
1   A RADEK Arkadiusz W ZALEWSKI Krzysztof 1:3 (14:12, 7:11, 7:11, 6:11) ⇓
7   A RADEK Arkadiusz X RAPUTA Tomasz 1:3 (11:13, 6:11, 11:7, 9:11) ⇓
11   A RADEK Arkadiusz Y KLUZEK Sławomir 3:2 (7:11, 11:8, 2:11, 11:4, 11:5) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-08 16:00 ⇨ 2018-12-19 18:00
47. KS „Bronowianka” Kraków III - MKS KSOS Kraków 5:9
1   A CHUDZICKI Maksym W RADEK Arkadiusz 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) ⇑
8   B BOGACZ Wojciech W RADEK Arkadiusz 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) ⇑
12   C OLCZAK Mariusz W RADEK Arkadiusz 1:3 (6:11, 11:6, 9:11, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-13 16:00
57. KS „Bronowianka” Kraków II - MKS KSOS Kraków 7:7
2   B ZAJĄC Anna X RADEK Arkadiusz 3:1 (11:9, 7:11, 11:7, 17:15) ⇓
5   A SZTWIERTNIA Ilona
ZHAO Ziyi
W UTYLSKI Filip
RADEK Arkadiusz
3:0 (11:6, 11:4, 13:11) ⇓
7   A ZHAO Ziyi X RADEK Arkadiusz 3:0 (12:10, 13:11, 14:12) ⇓
14   D GĄSIOR Natalia X RADEK Arkadiusz 0:3 (6:11, 7:11, 10:12) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-24 16:00 ⇨ 2019-01-15 17:30
31. UKS „Zarabie” Myślenice - MKS KSOS Kraków 8:6
2   B ZAKRZYŃSKI Dominik X RADEK Arkadiusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) ⇓
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W UTYLSKI Filip
RADEK Arkadiusz
2:3 (9:11, 11:5, 9:11, 13:11, 8:11) ⇑
7   A GDULA Adam X RADEK Arkadiusz 3:2 (6:11, 9:11, 11:8, 11:9, 11:7) ⇓
14   D DUDZIAK Damian X RADEK Arkadiusz 3:2 (11:7, 7:11, 11:9, 6:11, 11:5) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-20 11:00
64. UKS „Płomień” Limanowa II - MKS KSOS Kraków 2:12
4   D BĄCIO Konrad Z RADEK Arkadiusz 0:3 (11:13, 4:11, 4:11) ⇑
5   A SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
W UTYLSKI Filip
RADEK Arkadiusz
1:3 (4:11, 11:9, 1:11, 6:11) ⇑
10   C SUŁKOWSKI Karol Z RADEK Arkadiusz 1:3 (9:11, 11:9, 11:13, 5:11) ⇑
13   B GOLONKA Filip Z RADEK Arkadiusz 3:2 (5:11, 11:4, 10:12, 11:8, 13:11) ⇓
3M | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 12. | 2019-02-23 16:30
68. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS KSOS Kraków 5:9
1   A MAGULSKI Damian W RADEK Arkadiusz 2:3 (8:11, 3:11, 11:2, 12:10, 5:11) ⇑
5   A OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
W WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
1:3 (11:8, 4:11, 5:11, 9:11) ⇑
8   B TABOR Janusz W RADEK Arkadiusz 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) ⇑
12   C SOBCZAK Krzysztof W RADEK Arkadiusz 0:3 (9:11, 5:11, 8:11) ⇑
3M | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 13. | 2019-03-16 13:00 ⇨ 2019-03-23 14:30
72. MKS KSOS Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 3:11
3   C RADEK Arkadiusz Y ŚWIATŁOŃ Piotr 1:3 (10:12, 7:11, 11:9, 4:11) ⇓
5   A UTYLSKI Filip
RADEK Arkadiusz
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
0:3 (9:11, 8:11, 12:14) ⇓
10   C RADEK Arkadiusz Z DUDZIAK Damian 3:2 (11:8, 7:11, 11:9, 10:12, 11:2) ⇑
12   C RADEK Arkadiusz W GDULA Adam 0:3 (3:11, 7:11, 7:11) ⇓
3M | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-03-30 16:00
73. ULKS „Lachowice” - MKS KSOS Kraków 10:4
1   A RACZEK Marcin W RADEK Arkadiusz 3:0 (11:8, 13:11, 11:5) ⇓
6   B SURMA Krzysztof
RACZEK Marcin
X WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
3:2 (11:8, 9:11, 11:4, 7:11, 11:9) ⇓
8   B KUŹNIK Grzegorz W RADEK Arkadiusz 1:3 (11:7, 2:11, 5:11, 7:11) ⇑
12   C SURMA Krzysztof W RADEK Arkadiusz 3:2 (7:11, 12:10, 8:11, 13:11, 11:8) ⇓
3M | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-04-06 13:00 ⇨ 2019-04-12 18:00
78. MKS KSOS Kraków - „Siemacha” Kraków 7:7
2   B RADEK Arkadiusz X KUĆ Grzegorz 3:1 (10:12, 11:6, 15:13, 11:7) ⇑
8   B RADEK Arkadiusz W GRATKOWSKI Jacek 2:3 (4:11, 3:11, 11:9, 11:4, 8:11) ⇓
13   B RADEK Arkadiusz Z WOJAS Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:8, 11:1) ⇑
3M | Grupa "mocniejsza" | Runda 2. - Kolejka 16. | 2019-04-27 19:00
80. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - MKS KSOS Kraków 8:6
3   C RAPUTA Tomasz Y RADEK Arkadiusz 3:2 (4:11, 7:11, 11:8, 11:6, 11:5) ⇓
6   B ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
X WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
3:2 (11:9, 11:9, 10:12, 7:11, 11:7) ⇓
9   D KLUZEK Grzegorz Y RADEK Arkadiusz 0:3 (4:11, 6:11, 3:11) ⇑
11   A ZALEWSKI Krzysztof Y RADEK Arkadiusz 3:2 (5:11, 5:11, 11:9, 11:9, 11:6) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2133 BĄCIO Konrad 2006
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1381 DOMITER Julia 2004
210 DUDZIAK Damian 1995
712 GACH Klaudia 2001
622 GADAWSKI Adrian 1990
727 GALUS Mateusz 2001
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
245 KAIM Adrian 1997
19 KIEROŃSKI Adam 1969
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
892 KOSMAL Dawid 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
1671 KUĆ Grzegorz 2004
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
128 LENART Marek 1992
1670 ŁEBEK Alicja 1999
151 MAGULSKI Damian 1997
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
671 MLECZKO Radosław 1993
769 MOREK Radosław 2000
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
496 NOWAK Marcin 1984
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
674 OLESIAK Grzegorz 1999
312 PACH Łukasz 1991
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
695 PETKA Krzysztof 1999
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
629 RACZEK Marcin 1978
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
241 ROSIEK Michał 1996
1795 RUPA Robert 1965
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
248 TABOR Janusz 1970
376 TABOR Marcin 1981
265 TATARCZUCH Marek 1974
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
280 TWARÓG Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
493 WAZ Józef 1955
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
54 WOLSKI Tomasz 1972
2066 WORECKI Michał 1979
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
1408 ZAJĄC Anna 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
2361 ZHAO Ziyi 2003
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986