Robert Perek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1973
Przynależność klubowa: PKS „Porta” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 12:30
1. LKS „Kłos” Olkusz II - PKS „Porta” Kraków I 9:5
4   D NATKANIEC Michał Z PEREK Robert 3:2 (9:11, 12:10, 7:11, 11:4, 11:4) ⇓
6   B TRZECIAK Jacek
KOWAL Łukasz
X KOHUTEK Konrad
PEREK Robert
3:1 (11:9, 9:11, 12:10, 11:7) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 11:00
7. PKS „Porta” Kraków I - LKS „Polonia” Wilczkowice III 7:7
4   D PEREK Robert Z NOSEK Robert 2:3 (11:7, 11:4, 9:11, 8:11, 6:11) ⇓
9   D PEREK Robert Y JEDYNAK Damian 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) ⇓
14   D PEREK Robert X SZEROCKI Jan 3:1 (4:11, 11:9, 11:4, 11:9) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 11:00
19. PKS „Porta” Kraków I - KS „Podwawelski” Kraków VI 14:0
3   C PEREK Robert Y KORDAS Konrad 3:0 (12:10, 11:6, 11:9) ⇑
6   B PEREK Robert
PORĘBSKI Marcin
X KUREK Kinga
PIETROW Aleksander
3:1 (12:14, 11:5, 11:5, 11:6) ⇑
10   C PEREK Robert Z KUREK Kinga 3:1 (12:10, 11:5, 6:11, 11:5) ⇑
12   C PEREK Robert W WĄS Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:9, 11:5) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-30 11:00 ⇨ 2019-11-28 18:00
37. KS „Bronowianka” Kraków V - PKS „Porta” Kraków I 10:4
3   C KILISZEK Kamila Y PEREK Robert 1:3 (22:20, 6:11, 9:11, 9:11) ⇑
5   A KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
W PEREK Robert
BOLISĘGA Sebastian
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇓
9   D SKUBA Emilia Y PEREK Robert 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) ⇓
11   A ANDRZEJAK Kacper Y PEREK Robert 3:1 (9:11, 11:5, 11:9, 12:10) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-06 18:00
43. PKS „Porta” Kraków I - KS „Jordan” Kraków 5:9
1   A PEREK Robert W WIROŃSKI Piotr 3:2 (10:12, 11:7, 6:11, 11:5, 12:10) ⇑
5   A PEREK Robert
PORĘBSKI Marcin
W WIROŃSKI Piotr
BOROŃ Sławomir
1:3 (6:11, 11:9, 4:11, 5:11) ⇓
7   A PEREK Robert X APOSTOŁ Paweł 3:1 (11:5, 7:11, 11:8, 11:7) ⇑
11   A PEREK Robert Y URBAN Piotr 3:1 (11:8, 11:2, 2:11, 11:9) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-05 11:00
49. „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków I 7:7
2   B WALA Tomasz X PEREK Robert 3:2 (11:13, 8:11, 11:9, 14:12, 11:7) ⇓
6   B WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
X PEREK Robert
BOLISĘGA Sebastian
3:0 (11:5, 11:9, 11:9) ⇓
7   A WOŹNY Dariusz X PEREK Robert 3:2 (11:6, 8:11, 7:11, 11:7, 15:13) ⇓
14   D DULIAN Dariusz X PEREK Robert 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 11:00
55. PKS „Porta” Kraków I - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 5:9
2   B PEREK Robert X ZĘBALA Mateusz 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 12:14) ⇓
5   A PEREK Robert
KMIEĆ Paweł
W ZĘBALA Mateusz
SĘK Rafał
0:3 (9:11, 8:11, 9:11) ⇓
8   B PEREK Robert W TOKARZ Paweł 3:1 (11:5, 10:12, 11:7, 14:12) ⇑
13   B PEREK Robert Z ZĘBALA Paweł 2:3 (4:11, 11:7, 11:3, 7:11, 6:11) ⇓
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 1. | 2020-02-22 11:00
1. PKS „Porta” Kraków I - KS „Podwawelski” Kraków V 7:7
4   D PEREK Robert Z MOREK Radosław 3:0 (12:10, 11:7, 11:2) ⇑
6   B PEREK Robert
KMIEĆ Paweł
X RÓŻYCZKA Mirosław
SOBUCKI Mateusz
1:3 (9:11, 6:11, 12:10, 6:11) ⇓
9   D PEREK Robert Y SOBUCKI Mateusz 2:3 (11:9, 10:12, 11:3, 7:11, 7:11) ⇓
14   D PEREK Robert X RÓŻYCZKA Mirosław 0:3 (6:11, 5:11, 10:12) ⇓
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 2. | 2020-03-08 11:00
6. UKS „Zarabie” Myślenice III - PKS „Porta” Kraków I 10:4
3   C TALAGA Samuel Y PEREK Robert 3:2 (5:11, 12:10, 11:4, 2:11, 11:5) ⇓
6   B PORADZISZ Michał
ŻĄDŁO Piotr
X KOHUTEK Konrad
PEREK Robert
3:0 (11:8, 11:8, 11:6) ⇓
9   D ŚWIĘCH Jarosław Y PEREK Robert 2:3 (11:8, 9:11, 6:11, 11:5, 9:11) ⇑
11   A PORADZISZ Michał Y PEREK Robert 3:1 (4:11, 11:6, 11:8, 11:7) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1332 BARANEK Wiktor 1998
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
1701 CHOLEWA Wacław 1960
174 DANAJ Natalia 2000
1787 DATA Adrian 1998
1274 DULIAN Dariusz 1967
2080 DZIURA Wojciech 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
431 GĄDEK Natalia 2001
573 GĘDŁEK Władysław 1946
651 GONET Maciej 1975
925 GRABANIA Zdzisław 1947
2024 GUMULA Marcin 1975
975 JEDYNAK Damian 1989
1652 KAROLCZYK Ilona 1979
2579 KILISZEK Kamila 2005
1173 KOPEĆ Miłosz 1999
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2595 KORDAS Konrad 1987
2000 KUC Leszek 1970
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
2599 KUREK Kinga 2001
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
2268 KWIECIŃSKI Jakub 2004
1896 MIĘKINA Hubert 2005
769 MOREK Radosław 2000
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
2615 NATKANIEC Michał 1980
978 NOSEK Robert 1970
1832 NOWICKI Marek 1975
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
784 PORADZISZ Michał 1994
574 PUCZEK Robert 1965
1158 REJDYCH Marek 1959
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
561 SITARZ Krzysztof 1985
1891 SKUBA Emilia 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
1654 SOSNOWSKA Małgorzata 1971
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1241 SZELEST Jacek 1981
880 SZEROCKI Jan 1999
524 SZLACHETKA Jakub 1993
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
2869 TOKARZ Paweł 1977
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
1196 URBAN Piotr 1976
1005 WALA Tomasz 1976
2878 WĄS Bartłomiej 2004
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
778 WOŹNY Dariusz 1986
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998