Dariusz Cholewa
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1998-11-29
Przynależność klubowa: UKS „Sokół” Żabno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
107 BERDYSZ Mariusz 1964
15 BIEL Jakub 1977
899 BIEL Jakub 1987
188 BIL Maksymilian 1998
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
708 BOGUSZ Maciej 1996
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
546 BUDZIK Oskar 1998
162 CELARY Mateusz 1995
642 CHMIELEWSKI Maciej 1995
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
398 CHYL Kinga 1999
550 CIUREJ Radosław 1999
68 CZYŻ Damian 1979
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
381 DAMIAN Tomasz 1979
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
747 DĄBROWA Bolesław 1963
858 DŁUGAJ Rafał 1978
368 DREWNIANY Ewelina 1996
402 DUDA Tomasz 1981
672 DUDEK Adam 1948
210 DUDZIAK Damian 1995
887 DZIEDZIC Piotr 2001
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
742 FLĄDRO Piotr 1982
233 FURTAK Krzysztof 1970
741 GACZOŁ Dominik 1978
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
727 GALUS Mateusz 2001
885 GEMBACZ Marcin 2000
633 GŁĄB Damian 1989
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
649 JANECZEK Bartłomiej 1994
549 JANIA Mateusz 1997
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
734 JAŚKIEWICZ Rafał 2000
338 JURKOWSKI Piotr 1978
245 KAIM Adrian 1997
256 KAIM Michał 2000
1743 KARKUSZEWSKI Zbigniew 1973
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
422 KLUBA Krzysztof 1962
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
737 KOSIBA Michał 1999
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
744 KUPIEC Dariusz 1982
523 KUZIO Waldemar 1977
367 LECH Elżbieta 1998
365 LECH Katarzyna 1994
646 LIS Daniel 1999
32 ŁABOWSKI Józef 1973
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
361 MALIK Mateusz 1992
750 MARTYKA Kamil 1991
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
707 MIREK Damian 1994
706 MIREK Joanna 1996
648 MISIASZEK Wojciech 1994
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
645 MORAWIEC Michał 1995
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
758 NOSEK Artur 1996
430 NOWAK Aneta 1994
423 NOWAK Jan 1971
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
424 NOWAK Patryk 1997
279 NOWAK Tomasz 1997
357 NYCZ Zbigniew 1972
674 OLESIAK Grzegorz 1999
59 OPYD Artur 1996
396 OSIKA Natalia 1997
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
547 PAJĄK Dawid 1998
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
884 PAPIEŻ Filip 2001
946 PARA Eligiusz 1954
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
695 PETKA Krzysztof 1999
1020 PIECHNIK Dawid 2001
108 PIECHOWICZ Marek 1965
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
259 PIĘTOŃ Robert 1983
551 PIÓRO Eryk 1999
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
350 PRZEKLASA Marek 1962
70 PRZEKLASA Monika 1986
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
393 PYTEL Sara 1999
253 RAPUTA Tomasz 1980
1235 REMBIASZ Michał 1987
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
720 RYŚ Daniel 1997
709 SACHA Bartłomiej 1991
743 SALA Wojciech 1983
772 SERAFIN Antoni 1968
721 SERAFIN Mateusz 1997
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1221 SOPATA Jan 1999
738 STOLARZ Beniamin 1998
363 STOLARZ Mikołaj 1996
740 STYRNA Stanisław 1943
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
355 SURMA Mariusz 1975
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
56 ŚLĄSKI Damian 1991
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
33 WARIAN Mirosław 1974
1222 WĘGLARZ Piotr 2000
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
1408 ZAJĄC Anna 2002
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
989 ZBYLUT Andrzej 1972
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
761 ZYCH Michał 1996
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990