Jakub Nowak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2007
Przynależność klubowa: TKKF Dobczyce
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-23 11:00 ⇨ 2018-10-03 19:00
3. TKKF Dobczyce - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 9:5
2   B NOWAK Jakub X BOCHENEK Dariusz 3:2 (8:11, 10:12, 14:12, 11:4, 11:8) ⇑
6   B NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X BOCHENEK Dariusz
BUCH Marcin
3:2 (4:11, 7:11, 11:4, 11:8, 13:11) ⇑
8   B NOWAK Jakub W KUC Leszek 3:2 (11:5, 11:6, 8:11, 11:13, 11:7) ⇑
13   B NOWAK Jakub Z BUCH Marcin 3:2 (4:11, 12:10, 11:9, 6:11, 11:8) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 12:00 ⇨ 2018-10-04 18:00
11. LKS „Wisła” Rząska I - TKKF Dobczyce 9:5
2   B ROMANOWSKI Cezary X NOWAK Jakub 3:1 (11:9, 7:11, 11:7, 11:7) ⇓
6   B ROMANOWSKI Cezary
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
2:3 (11:7, 9:11, 4:11, 11:9, 7:11) ⇑
7   A PUU Aarne X NOWAK Jakub 3:2 (11:5, 11:9, 5:11, 8:11, 12:10) ⇓
14   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz X NOWAK Jakub 3:2 (11:8, 8:11, 11:3, 9:11, 11:4) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 11:00
24. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - TKKF Dobczyce 5:9
2   B SASIŃSKI Tomasz X NOWAK Jakub 0:3 (13:15, 8:11, 9:11) ⇑
5   A SASIŃSKI Tomasz
MARZEC Stefan
W NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
0:3 (1:11, 5:11, 2:11) ⇑
7   A RADZISZEWSKI Radosław X NOWAK Jakub 3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:8) ⇓
14   D PICHLA Paweł X NOWAK Jakub 2:3 (11:9, 11:13, 11:7, 8:11, 12:14) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-11 11:00 ⇨ 2018-11-23 18:00
25. TKKF Dobczyce - KS „Podwawelski” Kraków V 4:10
2   B NOWAK Jakub X CHŁĘDOWSKI Jakub 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) ⇓
6   B NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X RÓŻYCZKA Mirosław
SOBUCKI Mateusz
3:1 (14:16, 11:8, 13:11, 12:10) ⇑
8   B NOWAK Jakub W WOLANIN Piotr 0:3 (3:11, 10:12, 7:11) ⇓
13   B NOWAK Jakub Z RÓŻYCZKA Mirosław 0:3 (10:12, 8:11, 8:11) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-24 16:00
36. TKKF Dobczyce - UKS „Rokicie” Szczytniki II 11:3
1   A NOWAK Jakub W FILIPEK Angelika 2:3 (5:11, 12:10, 7:11, 11:6, 9:11) ⇓
6   B NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X KOSTUCH Gabriela
JAKUBCZYK Weronika
3:0 (11:3, 11:4, 11:5) ⇑
7   A NOWAK Jakub X GAJ Milena 2:3 (10:12, 10:12, 11:8, 11:6, 10:12) ⇓
11   A NOWAK Jakub Y KOSTUCH Gabriela 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-09 11:00
47. TKKF Dobczyce - UKS „Gryf” Gdów III 9:5
1   A NOWAK Jakub W KWIECIŃSKI Jakub 3:1 (11:13, 11:4, 11:9, 11:8) ⇑
5   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
W MIĘKINA Hubert
KWIECIŃSKI Jakub
2:3 (11:13, 11:3, 16:14, 8:11, 6:11) ⇓
7   A NOWAK Jakub X MALARCZYK Martyna 3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 11:9) ⇑
11   A NOWAK Jakub Y GARYCKI Adrian 3:2 (8:11, 11:9, 11:9, 8:11, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
2078 BUŁA Dominik 1981
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
2259 CHWOJKO Jagoda 2004
1920 CNOTA Jakub 2002
2249 DYMEK Michał 1987
2080 DZIURA Wojciech 1987
1989 FALIŃSKI Marcel 1999
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
2343 GADZINA Karol 2006
2342 GADZINA Krystian 2006
1625 GAJ Milena 2008
658 GARYCKI Adrian 1996
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
2024 GUMULA Marcin 1975
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
2030 JURCZYK Marek 1970
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2103 KOSTUCH Gabriela 2009
2084 KOWAL Mieczysław 1963
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
568 KRZYK Bartosz 1991
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
2268 KWIECIŃSKI Jakub 2004
2094 LASKOWSKI Jan 1958
1666 MAJDAK Rafał 2006
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2124 MARZEC Stefan 1953
2038 MASTERNAK Kuba 1972
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1896 MIĘKINA Hubert 2005
2250 MIKRUT Jakub 2003
1761 NEUMANN Jacek 1965
2083 NOWAK Artur 1987
2345 NOWAK Mateusz 2007
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
1988 PALUCH Michał 1999
1899 PASZEK Hubert 2004
2339 PERZ Szymon 2003
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
2696 PICHLA Paweł 1976
2377 PUT Maciej 2004
452 PUU Aarne 1948
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
659 RAŚ Tomasz 1979
1777 ROJEK Mateusz 1993
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
1891 SKUBA Emilia 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
2341 STACHURA Magdalena 2005
1641 STOCHEL Adam 2006
2036 STOJEK Michał 1974
1569 SYRDA Zuzanna 2006
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
1196 URBAN Piotr 1976
1873 UTYLSKI Kornel 2008
1329 WCISŁO Konrad 2005
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1886 WOLANIN Piotr 2001