Mikołaj Pieszczek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: MKS „Centrum” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 14:00
3. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - MKS Centrum Kraków IV 11:3
1   A ZĘBALA Mateusz W PIESZCZEK Mikołaj 3:0 (11:6, 11:8, 12:10) ⇓
6   B PIESZCZEK Włodzimierz
FERDEK Marek
X PIESZCZEK Mikołaj
DĄBEK Michał
3:0 (11:5, 18:16, 11:4) ⇓
8   B ZĘBALA Paweł W PIESZCZEK Mikołaj 2:3 (11:8, 5:11, 11:5, 9:11, 7:11) ⇑
12   C GUMULA Marcin W PIESZCZEK Mikołaj 3:1 (11:4, 6:11, 11:8, 11:8) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 12:00
10. MKS Centrum Kraków IV - „Q Team” Kraków 2:12
3   C PIESZCZEK Mikołaj Y WALA Tomasz 0:3 (8:11, 10:12, 5:11) ⇓
5   A PIESZCZEK Mikołaj
DĄBEK Michał
W WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
0:3 (4:11, 9:11, 10:12) ⇓
10   C PIESZCZEK Mikołaj Z WOŹNY Dariusz 2:3 (14:12, 5:11, 9:11, 11:9, 6:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-16 19:00
18. LKS „Polonia” Wilczkowice III - MKS Centrum Kraków IV 6:8
2   B KAMIŃSKI Bartosz X PIESZCZEK Mikołaj 0:3 (5:11, 3:11, 6:11) ⇑
6   B JEDYNAK Damian
LUHA Peter
X PIESZCZEK Mikołaj
DIETRICH Aleksander
3:0 (11:5, 11:9, 11:8) ⇓
7   A KOZIOŁEK Fabian X PIESZCZEK Mikołaj 1:3 (9:11, 6:11, 11:1, 9:11) ⇑
14   D JEDYNAK Damian X PIESZCZEK Mikołaj 1:3 (11:5, 10:12, 7:11, 7:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 18:30
24. MKS Centrum Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz II 3:11
3   C PIESZCZEK Mikołaj Y NATKANIEC Michał 3:2 (11:5, 11:1, 9:11, 14:16, 11:6) ⇑
6   B MAJDAK Rafał
PIESZCZEK Mikołaj
X MUDYNA Tomasz
KOWAL Łukasz
2:3 (9:11, 13:11, 12:14, 11:5, 6:11) ⇓
10   C PIESZCZEK Mikołaj Z CHOCHÓŁ Paweł 1:3 (11:9, 9:11, 6:11, 5:11) ⇓
12   C PIESZCZEK Mikołaj W KOWAL Łukasz 2:3 (11:13, 11:9, 2:11, 11:5, 6:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-29 18:30 ⇨ 2019-11-15 19:00
41. MKS Centrum Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków VI 10:4
4   D PIESZCZEK Mikołaj Z KORDAS Konrad 3:0 (11:4, 12:10, 11:6) ⇑
6   B PIESZCZEK Mikołaj
DIETRICH Aleksander
X POROSZEWSKI Jacek
KUREK Kinga
3:1 (13:11, 14:12, 8:11, 11:4) ⇑
9   D PIESZCZEK Mikołaj Y KUREK Kinga 3:2 (11:7, 10:12, 11:5, 7:11, 13:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 11:00
32. UKS „Gryf” Gdów II - MKS Centrum Kraków IV 9:5
4   D PERZ Izabela Z PIESZCZEK Mikołaj 3:2 (10:12, 11:13, 11:8, 11:7, 11:7) ⇓
5   A PERZ Izabela
PILCH Aleksander
W STOCHEL Adam
PIESZCZEK Mikołaj
3:0 (11:7, 12:10, 11:9) ⇓
10   C MARCHEWKA Rafał Z PIESZCZEK Mikołaj 0:3 (8:11, 5:11, 5:11) ⇑
13   B PAJORSKI Mateusz Z PIESZCZEK Mikołaj 3:2 (10:12, 11:8, 11:8, 7:11, 11:5) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-08 15:30
48. LKS „Wisła” Rząska II - MKS Centrum Kraków IV 5:9
2   B KULIG Oliwier X PIESZCZEK Mikołaj 0:3 (3:11, 3:11, 3:11) ⇑
5   A BUŁA Dominik
KONIECZKOWICZ Dariusz
W SZEWCZYK Hubert
PIESZCZEK Mikołaj
3:2 (11:8, 11:13, 11:13, 11:5, 12:10) ⇓
7   A BUŁA Dominik X PIESZCZEK Mikołaj 3:1 (17:15, 11:7, 8:11, 11:9) ⇓
14   D REPTAK Grzegorz X PIESZCZEK Mikołaj 0:3 (8:11, 5:11, 2:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-03 18:30 ⇨ 2020-01-10 18:30
51. MKS Centrum Kraków IV - KS „Jordan” Kraków 8:6
3   C PIESZCZEK Mikołaj Y URBAN Piotr 1:3 (7:11, 11:7, 6:11, 10:12) ⇓
5   A PIESZCZEK Mikołaj
KROKOS Bartłomiej
W URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
3:2 (11:9, 11:9, 6:11, 11:13, 11:7) ⇑
10   C PIESZCZEK Mikołaj Z LODOWSKI Janusz 3:1 (11:8, 11:8, 5:11, 11:5) ⇑
12   C PIESZCZEK Mikołaj W WIROŃSKI Piotr 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-17 18:30 ⇨ 2020-01-24 18:30
64. MKS Centrum Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia II 7:7
2   B PIESZCZEK Mikołaj X WÓJCIK Jan 3:1 (11:9, 8:11, 11:7, 11:6) ⇑
5   A SZEWCZYK Hubert
PIESZCZEK Mikołaj
W WIELGOSZ Mirosław
ZAJĘCKI Rafał
0:3 (9:11, 8:11, 10:12) ⇓
8   B PIESZCZEK Mikołaj W WIELGOSZ Mirosław 3:2 (11:8, 10:12, 11:7, 10:12, 11:5) ⇑
13   B PIESZCZEK Mikołaj Z ZAJĘCKI Rafał 1:3 (11:7, 6:11, 3:11, 10:12) ⇓
5K | Grupa III | Runda 2. - Kolejka 1. | 2020-02-21 18:30 ⇨ 2020-02-28 18:30
3. MKS Centrum Kraków IV - MKS Centrum Kraków III 8:6
4   D PIESZCZEK Mikołaj Z WALCZAK Wojciech 3:1 (11:7, 6:11, 11:3, 11:7) ⇑
6   B PIESZCZEK Mikołaj
DIETRICH Aleksander
X BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
3:2 (9:11, 13:11, 11:5, 4:11, 11:7) ⇑
9   D PIESZCZEK Mikołaj Y BUJAK Piotr 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) ⇑
5K | Grupa III | Runda 2. - Kolejka 2. | 2020-03-08 14:00
5. UKS „Rokicie” Szczytniki - MKS Centrum Kraków IV 9:5
2   B FILIPEK Angelika X PIESZCZEK Mikołaj 0:3 (11:13, 9:11, 3:11) ⇑
5   A KLIMCZAK Marek
FILIPEK Angelika
W PIESZCZEK Mikołaj
DIETRICH Aleksander
2:3 (7:11, 11:6, 5:11, 11:7, 4:11) ⇑
7   A SZOSTAK Michał X PIESZCZEK Mikołaj 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) ⇑
14   D KLIMCZAK Marek X PIESZCZEK Mikołaj 3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:2) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
1482 BALIK Robert 1976
218 BIESAGA Marek 1964
1695 BRUZDA Julia 2005
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
1920 CNOTA Jakub 2002
1787 DATA Adrian 1998
1989 FALIŃSKI Marcel 1999
1626 FILIPEK Angelika 2007
2024 GUMULA Marcin 1975
975 JEDYNAK Damian 1989
2031 JURCZYK Marcin 1985
2927 KAMIŃSKI Bartosz 2005
176 KLIMCZAK Marek 1965
2595 KORDAS Konrad 1987
2898 KOWAL Łukasz 1983
2084 KOWAL Mieczysław 1963
977 KOZIOŁEK Fabian 2000
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2814 KULIG Oliwier 2007
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
2599 KUREK Kinga 2001
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2002 LUHA Peter 1989
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
1827 MARCHEWKA Rafał 2009
2038 MASTERNAK Kuba 1972
1896 MIĘKINA Hubert 2005
157 MRYC Henryk 1937
2615 NATKANIEC Michał 1980
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
1988 PALUCH Michał 1999
1759 PAŁKA Patryk 2002
1899 PASZEK Hubert 2004
1543 PERZ Izabela 2008
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2377 PUT Maciej 2004
659 RAŚ Tomasz 1979
2867 REPTAK Grzegorz 1974
1777 ROJEK Mateusz 1993
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1891 SKUBA Emilia 2005
1384 STASIOWSKA Julia 2002
1987 SZEWCZYK Henryk 1975
2576 SZOSTAK Michał 2005
1196 URBAN Piotr 1976
2594 URBAN Witold 1994
1873 UTYLSKI Kornel 2008
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1939 WILK Roman 1961
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
778 WOŹNY Dariusz 1986
1283 WÓJCIK Jan 1959
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971