Grzegorz Bajer
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2007
Przynależność klubowa: TKKF Dobczyce
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-23 11:00 ⇨ 2018-10-03 19:00
3. TKKF Dobczyce - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 9:5
4   D BAJER Grzegorz Z BUCH Marcin 3:0 (11:7, 11:5, 13:11) ⇑
6   B NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X BOCHENEK Dariusz
BUCH Marcin
3:2 (4:11, 7:11, 11:4, 11:8, 13:11) ⇑
9   D BAJER Grzegorz Y NAŁÓDKA Dariusz 3:1 (4:11, 11:6, 11:1, 11:8) ⇑
14   D BAJER Grzegorz X BOCHENEK Dariusz 1:3 (13:11, 6:11, 2:11, 6:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 12:00 ⇨ 2018-10-04 18:00
11. LKS „Wisła” Rząska I - TKKF Dobczyce 9:5
3   C KORCZEK Łukasz Y BAJER Grzegorz 3:1 (11:6, 8:11, 11:4, 11:5) ⇓
6   B ROMANOWSKI Cezary
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
2:3 (11:7, 9:11, 4:11, 11:9, 7:11) ⇑
9   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y BAJER Grzegorz 3:2 (8:11, 7:11, 11:6, 11:4, 11:6) ⇓
11   A PUU Aarne Y BAJER Grzegorz 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 11:00
24. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - TKKF Dobczyce 5:9
1   A RADZISZEWSKI Radosław W BAJER Grzegorz 3:2 (15:13, 2:11, 11:2, 7:11, 11:4) ⇓
5   A SASIŃSKI Tomasz
MARZEC Stefan
W NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
0:3 (1:11, 5:11, 2:11) ⇑
8   B SASIŃSKI Tomasz W BAJER Grzegorz 0:3 (5:11, 6:11, 3:11) ⇑
12   C MARZEC Stefan W BAJER Grzegorz 0:3 (4:11, 8:11, 5:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
2078 BUŁA Dominik 1981
2259 CHWOJKO Jagoda 2004
1920 CNOTA Jakub 2002
2249 DYMEK Michał 1987
1989 FALIŃSKI Marcel 1999
1774 FERDEK Marek 1968
2343 GADZINA Karol 2006
2342 GADZINA Krystian 2006
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
2024 GUMULA Marcin 1975
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
2030 JURCZYK Marek 1970
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2103 KOSTUCH Gabriela 2009
2084 KOWAL Mieczysław 1963
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
2094 LASKOWSKI Jan 1958
1666 MAJDAK Rafał 2006
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2124 MARZEC Stefan 1953
2038 MASTERNAK Kuba 1972
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1896 MIĘKINA Hubert 2005
2250 MIKRUT Jakub 2003
2262 MLAK Michał 1983
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1761 NEUMANN Jacek 1965
2083 NOWAK Artur 1987
2345 NOWAK Mateusz 2007
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
1988 PALUCH Michał 1999
1899 PASZEK Hubert 2004
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
2377 PUT Maciej 2004
452 PUU Aarne 1948
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
1777 ROJEK Mateusz 1993
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
1891 SKUBA Emilia 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
1641 STOCHEL Adam 2006
2036 STOJEK Michał 1974
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
1196 URBAN Piotr 1976
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
1329 WCISŁO Konrad 2005
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
1006 WOJAS Bartłomiej 2004