Wiktor Robak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2002
Przynależność klubowa: MKS KSOS Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 13:00
5. MKS KSOS Kraków II - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 6:8
1   A ROBAK Wiktor W PIEKARCZYK Michał 3:2 (12:10, 11:13, 4:11, 11:8, 11:9) ⇑
5   A KUBIC Marcin
ROBAK Wiktor
W MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
3:2 (7:11, 11:8, 11:6, 7:11, 11:6) ⇑
7   A ROBAK Wiktor X MOSKAŁA Grzegorz 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) ⇓
11   A ROBAK Wiktor Y WODNIAK Kamil 3:0 (13:11, 11:7, 11:3) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 14:00
20. KS „Gorce” Nowy Targ II - MKS KSOS Kraków II 12:2
1   A SUBIK Filip W ROBAK Wiktor 3:0 (11:4, 14:12, 11:4) ⇓
6   B KLAG Wiktor
RÓŻAŃSKI Damian
X ROBAK Wiktor
PĘCZEK Mateusz
3:0 (11:3, 11:7, 11:8) ⇓
8   B RÓŻAŃSKI Damian W ROBAK Wiktor 3:1 (11:6, 11:6, 10:12, 11:5) ⇓
12   C KLAG Wiktor W ROBAK Wiktor 1:3 (13:15, 14:16, 13:11, 7:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-10 13:00
27. MKS KSOS Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 5:9
3   C ROBAK Wiktor Y WOJDYŁA Dominik 3:1 (11:8, 11:9, 6:11, 11:3) ⇑
5   A KUBIC Marcin
ROBAK Wiktor
W PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
1:3 (9:11, 5:11, 11:7, 7:11) ⇓
10   C ROBAK Wiktor Z BRUZDA Rafał 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:6) ⇑
12   C ROBAK Wiktor W PIĄSTKA Michał 1:3 (4:11, 11:8, 9:11, 10:12) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-11-30 18:00
42. KTS „Victoria” Spytkowice II - MKS KSOS Kraków II 4:10
3   C PIETRAŃCZYK Jacek Y ROBAK Wiktor 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇑
5   A BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
W ROBAK Wiktor
PĘCZEK Mateusz
3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 13:11) ⇓
9   D OCHMAN Michał Y ROBAK Wiktor 3:2 (13:11, 9:11, 11:6, 8:11, 11:9) ⇓
11   A BOBAK Piotr Y ROBAK Wiktor 2:3 (9:11, 11:9, 11:9, 11:13, 7:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-08 13:00
48. MKS KSOS Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków IV 6:8
3   C ROBAK Wiktor Y BIEL Jakub 2:3 (3:11, 7:11, 11:6, 11:7, 5:11) ⇓
6   B ROBAK Wiktor
PĘCZEK Mateusz
X BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇓
10   C ROBAK Wiktor Z BIEŃCZYCKI Łukasz 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
135 BANAŚ Jan 1967
1449 BARTNICKI Jakub 2004
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
329 BOBAK Piotr 1978
1413 BODNAR Michał 2003
1272 BOLEK Łukasz 1997
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
1838 BRUZDA Rafał 1974
2065 CADER Sebastian 2001
332 CHOJNA Dawid 1992
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
2382 CZERNUKHIN Jewhen 2000
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
572 GARYCKI Andrzej 1961
2306 GASIDŁO Grzegorz 1998
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
2023 GŁOWACKI Dawid 2002
1902 GÓRECKA Dominika 2000
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
2024 GUMULA Marcin 1975
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2001 KALICIAK Dariusz 1974
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
1403 KLAG Wiktor 2007
959 KNAPCZYK Józef 1962
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2000 KUC Leszek 1970
653 KULIŚ Mateusz 1995
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
1287 KUSIAK Franciszek 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
1197 LELEK Paweł 1973
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2002 LUHA Peter 1989
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
1298 MARCHEWKA Artur 1976
891 MISZCZYK Łukasz 1993
1447 MITORAJ Paweł 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
1832 NOWICKI Marek 1975
929 NYCZ Bartosz 1999
30 OBROCHTA Piotr 1977
2491 OCHMAN Michał 1987
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1833 PEREK Robert 1973
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
951 PIETRZYK Marcin 1990
2304 POLAKOW Aleksander 1958
574 PUCZEK Robert 1965
1311 RESZKA Jakub 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
146 SUBIK Filip 1996
1241 SZELEST Jacek 1981
880 SZEROCKI Jan 1999
524 SZLACHETKA Jakub 1993
575 SZOTT Krzysztof 1954
330 WARMUZ Kamil 1989
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
54 WOLSKI Tomasz 1972
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1408 ZAJĄC Anna 2002
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997