Grzegorz Bajer
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2007
Przynależność klubowa: TKKF Dobczyce
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-23 11:00 ⇨ 2018-10-03 19:00
3. TKKF Dobczyce - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 9:5
4   D BAJER Grzegorz Z BUCH Marcin 3:0 (11:7, 11:5, 13:11) ⇑
6   B NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X BOCHENEK Dariusz
BUCH Marcin
3:2 (4:11, 7:11, 11:4, 11:8, 13:11) ⇑
9   D BAJER Grzegorz Y NAŁÓDKA Dariusz 3:1 (4:11, 11:6, 11:1, 11:8) ⇑
14   D BAJER Grzegorz X BOCHENEK Dariusz 1:3 (13:11, 6:11, 2:11, 6:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 12:00 ⇨ 2018-10-04 18:00
11. LKS „Wisła” Rząska I - TKKF Dobczyce 9:5
3   C KORCZEK Łukasz Y BAJER Grzegorz 3:1 (11:6, 8:11, 11:4, 11:5) ⇓
6   B ROMANOWSKI Cezary
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
2:3 (11:7, 9:11, 4:11, 11:9, 7:11) ⇑
9   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y BAJER Grzegorz 3:2 (8:11, 7:11, 11:6, 11:4, 11:6) ⇓
11   A PUU Aarne Y BAJER Grzegorz 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 11:00
24. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - TKKF Dobczyce 5:9
1   A RADZISZEWSKI Radosław W BAJER Grzegorz 3:2 (15:13, 2:11, 11:2, 7:11, 11:4) ⇓
5   A SASIŃSKI Tomasz
MARZEC Stefan
W NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
0:3 (1:11, 5:11, 2:11) ⇑
8   B SASIŃSKI Tomasz W BAJER Grzegorz 0:3 (5:11, 6:11, 3:11) ⇑
12   C MARZEC Stefan W BAJER Grzegorz 0:3 (4:11, 8:11, 5:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-11 11:00 ⇨ 2018-11-23 18:00
25. TKKF Dobczyce - KS „Podwawelski” Kraków V 4:10
1   A BAJER Grzegorz W WOLANIN Piotr 0:3 (13:15, 6:11, 11:13) ⇓
6   B NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X RÓŻYCZKA Mirosław
SOBUCKI Mateusz
3:1 (14:16, 11:8, 13:11, 12:10) ⇑
7   A BAJER Grzegorz X CHŁĘDOWSKI Jakub 1:3 (7:11, 10:12, 11:7, 9:11) ⇓
11   A BAJER Grzegorz Y SOBUCKI Mateusz 3:1 (11:9, 9:11, 11:3, 12:10) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-24 16:00
36. TKKF Dobczyce - UKS „Rokicie” Szczytniki II 11:3
3   C BAJER Grzegorz Y KOSTUCH Gabriela 3:0 (11:3, 11:2, 11:5) ⇑
6   B NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X KOSTUCH Gabriela
JAKUBCZYK Weronika
3:0 (11:3, 11:4, 11:5) ⇑
10   C BAJER Grzegorz Z JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:3, 11:4, 11:6) ⇑
12   C BAJER Grzegorz W FILIPEK Angelika 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-09 11:00
47. TKKF Dobczyce - UKS „Gryf” Gdów III 9:5
2   B BAJER Grzegorz X MALARCZYK Martyna 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) ⇑
5   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
W MIĘKINA Hubert
KWIECIŃSKI Jakub
2:3 (11:13, 11:3, 16:14, 8:11, 6:11) ⇓
8   B BAJER Grzegorz W KWIECIŃSKI Jakub 3:2 (13:11, 3:11, 8:11, 13:11, 18:16) ⇑
13   B BAJER Grzegorz Z MIĘKINA Hubert 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-12 14:00
59. TKKF Dobczyce - MKS KSOS Kraków III 11:3
2   B BAJER Grzegorz X WALCZAK Michał 3:1 (7:11, 11:3, 11:1, 11:9) ⇑
5   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
W WALCZAK Wojciech
WALCZAK Michał
3:1 (11:8, 11:5, 5:11, 11:6) ⇑
8   B BAJER Grzegorz W PIEPRZYK Szymon 3:0 (12:10, 11:8, 16:14) ⇑
13   B BAJER Grzegorz Z WALCZAK Wojciech 3:2 (11:8, 6:11, 11:6, 9:11, 11:8) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-19 11:00 ⇨ 2019-01-28 17:30
63. PKS „Porta” Kraków II - TKKF Dobczyce 6:8
4   D PORĘBSKI Marcin Z BAJER Grzegorz 2:3 (10:12, 11:7, 11:5, 10:12, 9:11) ⇑
5   A ZAPALSKI Bartosz
PORĘBSKI Marcin
W NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
2:3 (11:5, 9:11, 7:11, 12:10, 6:11) ⇑
10   C KMIEĆ Paweł Z BAJER Grzegorz 3:0 (11:6, 11:3, 11:4) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2019-02-03 11:00 ⇨ 2019-02-06 18:00
70. TKKF Dobczyce - „Siemacha” Kraków II 13:1
2   B BAJER Grzegorz X CNOTA Jakub 3:1 (11:13, 11:3, 15:13, 11:7) ⇑
5   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
W CNOTA Jakub
RESZKA Adam
3:0 (11:6, 11:6, 11:5) ⇑
8   B BAJER Grzegorz W MARKIEWICZ Zbigniew 3:0 (11:8, 12:10, 11:3) ⇑
13   B BAJER Grzegorz Z MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:2, 11:4, 11:1) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2019-02-10 11:00
76. UKS „Zarabie” Myślenice III - TKKF Dobczyce 12:2
2   B TALAGA Samuel X BAJER Grzegorz 0:3 (15:17, 5:11, 9:11) ⇑
5   A ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
W NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:2 (11:5, 10:12, 1:11, 11:9, 11:2) ⇓
7   A ŚWIATŁOŃ Sebastian X BAJER Grzegorz 3:1 (11:7, 12:10, 9:11, 11:3) ⇓
14   D KUZIO Waldemar X BAJER Grzegorz 3:0 (12:10, 11:9, 11:5) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-02-24 11:00 ⇨ 2019-02-27 18:00
79. TKKF Dobczyce - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 2:12
2   B BAJER Grzegorz X JEDYNAK Damian 1:3 (5:11, 8:11, 11:9, 10:12) ⇓
5   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
W DĄBROWSKI Damian
SZELEST Jacek
2:3 (11:9, 8:11, 13:11, 3:11, 6:11) ⇓
8   B BAJER Grzegorz W SZELEST Jacek 2:3 (8:11, 8:11, 11:8, 11:7, 8:11) ⇓
13   B BAJER Grzegorz Z NOSEK Robert 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-03-16 15:00
82. TKKF Dobczyce - UKS „Zarabie” Myślenice III 7:7
1   A BAJER Grzegorz W TALAGA Samuel 1:3 (10:12, 11:6, 8:11, 10:12) ⇓
5   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
W ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
3:0 (11:6, 11:9, 12:10) ⇑
7   A BAJER Grzegorz X ŚWIATŁOŃ Sebastian 1:3 (4:11, 7:11, 11:9, 7:11) ⇓
11   A BAJER Grzegorz Y KUZIO Aleksandra 3:1 (11:5, 5:11, 11:4, 13:11) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2019-04-07 12:30 ⇨ 2019-05-05 16:00
88. KS „Podwawelski” Kraków V - TKKF Dobczyce 10:4
4   D CHŁĘDOWSKI Jakub Z BAJER Grzegorz 1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 4:11) ⇑
5   A RÓŻYCZKA Mirosław
SOBUCKI Mateusz
W NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
0:3 (10:12, 9:11, 7:11) ⇑
10   C SOBUCKI Mateusz Z BAJER Grzegorz 1:3 (8:11, 9:11, 11:7, 4:11) ⇑
13   B WOLANIN Piotr Z BAJER Grzegorz 3:1 (9:11, 11:8, 12:10, 11:8) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2019-04-26 18:30 ⇨ 2019-05-10 18:30
91. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - TKKF Dobczyce 8:6
3   C KUC Leszek Y BAJER Grzegorz 2:3 (11:8, 6:11, 11:5, 6:11, 7:11) ⇑
6   B NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:1 (5:11, 11:8, 11:8, 11:4) ⇓
9   D BOCHENEK Dariusz Y BAJER Grzegorz 0:3 (6:11, 10:12, 9:11) ⇑
11   A GŁOWACKI Arkadiusz Y BAJER Grzegorz 3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:4) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
2078 BUŁA Dominik 1981
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
2259 CHWOJKO Jagoda 2004
1920 CNOTA Jakub 2002
2249 DYMEK Michał 1987
1989 FALIŃSKI Marcel 1999
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
2343 GADZINA Karol 2006
2342 GADZINA Krystian 2006
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
2024 GUMULA Marcin 1975
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
975 JEDYNAK Damian 1989
2030 JURCZYK Marek 1970
2283 KMIEĆ Paweł 1972
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2103 KOSTUCH Gabriela 2009
2084 KOWAL Mieczysław 1963
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1694 KUZIO Aleksandra 2007
523 KUZIO Waldemar 1977
2268 KWIECIŃSKI Jakub 2004
2094 LASKOWSKI Jan 1958
1666 MAJDAK Rafał 2006
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969
2124 MARZEC Stefan 1953
2038 MASTERNAK Kuba 1972
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1896 MIĘKINA Hubert 2005
2250 MIKRUT Jakub 2003
2262 MLAK Michał 1983
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1761 NEUMANN Jacek 1965
978 NOSEK Robert 1970
2083 NOWAK Artur 1987
2345 NOWAK Mateusz 2007
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
1988 PALUCH Michał 1999
1899 PASZEK Hubert 2004
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
2377 PUT Maciej 2004
452 PUU Aarne 1948
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
1777 ROJEK Mateusz 1993
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
1891 SKUBA Emilia 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
1641 STOCHEL Adam 2006
2036 STOJEK Michał 1974
1241 SZELEST Jacek 1981
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
670 TALAGA Samuel 1999
1196 URBAN Piotr 1976
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
1329 WCISŁO Konrad 2005
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1886 WOLANIN Piotr 2001