Konrad Kohutek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1976
Przynależność klubowa: PKS „Porta” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 11:00 ⇨ 2018-09-29 11:00
6. UKS „Gryf” Gdów III - PKS „Porta” Kraków II 0:14
3   C MARCHEWKA Rafał Y KOHUTEK Konrad 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) ⇑
6   B MARCHEWKA Rafał
PAJORSKI Mateusz
X KOHUTEK Konrad
PEREK Robert
0:3 (10:12, 4:11, 9:11) ⇑
9   D PAJORSKI Mateusz Y KOHUTEK Konrad 1:3 (8:11, 11:6, 6:11, 8:11) ⇑
11   A MIĘKINA Hubert Y KOHUTEK Konrad 1:3 (6:11, 3:11, 11:8, 9:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 13:00
18. MKS KSOS Kraków III - PKS „Porta” Kraków II 1:13
2   B WALCZAK Michał X KOHUTEK Konrad 1:3 (11:8, 5:11, 4:11, 6:11) ⇑
5   A BUJAK Piotr
WALCZAK Wojciech
W KOHUTEK Konrad
CZUBAK Michał
2:3 (11:5, 4:11, 11:9, 3:11, 10:12) ⇑
7   A PIEPRZYK Szymon X KOHUTEK Konrad 3:2 (4:11, 11:9, 11:13, 11:5, 13:11) ⇓
14   D WALCZAK Wojciech X KOHUTEK Konrad 0:3 (9:11, 8:11, 10:12) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 12:30
19. KS „Podwawelski” Kraków V - PKS „Porta” Kraków II 8:6
3   C SOBUCKI Mateusz Y KOHUTEK Konrad 3:1 (11:7, 6:11, 14:12, 11:6) ⇓
6   B RÓŻYCZKA Mirosław
SOBUCKI Mateusz
X KOHUTEK Konrad
PEREK Robert
3:1 (10:12, 11:9, 11:9, 11:9) ⇓
9   D RÓŻYCZKA Mirosław Y KOHUTEK Konrad 3:2 (11:7, 9:11, 7:11, 11:5, 11:8) ⇓
11   A WOLANIN Piotr Y KOHUTEK Konrad 3:1 (6:11, 11:9, 11:8, 11:6) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-09 18:00
30. PKS „Porta” Kraków II - „Siemacha” Kraków II 13:1
2   B KOHUTEK Konrad X PIRÓG Paweł 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) ⇑
6   B KOHUTEK Konrad
BOLISĘGA Sebastian
X MARKIEWICZ Zbigniew
PIRÓG Paweł
3:0 (11:7, 11:6, 14:12) ⇑
8   B KOHUTEK Konrad W CNOTA Jakub 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) ⇑
13   B KOHUTEK Konrad Z MARKIEWICZ Michał 3:0 (12:10, 11:6, 11:5) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-25 11:00
32. UKS „Zarabie” Myślenice III - PKS „Porta” Kraków II 11:3
2   B KUZIO Maciej X KOHUTEK Konrad 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:9) ⇓
5   A ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
W KOHUTEK Konrad
BOLISĘGA Sebastian
3:0 (11:9, 14:12, 11:8) ⇓
7   A ŚWIATŁOŃ Sebastian X KOHUTEK Konrad 3:1 (11:2, 11:4, 8:11, 11:3) ⇓
14   D ŻĄDŁO Piotr X KOHUTEK Konrad 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 7:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-09 12:00
45. LKS „Wisła” Rząska I - PKS „Porta” Kraków II 5:9
4   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z KOHUTEK Konrad 3:1 (12:10, 11:3, 9:11, 11:7) ⇓
6   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz
KORCZEK Łukasz
X KOHUTEK Konrad
KMIEĆ Paweł
1:3 (5:11, 4:11, 11:5, 9:11) ⇑
10   C KORCZEK Łukasz Z KOHUTEK Konrad 3:2 (11:7, 4:11, 5:11, 12:10, 11:6) ⇓
13   B BUŁA Dominik Z KOHUTEK Konrad 3:0 (18:16, 11:4, 11:6) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2019-01-19 11:00 ⇨ 2019-01-28 17:30
63. PKS „Porta” Kraków II - TKKF Dobczyce 6:8
2   B KOHUTEK Konrad X ZLEZARCZYK Rafał 1:3 (10:12, 11:13, 12:10, 3:11) ⇓
6   B KOHUTEK Konrad
KMIEĆ Paweł
X ZYCH Szymon
ZLEZARCZYK Rafał
2:3 (11:9, 7:11, 11:8, 5:11, 3:11) ⇓
8   B KOHUTEK Konrad W NOWAK Jakub 3:2 (11:8, 11:8, 9:11, 8:11, 11:8) ⇑
13   B KOHUTEK Konrad Z BAJER Emilia 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2019-02-02 16:00
71. UKS „Rokicie” Szczytniki II - PKS „Porta” Kraków II 0:14
2   B SKOWRONEK Anna X KOHUTEK Konrad 0:3 (7:11, 3:11, 4:11) ⇑
5   A SKOWRONEK Anna
RUDZKA Oliwia
W KOHUTEK Konrad
KMIEĆ Paweł
0:3 (4:11, 8:11, 3:11) ⇑
7   A RUDZKA Oliwia X KOHUTEK Konrad 0:3 (5:11, 5:11, 4:11) ⇑
14   D FILIPEK Angelika X KOHUTEK Konrad 1:3 (9:11, 8:11, 11:8, 7:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2019-02-10 11:00
74. PKS „Porta” Kraków II - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 4:10
1   A KOHUTEK Konrad W PIASKOWSKI Piotr 1:3 (7:11, 12:10, 4:11, 5:11) ⇓
6   B KOHUTEK Konrad
KMIEĆ Paweł
X JEDYNAK Damian
NOSEK Robert
2:3 (11:9, 8:11, 13:11, 9:11, 8:11) ⇓
7   A KOHUTEK Konrad X DĄBROWSKI Damian 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) ⇓
11   A KOHUTEK Konrad Y JEDYNAK Damian 1:3 (8:11, 10:12, 11:8, 7:11) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-02-24 11:00
80. PKS „Porta” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków V 9:5
4   D KOHUTEK Konrad Z SOBUCKI Mateusz 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 12:10) ⇑
6   B KOHUTEK Konrad
KMIEĆ Paweł
X RÓŻYCZKA Mirosław
SOBUCKI Mateusz
1:3 (5:11, 11:4, 8:11, 6:11) ⇓
9   D KOHUTEK Konrad Y WOLANIN Piotr 0:3 (4:11, 13:15, 8:11) ⇓
14   D KOHUTEK Konrad X RÓŻYCZKA Mirosław 1:3 (12:10, 7:11, 7:11, 5:11) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-03-18 18:00 ⇨ 2019-03-21 17:45
84. LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - PKS „Porta” Kraków II 10:4
2   B PIASKOWSKI Piotr X KOHUTEK Konrad 3:0 (11:2, 11:5, 11:5) ⇓
5   A JEDYNAK Damian
NOSEK Robert
W KOHUTEK Konrad
KMIEĆ Paweł
1:3 (11:13, 3:11, 11:5, 9:11) ⇑
7   A JEDYNAK Damian X KOHUTEK Konrad 3:0 (11:6, 11:9, 11:5) ⇓
14   D KOŁODZIEJSKI Michał X KOHUTEK Konrad 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2019-04-05 18:30
90. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - PKS „Porta” Kraków II 10:4
2   B NAŁÓDKA Dariusz X KOHUTEK Konrad 3:1 (12:10, 11:5, 9:11, 11:8) ⇓
6   B NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
X KOHUTEK Konrad
KMIEĆ Paweł
3:1 (14:12, 10:12, 11:7, 11:9) ⇓
7   A GŁOWACKI Arkadiusz X KOHUTEK Konrad 3:2 (6:11, 11:4, 11:9, 9:11, 11:6) ⇓
14   D BOCHENEK Dariusz X KOHUTEK Konrad 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2019-04-27 11:00 ⇨ 2019-04-17 18:00
92. PKS „Porta” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 9:5
1   A KOHUTEK Konrad W TALAGA Samuel 1:3 (11:5, 8:11, 10:12, 5:11) ⇓
6   B KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
X TALAGA Samuel
ŻĄDŁO Piotr
3:1 (11:13, 11:4, 12:10, 11:8) ⇑
7   A KOHUTEK Konrad X ŚWIATŁOŃ Sebastian 1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 9:11) ⇓
11   A KOHUTEK Konrad Y ŚWIĘCH Jarosław 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
2098 BAJER Emilia 2005
1335 BEŁZA Janusz 1964
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1970 BOCHENEK Mirosław 1969
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
211 BUJAK Michał 1997
2078 BUŁA Dominik 1981
1701 CHOLEWA Wacław 1960
1920 CNOTA Jakub 2002
1787 DATA Adrian 1998
888 DĄBROWSKI Damian 1979
2246 DUDA Patryk 1978
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
431 GĄDEK Natalia 2001
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
651 GONET Maciej 1975
925 GRABANIA Zdzisław 1947
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
975 JEDYNAK Damian 1989
1652 KAROLCZYK Ilona 1979
176 KLIMCZAK Marek 1965
1318 KLIMCZAK Natalia 2001
2402 KOŁODZIEJSKI Michał 1972
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
1173 KOPEĆ Miłosz 1999
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2000 KUC Leszek 1970
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
939 LEWICKI Piotr 1969
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1827 MARCHEWKA Rafał 2009
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1896 MIĘKINA Hubert 2005
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1824 NOWAK Jakub 2007
1832 NOWICKI Marek 1975
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
1921 PIOTROWSKI Wiktor 2003
2178 PIRÓG Paweł 2008
574 PUCZEK Robert 1965
1850 ROBAK Wiktor 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
2584 RUDZKA Oliwia 2005
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
2577 SKOWRONEK Anna 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
1654 SOSNOWSKA Małgorzata 1971
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1348 SUCHERSKA Kamila 1999
1241 SZELEST Jacek 1981
524 SZLACHETKA Jakub 1993
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
1330 TURECKI Jarosław 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1005 WALA Tomasz 1976
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
1329 WCISŁO Konrad 2005
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1886 WOLANIN Piotr 2001
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003