Robert Perek
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1973-08-01
Przynależność klubowa: PKS „Porta” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 13:00
44. LKS „Wisła” Rząska - PKS „Porta” Kraków II 8:6
1   A DZIURA Wojciech W PEREK Robert 3:0 (11:1, 11:6, 11:5) ⇓
5   A MICHAŁOWSKI Włodzimierz
DZIURA Wojciech
W KRAWCZYK Kacper
PEREK Robert
3:0 (13:11, 12:10, 11:7) ⇓
8   B KORCZEK Łukasz W PEREK Robert 3:0 (11:5, 11:6, 11:3) ⇓
12   C ROMANOWSKI Cezary W PEREK Robert 2:3 (6:11, 11:5, 11:7, 13:15, 8:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-16 11:00
68. PKS „Porta” Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia II 12:2
1   A PEREK Robert W SITARZ Krzysztof 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) ⇓
5   A ZAPALSKI Bartosz
PEREK Robert
W SITARZ Krzysztof
KURDZIEL Mikołaj
3:1 (11:5, 9:11, 11:7, 11:5) ⇑
7   A PEREK Robert X KURDZIEL Mikołaj 3:1 (11:5, 11:4, 7:11, 11:4) ⇑
11   A PEREK Robert Y WIELGOSZ Mirosław 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 9:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-14 09:00
74. „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków II 11:3
4   D WOJTOŃ Przemysław Z PEREK Robert 3:0 (11:8, 11:5, 11:4) ⇓
5   A BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
W KOHUTEK Konrad
PEREK Robert
3:2 (11:9, 9:11, 11:13, 11:9, 11:4) ⇓
10   C STOLARCZYK Marcin Z PEREK Robert 3:2 (3:11, 11:6, 8:11, 11:5, 11:3) ⇓
13   B WALA Tomasz Z PEREK Robert 3:0 (11:4, 11:5, 11:8) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-03-03 13:00
116. MKS KSOS Kraków III - PKS „Porta” Kraków II 1:13
1   A PIEPRZYK Szymon W PEREK Robert 1:3 (9:11, 7:11, 11:8, 9:11) ⇑
5   A CHOLEWA Wacław
WALCZAK Wojciech
W KOHUTEK Konrad
PEREK Robert
0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇑
8   B CHOLEWA Wacław W PEREK Robert 0:3 (13:15, 1:11, 8:11) ⇑
12   C BUJAK Piotr W PEREK Robert 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-11 11:00
120. KS „Górnik” Wieliczka II - PKS „Porta” Kraków II 5:9
4   D GARYCKI Andrzej Z PEREK Robert 1:3 (6:11, 7:11, 11:5, 6:11) ⇑
6   B GARYCKI Andrzej
GĘDŁEK Władysław
X KOHUTEK Konrad
PEREK Robert
1:3 (20:18, 8:11, 9:11, 9:11) ⇑
10   C GĘDŁEK Władysław Z PEREK Robert 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇓
13   B BUCH Marcin Z PEREK Robert 3:0 (11:1, 11:7, 11:7) ⇓
5K | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 20. | 2018-05-06 09:00 ⇨ 2018-04-28 11:00
132. TKS „Opoka” Trzebinia II - PKS „Porta” Kraków II 10:4
3   C WIELGOSZ Mirosław Y PEREK Robert 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) ⇓
5   A WIELGOSZ Mirosław
TOMSIA Sławomir
W KRAWCZYK Kacper
PEREK Robert
3:0 (11:6, 11:6, 12:10) ⇓
9   D TOMSIA Sławomir Y PEREK Robert 3:0 (11:6, 11:8, 11:3) ⇓
11   A ZAJĘCKI Paweł Y PEREK Robert 3:0 (11:8, 20:18, 11:9) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1332 BARANEK Wiktor 1998
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
1701 CHOLEWA Wacław 1960
174 DANAJ Natalia 2000
1787 DATA Adrian 1998
2080 DZIURA Wojciech 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
431 GĄDEK Natalia 2001
573 GĘDŁEK Władysław 1946
651 GONET Maciej 1975
925 GRABANIA Zdzisław 1947
2024 GUMULA Marcin 1975
1652 KAROLCZYK Ilona 1979
1173 KOPEĆ Miłosz 1999
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2000 KUC Leszek 1970
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1832 NOWICKI Marek 1975
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
574 PUCZEK Robert 1965
1158 REJDYCH Marek 1959
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
561 SITARZ Krzysztof 1985
1654 SOSNOWSKA Małgorzata 1971
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1241 SZELEST Jacek 1981
524 SZLACHETKA Jakub 1993
670 TALAGA Samuel 1999
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
1196 URBAN Piotr 1976
1005 WALA Tomasz 1976
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991