Marek Nowicki
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1975
Przynależność klubowa: LKS „Polonia” Wilczkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-25 19:00
5. LKS „Polonia” Wilczkowice II - KTS „Victoria” Spytkowice II 14:0
1   A NOWICKI Marek W MUCHA Daniel 3:1 (11:4, 11:6, 8:11, 11:5) ⇑
6   B JEDYNAK Damian
NOWICKI Marek
X KAJFASZ Bogdan
MUCHA Daniel
3:1 (5:11, 11:9, 11:9, 11:3) ⇑
7   A NOWICKI Marek X KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) ⇑
11   A NOWICKI Marek Y BOBAK Piotr 3:1 (11:5, 11:5, 6:11, 11:6) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-04 18:00
12. KTS „Victoria” Spytkowice I - LKS „Polonia” Wilczkowice II 6:8
2   B PIETRAŃCZYK Jakub X NOWICKI Marek 0:3 (1:11, 5:11, 7:11) ⇑
7   A GRONDALCZYK Adrian X NOWICKI Marek 0:3 (4:11, 10:12, 10:12) ⇑
14   D CHOJNA Dawid X NOWICKI Marek 3:1 (5:11, 11:8, 12:10, 11:8) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 11:00
20. UKS „Zarabie” Myślenice II - LKS „Polonia” Wilczkowice II 9:5
3   C CZYŻYCKI Bogdan Y NOWICKI Marek 2:3 (8:11, 8:11, 11:7, 11:6, 9:11) ⇑
5   A KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
W JEDYNAK Damian
NOWICKI Marek
3:2 (11:7, 11:9, 4:11, 11:13, 12:10) ⇓
9   D DŹWIG Andrzej Y NOWICKI Marek 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) ⇑
11   A KUZIO Waldemar Y NOWICKI Marek 3:2 (11:6, 12:10, 8:11, 8:11, 11:5) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-06 19:00
27. LKS „Polonia” Wilczkowice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 10:4
1   A NOWICKI Marek W KURCZYNA Łukasz 2:3 (11:8, 8:11, 8:11, 11:5, 13:15) ⇓
5   A JEDYNAK Damian
NOWICKI Marek
W KURCZYNA Łukasz
BRUZDA Rafał
3:0 (11:7, 11:8, 13:11) ⇑
7   A NOWICKI Marek X WOJDYŁA Dominik 3:0 (11:7, 11:5, 15:13) ⇑
11   A NOWICKI Marek Y BRUZDA Rafał 3:1 (11:8, 12:10, 9:11, 11:4) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-22 18:00 ⇨ 2019-11-13 19:00
34. TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Polonia” Wilczkowice II 8:6
3   C KOPACZ Paweł Y NOWICKI Marek 0:3 (9:11, 10:12, 7:11) ⇑
6   B KOPCZYK Adrian
GLANOWSKI Bartosz
X DĄBROWSKI Damian
NOWICKI Marek
3:2 (9:11, 11:9, 8:11, 17:15, 11:1) ⇓
9   D GLANOWSKI Bartosz Y NOWICKI Marek 3:1 (1:11, 12:10, 11:8, 11:9) ⇓
11   A ŚWIRK Robert Y NOWICKI Marek 3:1 (6:11, 11:6, 11:4, 11:3) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-04 19:00
48. LKS „Polonia” Wilczkowice II - MKS KSOS Kraków II 8:6
2   B NOWICKI Marek X ZAJĄC Jacek 2:3 (11:6, 10:12, 7:11, 11:8, 8:11) ⇓
6   B JEDYNAK Damian
NOWICKI Marek
X ZAJĄC Jacek
PĘCZEK Mateusz
3:1 (11:7, 9:11, 13:11, 11:9) ⇑
8   B NOWICKI Marek W PĘCZEK Mateusz 2:3 (11:5, 9:11, 11:9, 9:11, 6:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-12-01 12:30 ⇨ 2019-12-08 12:30
42. KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Polonia” Wilczkowice II 7:7
2   B WOJCIACZYK Antoni X NOWICKI Marek 1:3 (2:11, 5:11, 11:9, 9:11) ⇑
6   B WOJCIACZYK Antoni
PIETRZYK Marcin
X JEDYNAK Damian
NOWICKI Marek
2:3 (5:11, 10:12, 11:8, 11:9, 6:11) ⇑
7   A BOCHENEK Mariusz X NOWICKI Marek 1:3 (11:5, 8:11, 5:11, 5:11) ⇑
14   D BIEL Jakub X NOWICKI Marek 3:2 (11:8, 11:9, 12:14, 8:11, 11:7) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-16 19:00 ⇨ 2019-12-21 12:00
13. LKS „Polonia” Wilczkowice II - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7
2   B NOWICKI Marek X KLAG Wiktor 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) ⇑
8   B NOWICKI Marek W MRUGAŁA Bartłomiej 3:1 (11:4, 9:11, 11:7, 11:3) ⇑
13   B NOWICKI Marek Z KOWALCZYK Michał 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-08 19:00
60. LKS „Polonia” Wilczkowice II - LKS „Kłos” Olkusz 6:8
2   B NOWICKI Marek X PACIA Bartłomiej 3:2 (7:11, 11:9, 11:7, 9:11, 12:10) ⇑
6   B JEDYNAK Damian
NOWICKI Marek
X TOMSIA Sławomir
ŁASKAWIEC Jakub
1:3 (11:4, 9:11, 7:11, 5:11) ⇓
8   B NOWICKI Marek W TOMSIA Sławomir 2:3 (11:8, 8:11, 11:4, 4:11, 8:11) ⇓
13   B NOWICKI Marek Z ŁASKAWIEC Jakub 3:0 (11:5, 13:11, 11:4) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-15 19:00
65. LKS „Polonia” Wilczkowice II - KS „Bronowianka” Kraków IV 8:6
1   A NOWICKI Marek W CHODACKI Marcin 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 7:11) ⇓
6   B JEDYNAK Damian
NOWICKI Marek
X SZCZEBAK Jerzy
LELEK Paweł
3:1 (11:4, 8:11, 11:9, 13:11) ⇑
7   A NOWICKI Marek X SZCZEBAK Jerzy 3:2 (8:11, 14:12, 11:7, 8:11, 11:6) ⇑
11   A NOWICKI Marek Y LELEK Paweł 3:1 (11:6, 5:11, 11:7, 11:9) ⇑
DPPM | KO | Runda 2. - Kolejka 1. | 2019-11-27 18:00 ⇨ 2020-01-21 18:00
24. TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 3:4
1   A BAŁUSZEK Kamil X NOWICKI Marek 2:3 (11:6, 11:7, 8:11, 8:11, 5:11) ⇑
4   A BAŁUSZEK Kamil
KOPCZYK Adrian
W DUDZIAK Damian
NOWICKI Marek
3:0 (11:8, 11:7, 12:10) ⇓
6   C KOPCZYK Adrian X NOWICKI Marek 3:0 (11:7, 11:4, 11:5) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2018 ADAMSKI Łukasz 1989
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1449 BARTNICKI Jakub 2004
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
329 BOBAK Piotr 1978
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
1838 BRUZDA Rafał 1974
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
2065 CADER Sebastian 2001
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
1701 CHOLEWA Wacław 1960
504 CHOROBIK Łukasz 1995
1920 CNOTA Jakub 2002
2382 CZERNUKHIN Jewhen 2000
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
625 DROZD Paweł 1979
887 DZIEDZIC Piotr 2001
2080 DZIURA Wojciech 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
2111 GARDOŃ Jakub 2006
572 GARYCKI Andrzej 1961
2140 GDULA Adam 1977
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
633 GŁĄB Damian 1989
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
2023 GŁOWACKI Dawid 2002
1902 GÓRECKA Dominika 2000
908 GÓRECKI Wojciech 2002
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
975 JEDYNAK Damian 1989
131 KACHEL Tomasz 1997
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2001 KALICIAK Dariusz 1974
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
1131 KEMPA Robert 1976
2579 KILISZEK Kamila 2005
1403 KLAG Wiktor 2007
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
979 KOLASA Szymon 2003
2680 KOŁODZIEJ Justyna 2002
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
2953 KOPACZ Paweł 1972
239 KOPCZYK Adrian 1991
889 KORCZAK Damian 2003
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2084 KOWAL Mieczysław 1963
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1671 KUĆ Grzegorz 2004
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
2599 KUREK Kinga 2001
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
939 LEWICKI Piotr 1969
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2002 LUHA Peter 1989
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
2127 MALARCZYK Martyna 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2262 MLAK Michał 1983
769 MOREK Radosław 2000
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2886 MUCHA Daniel 1990
1096 NALEPA Maciej 1973
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
929 NYCZ Bartosz 1999
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
2708 PACIA Bartłomiej 1976
118 PACYNA Dariusz 1965
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1759 PAŁKA Patryk 2002
1833 PEREK Robert 1973
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
608 PIÓRECKI Piotr 1999
78 PORĄBKA Dariusz 1968
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2377 PUT Maciej 2004
1158 REJDYCH Marek 1959
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
143 RYŚ Bartosz 1994
1604 SĘK Rafał 1977
1971 SIERANT Piotr 1991
561 SITARZ Krzysztof 1985
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
2597 SLIEPUSHENKO Andrii 1982
611 SOPATA Jakub 2000
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1641 STOCHEL Adam 2006
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
524 SZLACHETKA Jakub 1993
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
856 ŚWIRK Robert 1969
670 TALAGA Samuel 1999
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
2594 URBAN Witold 1994
1005 WALA Tomasz 1976
330 WARMUZ Kamil 1989
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
1283 WÓJCIK Jan 1959
1060 ZAJĄC Jacek 2000
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
158 ZAWADZKA Emilia 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
80 ZIMNICKI Tomasz 1995