Hubert Paszek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: UKS „Rokicie” Szczytniki
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 11:00
18. UKS „Gryf” Gdów II - UKS „Rokicie” Szczytniki I 14:0
1   A WCISŁO Konrad W PASZEK Hubert 3:0 (11:4, 11:9, 11:7) ⇓
5   A WCISŁO Konrad
GUZIK Aleksandra
W PASZEK Hubert
SZOSTAK Michał
3:0 (11:5, 11:6, 11:2) ⇓
8   B GUZIK Aleksandra W PASZEK Hubert 3:0 (11:3, 11:6, 11:3) ⇓
12   C MARCHEWKA Artur W PASZEK Hubert 3:0 (11:1, 11:8, 11:8) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 14:00
19. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Rokicie” Szczytniki I 13:1
1   A ZĘBALA Mateusz W PASZEK Hubert 3:0 (11:3, 11:4, 11:2) ⇓
8   B FERDEK Marek W PASZEK Hubert 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) ⇓
12   C ZĘBALA Paweł W PASZEK Hubert 3:0 (11:3, 11:7, 11:5) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-10 16:00 ⇨ 2018-11-06 18:00
30. UKS „Rokicie” Szczytniki I - TKS „Opoka” Trzebinia II 6:8
4   D PASZEK Hubert Z WIELGOSZ Mirosław 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇓
6   B PASZEK Hubert
SZOSTAK Michał
X WIELGOSZ Mirosław
SŁOCIŃSKI Damian
0:3 (3:11, 1:11, 7:11) ⇓
9   D PASZEK Hubert Y KURDZIEL Mikołaj 0:3 (11:13, 2:11, 9:11) ⇓
14   D PASZEK Hubert X KOŁODZIEJ Justyna 3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
2392 BUCH Marcin 1969
2078 BUŁA Dominik 1981
1774 FERDEK Marek 1968
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1902 GÓRECKA Dominika 2000
1636 GUZIK Aleksandra 2006
975 JEDYNAK Damian 1989
2031 JURCZYK Marcin 1985
2030 JURCZYK Marek 1970
2680 KOŁODZIEJ Justyna 2002
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2084 KOWAL Mieczysław 1963
2035 KOZIEŃ Adam 2004
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
1694 KUZIO Aleksandra 2007
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2002 LUHA Peter 1989
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2038 MASTERNAK Kuba 1972
2250 MIKRUT Jakub 2003
1761 NEUMANN Jacek 1965
978 NOSEK Robert 1970
1824 NOWAK Jakub 2007
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
2248 PALACZ Daniel 1987
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
2261 PIERZCHAŁA Sebastian 1982
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
1777 ROJEK Mateusz 1993
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
1891 SKUBA Emilia 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
1641 STOCHEL Adam 2006
2036 STOJEK Michał 1974
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
575 SZOTT Krzysztof 1954
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
1196 URBAN Piotr 1976
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
2120 WOJTYCZA Aleksandra 2002
1996 ZAKRZEWSKI Ryszard 1954
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003