Numer zawodnika: | 1887 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1992 |
Przynależność klubowa: | LKS „Victoria” Nidek |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 27934 |
Numer licencji okres.: | 11215 |
Data wydania: | 20.10.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-25 17:30 22. MKS Centrum Kraków II - LKS Victoria Nidek II 9:5 |
|||||||
3 | C | PACYNA Dariusz | Y | KRUPA Cezary | 3:0 (11:4, 11:9, 11:6) | ||
6 | B |
PACYNA Dariusz PASIECZNY Jan |
X |
KRUPA Cezary MUCHA Daniel |
3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:9) | ||
9 | D | RAJTAR Marek | Y | KRUPA Cezary | 0:3 (7:11, 13:15, 8:11) | ||
11 | A | PASIECZNY Jan | Y | KRUPA Cezary | 3:2 (12:10, 9:11, 7:11, 11:7, 11:3) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 11:00 28. LKS Victoria Nidek II - AZS Politechnika Kraków 7:7 |
|||||||
2 | B | KRUPA Cezary | X | KANOWNIK Kajetan | 3:0 (11:8, 11:5, 15:13) | ||
5 | A |
KRUPA Cezary MUCHA Daniel |
W |
KANOWNIK Kajetan PAJORSKI Mateusz |
3:0 (11:8, 11:8, 11:4) | ||
8 | B | KRUPA Cezary | W | NIEMIEC Rafał | 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) | ||
13 | B | KRUPA Cezary | Z | PAJORSKI Mateusz | 0:3 (9:11, 10:12, 6:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-05 11:00 31. UKS Zarabie Myślenice II - LKS Victoria Nidek II 11:3 |
|||||||
3 | C | DŹWIG Andrzej | Y | KRUPA Cezary | 3:2 (4:11, 11:8, 8:11, 11:4, 11:8) | ||
5 | A |
WALICZEK Wojciech DŹWIG Andrzej |
W |
KRUPA Cezary MUCHA Daniel |
3:1 (6:11, 11:4, 11:4, 11:5) | ||
9 | D | NALEPA Maciej | Y | KRUPA Cezary | 3:0 (11:4, 11:6, 13:11) | ||
11 | A | WALICZEK Wojciech | Y | KRUPA Cezary | 2:3 (11:8, 9:11, 11:8, 8:11, 8:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 11:00 ⇨ 2023-12-03 17:00 38. LKS Victoria Nidek II - MKS Skawa Wadowice II 5:9 |
|||||||
1 | A | KRUPA Cezary | W | PIEKARCZYK Zuzanna | 1:3 (5:11, 11:8, 3:11, 9:11) | ||
5 | A |
KRUPA Cezary MUCHA Daniel |
W |
RUPA Robert BARAN Sebastian |
3:0 (11:7, 11:6, 11:6) | ||
7 | A | KRUPA Cezary | X | RUPA Robert | 2:3 (11:7, 8:11, 6:11, 11:4, 5:11) | ||
11 | A | KRUPA Cezary | Y | BARAN Sebastian | 1:3 (7:11, 3:11, 12:10, 10:12) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-07 19:00 45. LKS Polonia Wilczkowice - LKS Victoria Nidek II 9:5 |
|||||||
3 | C | BODZIONY Mateusz | Y | KRUPA Cezary | 3:0 (15:13, 11:8, 11:5) | ||
5 | A |
PIASKOWSKI Piotr DĄBROWSKI Damian |
W |
KRUPA Cezary WĄS Bartłomiej |
3:0 (11:8, 11:6, 13:11) | ||
9 | D | DĄBROWSKI Damian | Y | KRUPA Cezary | 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) | ||
11 | A | PIASKOWSKI Piotr | Y | KRUPA Cezary | 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00 59. UKS Rokicie Szczytniki - LKS Victoria Nidek II 11:3 |
|||||||
2 | B | YEHORKIN Paweł | X | KRUPA Cezary | 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) | ||
5 | A |
SYKTUS Jan YEHORKIN Paweł |
W |
KRUPA Cezary WĄS Bartłomiej |
3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 11:9) | ||
7 | A | ZALEWSKI Krzysztof | X | KRUPA Cezary | 2:3 (11:9, 7:11, 11:7, 7:11, 8:11) | ||
14 | D | PARTYKA Ryszard | X | KRUPA Cezary | 3:1 (11:5, 11:4, 7:11, 11:3) | ||
4Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 11:00 ⇨ 2024-03-08 18:30 82. LKS Kłos Olkusz - LKS Victoria Nidek II 12:2 |
|||||||
4 | D | SKOTNICZNY Rafał | Z | KRUPA Cezary | 3:1 (11:8, 8:11, 12:10, 11:4) | ||
6 | B |
MORA Szymon DRZYZGA Adam |
X |
WOLANIN Piotr KRUPA Cezary |
3:0 (11:8, 12:10, 11:6) | ||
10 | C | TOMSIA Sławomir | Z | KRUPA Cezary | 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 10:12) | ||
13 | B | DRZYZGA Adam | Z | KRUPA Cezary | 3:2 (11:5, 9:11, 11:9, 12:14, 11:6) |