Numer zawodnika: | 1838 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1974 |
Przynależność klubowa: | UKS „Magnum” Koźmice Wielkie |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 44320 |
Numer licencji okres.: | 7020 |
Data wydania: | 05.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 11:00 4. SSL Wielmożanka Wielmoża - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. 6:8 |
|||||||
3 | C | FERDEK Marek | Y | BRUZDA Rafał | 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) | ||
5 | A |
ZĘBALA Paweł PIESZCZEK Włodzimierz |
W |
KUREK Jacek BRUZDA Rafał |
3:2 (14:12, 6:11, 20:18, 3:11, 11:8) | ||
9 | D | ZĘBALA Paweł | Y | BRUZDA Rafał | 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) | ||
11 | A | ZĘBALA Mateusz | Y | BRUZDA Rafał | 3:2 (11:9, 11:8, 5:11, 2:11, 11:3) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 18:00 10. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. - UKS Rokicie Szczytniki 6:8 |
|||||||
2 | B | BRUZDA Rafał | X | SYKTUS Jan | 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) | ||
6 | B |
KUREK Jacek BRUZDA Rafał |
X |
PARTYKA Ryszard SYKTUS Jan |
0:3 (9:11, 8:11, 9:11) | ||
8 | B | BRUZDA Rafał | W | ZALEWSKI Krzysztof | 1:3 (9:11, 11:9, 6:11, 6:11) | ||
13 | B | BRUZDA Rafał | Z | PARTYKA Ryszard | 2:3 (12:10, 11:7, 9:11, 8:11, 9:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 11:00 17. LKS Victoria Nidek II - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. 7:7 |
|||||||
4 | D | WOLANIN Piotr | Z | BRUZDA Rafał | 2:3 (8:11, 4:11, 11:6, 12:10, 15:17) | ||
5 | A |
WOLANIN Piotr WĄS Bartłomiej |
W |
KUREK Jacek BRUZDA Rafał |
3:2 (11:5, 8:11, 12:14, 11:4, 11:8) | ||
10 | C | GAŁUSZKA Jan | Z | BRUZDA Rafał | 0:3 (6:11, 4:11, 2:11) | ||
13 | B | WĄS Bartłomiej | Z | BRUZDA Rafał | 0:3 (9:11, 6:11, 3:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 18:00 23. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. - LKS Kłos Olkusz 3:11 |
|||||||
2 | B | BRUZDA Rafał | X | ŁASKAWIEC Jakub | 1:3 (11:4, 7:11, 9:11, 8:11) | ||
5 | A |
KUREK Jacek BRUZDA Rafał |
W |
ŁASKAWIEC Jakub MOTYKA Rafał |
2:3 (4:11, 11:9, 11:8, 3:11, 4:11) | ||
8 | B | BRUZDA Rafał | W | MOTYKA Rafał | 3:0 (11:6, 11:5, 12:10) | ||
13 | B | BRUZDA Rafał | Z | TOMSIA Sławomir | 1:3 (11:5, 8:11, 9:11, 9:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 11:00 ⇨ 2023-10-26 21:00 30. Podwawelski Kraków III - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. 13:1 |
|||||||
1 | A | BIEL Jakub | W | BRUZDA Rafał | 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) | ||
6 | B |
OSTANEK Michał KACZMARCZYK Karol |
X |
KUREK Jacek BRUZDA Rafał |
3:0 (11:5, 11:7, 11:8) | ||
8 | B | OSTANEK Michał | W | BRUZDA Rafał | 3:1 (4:11, 11:8, 11:5, 11:9) | ||
12 | C | PIETRZYK Marcin | W | BRUZDA Rafał | 3:0 (11:7, 11:9, 11:3) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-03 18:00 36. KTS Victoria Spytkowice - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. 8:6 |
|||||||
4 | D | PIETRAŃCZYK Jakub | Z | BRUZDA Rafał | 3:2 (11:13, 11:9, 5:11, 11:9, 12:10) | ||
5 | A |
CHOJNA Dawid GRONDALCZYK Adrian |
W |
KUREK Jacek BRUZDA Rafał |
3:0 (11:7, 11:9, 11:9) | ||
10 | C | GRONDALCZYK Adrian | Z | BRUZDA Rafał | 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) | ||
13 | B | MAMOŃ Wojciech | Z | BRUZDA Rafał | 0:3 (2:11, 6:11, 4:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 18:00 42. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. - MKS Centrum Kraków II 9:5 |
|||||||
3 | C | BRUZDA Rafał | Y | PASIECZNY Jan | 3:0 (11:9, 18:16, 12:10) | ||
5 | A |
PORĄBKA Dariusz BRUZDA Rafał |
W |
RAJTAR Marek STOCHEL Adam |
2:3 (12:10, 11:7, 6:11, 8:11, 6:11) | ||
10 | C | BRUZDA Rafał | Z | RAJTAR Marek | 3:1 (8:11, 11:7, 11:2, 11:3) | ||
12 | C | BRUZDA Rafał | W | PACYNA Dariusz | 3:1 (11:6, 13:11, 9:11, 11:9) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-02 10:00 47. AZS Politechnika Kraków - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. 10:4 |
|||||||
3 | C | KANOWNIK Kajetan | Y | BRUZDA Rafał | 1:3 (7:11, 12:10, 9:11, 7:11) | ||
6 | B |
GRATKOWSKI Jacek KANOWNIK Kajetan |
X |
KUREK Jacek BRUZDA Rafał |
3:0 (11:3, 11:8, 11:6) | ||
9 | D | GRATKOWSKI Jacek | Y | BRUZDA Rafał | 3:2 (11:9, 9:11, 8:11, 11:3, 11:6) | ||
11 | A | GŁĄB Damian | Y | BRUZDA Rafał | 3:1 (3:11, 11:5, 11:4, 12:10) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-15 18:00 49. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. - UKS Zarabie Myślenice II 6:8 |
|||||||
3 | C | BRUZDA Rafał | Y | DŹWIG Andrzej | 3:0 (11:8, 11:9, 11:4) | ||
5 | A |
RYŚ Bartosz BRUZDA Rafał |
W |
CZYŻYCKI Bogdan DŹWIG Andrzej |
0:3 (4:11, 7:11, 5:11) | ||
10 | C | BRUZDA Rafał | Z | STALMACH Zbigniew | 3:2 (9:11, 8:11, 12:10, 11:7, 11:7) | ||
12 | C | BRUZDA Rafał | W | WALICZEK Wojciech | 1:3 (11:5, 4:11, 6:11, 10:12) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-12 18:00 56. MKS Skawa Wadowice II - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. 10:4 |
|||||||
2 | B | GOŁDA Gabriel | X | BRUZDA Rafał | 3:2 (9:11, 11:9, 10:12, 11:4, 12:10) | ||
5 | A |
GOŁDA Gabriel PIEKARCZYK Zuzanna |
W |
PORĄBKA Dariusz BRUZDA Rafał |
3:1 (9:11, 11:8, 11:3, 11:5) | ||
7 | A | JOŃCZYK Bartłomiej | X | BRUZDA Rafał | 3:0 (11:4, 11:6, 11:1) | ||
14 | D | KSIĄŻEK Maksymilian | X | BRUZDA Rafał | 0:3 (6:11, 4:11, 7:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-26 18:00 63. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. - LKS Polonia Wilczkowice 3:11 |
|||||||
1 | A | BRUZDA Rafał | W | PIASKOWSKI Piotr | 0:3 (2:11, 9:11, 8:11) | ||
5 | A |
RYŚ Piotr BRUZDA Rafał |
W |
PIASKOWSKI Piotr DĄBROWSKI Damian |
0:3 (4:11, 9:11, 8:11) | ||
7 | A | BRUZDA Rafał | X | BODZIONY Mateusz | 1:3 (11:6, 2:11, 5:11, 5:11) | ||
11 | A | BRUZDA Rafał | Y | SZELEST Jacek | 3:2 (12:10, 11:9, 5:11, 9:11, 11:8) | ||
4Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-06 17:30 83. MKS Centrum Kraków II - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. 5:9 |
|||||||
2 | B | SZEWCZYK Hubert | X | BRUZDA Rafał | 1:3 (7:11, 5:11, 11:2, 3:11) | ||
6 | B |
PACYNA Dariusz PASIECZNY Jan |
X |
NĘDZA-KUBINIEC Tomasz BRUZDA Rafał |
1:3 (10:12, 12:10, 7:11, 8:11) | ||
7 | A | RAJTAR Marek | X | BRUZDA Rafał | 3:2 (4:11, 5:11, 11:8, 11:7, 11:8) | ||
14 | D | PACYNA Dariusz | X | BRUZDA Rafał | 3:2 (13:11, 11:9, 6:11, 8:11, 11:6) |