Krystian Stawara
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 2005-02-05
Przynależność klubowa: UKS „Sokół” Żabno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-24 11:00
2. UKS „Sokół” Żabno - TG „Sokół” Brzesko II 5:13
3   C STAWARA Krystian Y SZCZEPKA Jakub 3:2 (8:11, 11:4, 5:11, 11:9, 14:12) ⇑
5   A LECH Sylwester
STAWARA Krystian
W BŁĄKAŁA Leszek
SZCZEPKA Jakub
0:3 (5:11, 9:11, 11:13) ⇓
10   C STAWARA Krystian Z BŁĄKAŁA Leszek 0:3 (7:11, 7:11, 11:13) ⇓
12   C STAWARA Krystian W DRZAZGA Jerzy 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) ⇓
18   C STAWARA Krystian X HAZIK Jakub 0:3 (8:11, 8:11, 3:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 11:00
12. LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Sokół” Żabno 15:3
2   B GAWLIK Adam X STAWARA Krystian 3:0 (11:3, 11:6, 11:6) ⇓
6   B STYRNA Stanisław
SKRZYŃSKI Janusz
X BARSZCZ Dominik
STAWARA Krystian
3:0 (11:6, 11:3, 11:6) ⇓
7   A RĘBACZ Wojciech X STAWARA Krystian 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) ⇓
14   D STYRNA Stanisław X STAWARA Krystian 3:0 (11:6, 12:10, 11:8) ⇓
18   C SKRZYŃSKI Janusz X STAWARA Krystian 3:2 (5:11, 3:11, 11:8, 13:11, 14:12) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-22 11:00 ⇨ 2017-10-08 12:30
24. UKS „Sokół” Żabno - MOSiR Tuchów 7:11
1   A STAWARA Krystian W FIRLIT Przemysław 0:3 (5:11, 7:11, 3:11) ⇓
6   B BARSZCZ Dominik
STAWARA Krystian
X DAMIAN Tomasz
ZBYLUT Patryk
0:3 (6:11, 6:11, 7:11) ⇓
7   A STAWARA Krystian X ZBYLUT Arkadiusz 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇓
11   A STAWARA Krystian Y ZBYLUT Patryk 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:6) ⇑
15   A STAWARA Krystian Z FIRLIT Zuzanna 3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 11:6) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-15 11:00 ⇨ 2017-10-12 18:00
13. UKS „Sokół” Żabno - UKS „Villa Verde” Olesno V 2:16
2   B STAWARA Krystian X KOWAL Damian 1:3 (14:12, 8:11, 9:11, 8:11) ⇓
5   A STAWARA Krystian
MLECZKO Mateusz
W MISIASZEK Wojciech
KOWAL Damian
0:3 (8:11, 4:11, 6:11) ⇓
8   B STAWARA Krystian W MISIASZEK Wojciech 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) ⇓
13   B STAWARA Krystian Z SZPILSKA Roksana 3:1 (11:9, 11:13, 13:11, 13:11) ⇑
17   B STAWARA Krystian Y OLECHNY Jakub 0:3 (3:11, 7:11, 13:15) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-02 18:00 ⇨ 2017-10-19 18:00
26. MOKSiR Czchów - UKS „Sokół” Żabno 4:14
2   B OLCHAWA Daniel X STAWARA Krystian 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) ⇑
5   A OLCHAWA Daniel
GAJDA Rafał
W CICH Adrian
STAWARA Krystian
2:3 (11:13, 11:8, 9:11, 11:7, 7:11) ⇑
7   A BRZĘK Patrycja X STAWARA Krystian 2:3 (8:11, 11:8, 11:8, 5:11, 4:11) ⇑
14   D NIEĆ Andrzej X STAWARA Krystian 0:3 (6:11, 4:11, 8:11) ⇑
18   C GAJDA Rafał X STAWARA Krystian 3:1 (13:15, 11:3, 11:4, 11:2) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-19 11:00 ⇨ 2017-11-09 18:00
35. UKS „Sokół” Żabno - TG „Sokół” Brzesko III 14:4
2   B STAWARA Krystian X WĄSIK Dawid 3:0 (11:2, 11:3, 11:8) ⇑
5   A STAWARA Krystian
KIJOWSKI Jan
W PIĘKOSZ Jakub
WĄSIK Dawid
3:1 (7:11, 11:9, 11:5, 11:8) ⇑
8   B STAWARA Krystian W PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:5, 11:2, 11:2) ⇑
13   B STAWARA Krystian Z NOWAK Dawid 3:0 (11:8, 11:3, 11:6) ⇑
17   B STAWARA Krystian Y PIĘKOSZ Natalia 3:0 (11:1, 11:3, 11:1) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-10 11:00 ⇨ 2017-11-18 14:30
52. LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Sokół” Żabno 13:5
1   A RAJZER Krzysztof W STAWARA Krystian 3:2 (11:3, 7:11, 9:11, 11:9, 11:9) ⇓
6   B KASIŃSKI Stanisław
KĄCKI Mateusz
X CICH Adrian
STAWARA Krystian
3:1 (11:8, 14:12, 9:11, 11:6) ⇓
8   B KUCHARCZYK Dominik W STAWARA Krystian 3:2 (11:6, 11:7, 7:11, 8:11, 11:8) ⇓
12   C BRATOWNIK Sebastian W STAWARA Krystian 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) ⇓
16   D KASIŃSKI Stanisław W STAWARA Krystian 1:3 (11:13, 9:11, 11:9, 8:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 11:00
39. LUKS „Galux” Skrzyszów IV - UKS „Sokół” Żabno 14:4
1   A KANIA Jan W STAWARA Krystian 3:0 (11:8, 13:11, 11:7) ⇓
5   A PODGÓRSKI Jan
SZMYD Zygmunt
W STAWARA Krystian
KIJOWSKI Jan
3:2 (7:11, 11:3, 6:11, 11:6, 11:9) ⇓
8   B PODGÓRSKI Jan W STAWARA Krystian 3:0 (11:8, 11:4, 11:2) ⇓
12   C KĄDZIOŁKA Gabriela W STAWARA Krystian 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) ⇑
16   D KORUS Paweł W STAWARA Krystian 3:1 (11:7, 11:9, 6:11, 11:4) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-03 11:00
46. UKS „Sokół” Żabno - MLUKS „Gulon” Zakliczyn II 14:4
4   D STAWARA Krystian Z OLSZAŃSKA Patrycja 2:3 (7:11, 9:11, 11:6, 11:4, 9:11) ⇓
6   B STAWARA Krystian
KIJOWSKI Jan
X OLSZAŃSKI Kacper
JASNOS Filip
2:3 (10:12, 11:7, 9:11, 13:11, 7:11) ⇓
9   D STAWARA Krystian Y MARTYKA Bartłomiej 3:0 (11:6, 14:12, 11:9) ⇑
14   D STAWARA Krystian X OLSZAŃSKI Kacper 2:3 (11:5, 7:11, 11:8, 7:11, 10:12) ⇓
16   D STAWARA Krystian W JASNOS Filip 3:0 (11:9, 11:9, 11:1) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1477 BALIGA Cezary 1998
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
2207 BRZĘK Patrycja 2005
381 DAMIAN Tomasz 1979
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
1719 FIRLIT Alicja 2004
1294 FIRLIT Patrycja 2000
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
2206 GAJDA Rafał 2000
362 GAWLIK Adam 1989
1140 GNIADEK Adrian 2003
1342 HAZIK Jakub 1971
347 JASIELSKI Franciszek 1965
1813 JASNOS Filip 2004
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
1135 KANIA Jan 1952
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1352 KĄCKI Mateusz 2002
1933 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1932 KORUS Paweł 2002
1925 KOWAL Damian 1999
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
1802 KUDŁA Paweł 1985
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
648 MISIASZEK Wojciech 1994
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
2211 NIEĆ Andrzej 2005
2353 NOWAK Dawid 2004
424 NOWAK Patryk 1997
2205 OLCHAWA Daniel 1998
28 OLECHNY Jakub 1993
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
1592 OLSZAŃSKI Kacper 2003
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
428 RAJZER Aleksandra 2000
995 RAJZER Krzysztof 2003
1136 RAK Sebastian 2001
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
1387 STROISZ Natasza 2003
740 STYRNA Stanisław 1943
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
1519 TOBIASZ Szymon 2006
1927 WAJDA Kamil 2003
2354 WĄSIK Dawid 2003
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002