Numer zawodnika: | 1833 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1973 |
Przynależność klubowa: | LKS „Polonia” Wilczkowice |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 44793 |
Numer licencji okres.: | 2176 |
Data wydania: | 23.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 19:00 2. LKS Polonia Wilczkowice II - Dorbud Gryf Gdów II 2:12 |
|||||||
4 | D | PEREK Robert | Z | WCISŁO Konrad | 1:3 (6:11, 7:11, 12:10, 4:11) | ||
5 | A |
PEREK Robert GARBACKI Andrzej |
W |
TURECKI Jarosław PAWELEC Tomasz |
1:3 (13:11, 7:11, 4:11, 14:16) | ||
9 | D | PEREK Robert | Y | KUCHARSKI Mateusz | 1:3 (9:11, 12:10, 6:11, 5:11) | ||
14 | D | PEREK Robert | X | PAWELEC Tomasz | 3:1 (10:12, 11:8, 11:9, 11:9) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-30 14:00 ⇨ 2023-09-27 18:00 13. MKS Centrum Kraków III - LKS Polonia Wilczkowice II 10:4 |
|||||||
4 | D | DĄBEK Michał | Z | PEREK Robert | 3:1 (7:11, 12:10, 12:10, 14:12) | ||
10 | C | KROKOS Bartłomiej | Z | PEREK Robert | 2:3 (5:11, 11:5, 11:9, 7:11, 11:13) | ||
13 | B | MAJDAK Rafał | Z | PEREK Robert | 3:1 (11:3, 11:13, 11:8, 11:6) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-10-27 19:00 ⇨ 2023-10-25 19:00 42. LKS Polonia Wilczkowice II - TKKF Top Spin Kraków 3:11 |
|||||||
3 | C | PEREK Robert | Y | KARATNIK Zbigniew | 1:3 (6:11, 11:7, 6:11, 3:11) | ||
6 | B |
PEREK Robert PERICHT Robert |
X |
PALCZYŃSKI Bogdan WALA Tomasz |
3:1 (9:11, 11:4, 11:3, 11:6) | ||
10 | C | PEREK Robert | Z | PALCZYŃSKI Bogdan | 2:3 (11:9, 5:11, 6:11, 11:8, 4:11) | ||
12 | C | PEREK Robert | W | WALA Tomasz | 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-05 16:30 43. SSL Wielmożanka Wielmoża II - LKS Polonia Wilczkowice II 12:2 |
|||||||
4 | D | GUMULA Marcin | Z | PEREK Robert | 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) | ||
5 | A |
TOKARZ Paweł BARANEK Mariusz |
W |
PEREK Robert PERICHT Robert |
3:2 (11:9, 15:13, 2:11, 7:11, 11:7) | ||
10 | C | BARANEK Mariusz | Z | PEREK Robert | 2:3 (11:8, 6:11, 8:11, 11:4, 10:12) | ||
13 | B | TOKARZ Paweł | Z | PEREK Robert | 3:0 (11:9, 11:9, 11:3) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-17 19:00 55. LKS Polonia Wilczkowice II - KS Bronowianka Kraków III 2:12 |
|||||||
7 | A | PEREK Robert | X | KONSTANTYN Kaja | 2:3 (6:11, 11:4, 13:11, 7:11, 6:11) | ||
11 | A | PEREK Robert | Y | BARTOSZKO Natalia | 0:3 (7:11, 7:11, 3:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-11-28 19:45 58. LKS Kłos Olkusz II - LKS Polonia Wilczkowice II 14:0 |
|||||||
1 | A | KOWAL Łukasz | W | PEREK Robert | 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) | ||
5 | A |
KOWAL Łukasz WALOTEK Krzysztof |
W |
PEREK Robert WIDEŁKA Mirosław |
3:0 (11:5, 11:5, 11:7) | ||
8 | B | WALOTEK Krzysztof | W | PEREK Robert | 3:0 (11:7, 11:5, 11:4) | ||
12 | C | NATKANIEC Michał | W | PEREK Robert | 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2023-12-10 18:30 73. Podwawelski Kraków V - LKS Polonia Wilczkowice II 10:4 |
|||||||
2 | B | ŻABA Andrzej | X | PEREK Robert | 0:3 (10:12, 5:11, 3:11) | ||
6 | B |
ELARGAWY Omar ŁATA Przemysław |
X |
PEREK Robert BRAK Andrzej |
3:1 (11:6, 8:11, 11:7, 12:10) | ||
7 | A | SZPROCH Wojciech | X | PEREK Robert | 1:3 (6:11, 5:11, 11:5, 8:11) | ||
14 | D | ELARGAWY Omar | X | PEREK Robert | 3:0 (13:11, 14:12, 11:9) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2023-12-15 19:00 81. LKS Polonia Wilczkowice II - LKS Wisła Rząska 4:10 |
|||||||
1 | A | PEREK Robert | W | ENGLOT Bartłomiej | 0:3 (10:12, 4:11, 3:11) | ||
6 | B |
PEREK Robert GARBACKI Andrzej |
X |
ROMANOWSKI Cezary KORCZEK Łukasz |
3:2 (7:11, 9:11, 11:7, 11:2, 12:10) | ||
7 | A | PEREK Robert | X | TWARDY Sebastian | 3:2 (13:11, 11:9, 9:11, 9:11, 11:9) | ||
11 | A | PEREK Robert | Y | KORCZEK Łukasz | 2:3 (11:6, 2:11, 2:11, 11:6, 9:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 14. | 2024-01-19 19:00 94. LKS Polonia Wilczkowice II - KS Jordan Kraków 3:11 |
|||||||
1 | A | PEREK Robert | W | WIROŃSKI Piotr | 3:2 (5:11, 19:17, 6:11, 18:16, 11:9) | ||
5 | A |
PEREK Robert GARBACKI Andrzej |
W |
WIROŃSKI Piotr BOROŃ Sławomir |
1:3 (9:11, 12:10, 2:11, 4:11) | ||
7 | A | PEREK Robert | X | APOSTOŁ Paweł | 1:3 (9:11, 7:11, 11:8, 4:11) | ||
11 | A | PEREK Robert | Y | BOROŃ Sławomir | 3:2 (9:11, 11:9, 11:6, 11:13, 11:4) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 15. | 2024-01-28 15:00 103. KS Rockets Wiśniowa - LKS Polonia Wilczkowice II 12:2 |
|||||||
1 | A | TABOR Krzysztof | W | PEREK Robert | 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:6) | ||
5 | A |
KUCHNIA Andrzej MUTA Michał |
W |
PEREK Robert GARBACKI Andrzej |
3:1 (13:11, 11:9, 9:11, 11:9) | ||
8 | B | MUTA Michał | W | PEREK Robert | 3:0 (12:10, 11:9, 11:7) | ||
12 | C | KUCHNIA Andrzej | W | PEREK Robert | 3:2 (11:8, 8:11, 14:12, 7:11, 11:9) | ||
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-03-17 18:00 134. KS Jordan Kraków - LKS Polonia Wilczkowice II 10:4 |
|||||||
1 | A | BOROŃ Sławomir | W | PEREK Robert | 3:1 (11:5, 11:2, 4:11, 11:8) | ||
5 | A |
WIROŃSKI Piotr BOROŃ Sławomir |
W |
PEREK Robert HOFER Wolfgang |
2:3 (11:13, 11:6, 12:10, 8:11, 3:11) | ||
8 | B | LODOWSKI Janusz | W | PEREK Robert | 3:1 (9:11, 11:6, 11:5, 11:6) | ||
12 | C | URBAN Piotr | W | PEREK Robert | 3:0 (11:5, 11:3, 11:3) | ||
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-03-24 09:00 136. TKKF Top Spin Kraków - LKS Polonia Wilczkowice II 13:1 |
|||||||
1 | A | KUC Robert | W | PEREK Robert | 3:0 (11:8, 11:4, 13:11) | ||
6 | B |
WOŹNY Dariusz WALA Tomasz |
X |
PEREK Robert HOFER Wolfgang |
3:1 (11:9, 11:13, 11:4, 11:3) | ||
8 | B | WALA Tomasz | W | PEREK Robert | 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) | ||
12 | C | BIESAGA Marek | W | PEREK Robert | 3:1 (13:11, 11:4, 16:18, 11:9) |