Mariusz Bochenek
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1969-05-25
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-13 18:00
17. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - KS „Podwawelski” Kraków II 12:2
1   A MADZULA Paweł W BOCHENEK Mariusz 3:2 (6:11, 6:11, 11:9, 11:8, 11:9) ⇓
5   A BOLSĘGA Paweł
MATUSIAK Łukasz
W BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
3:1 (11:9, 11:7, 7:11, 11:6) ⇓
8   B BOLSĘGA Paweł W BOCHENEK Mariusz 3:1 (11:3, 11:3, 10:12, 11:6) ⇓
12   C MATUSIAK Łukasz W BOCHENEK Mariusz 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-22 19:00 ⇨ 2017-11-10 18:30
2. MKS „Skawa” Wadowice - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5
3   C JURZAK Łukasz Y BOCHENEK Mariusz 3:2 (9:11, 9:11, 11:4, 11:8, 11:9) ⇓
5   A PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
W BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
3:0 (11:6, 11:8, 14:12) ⇓
9   D PALACZ Mirosław Y BOCHENEK Mariusz 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇓
11   A PIETRAŃCZYK Jakub Y BOCHENEK Mariusz 3:2 (8:11, 12:10, 6:11, 11:8, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-26 10:30
47. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Podwawelski” Kraków II 7:7
1   A ZIMNICKI Tomasz W BOCHENEK Mariusz 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) ⇓
5   A ZIMNICKI Tomasz
BRUZDA Rafał
W BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
0:3 (8:11, 4:11, 3:11) ⇑
8   B BRUZDA Rafał W BOCHENEK Mariusz 0:3 (5:11, 6:11, 10:12) ⇑
12   C PORĄBKA Dariusz W BOCHENEK Mariusz 0:3 (9:11, 9:11, 3:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
516 ANTOSIAK Jacek 1971
897 BAKAŁA Sebastian 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
222 BARAN Roman 1980
218 BIESAGA Marek 1964
535 BISZCZAD Bartosz 1992
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1209 BOCZOŃ Adrian 1999
333 BODNAR Marcin 1973
244 BOLSĘGA Paweł 1994
1838 BRUZDA Rafał 1974
211 BUJAK Michał 1997
910 BUKOWSKI Adrian 1992
162 CELARY Mateusz 1995
332 CHOJNA Dawid 1992
1427 CHUDOBA Piotr 1981
226 CHYC Tomasz 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
174 DANAJ Natalia 2000
858 DŁUGAJ Rafał 1978
625 DROZD Paweł 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
134 DUNAT Grzegorz 1992
242 FIRA Damian 1988
583 FRAŚ Paweł 1998
622 GADAWSKI Adrian 1990
48 GIZA Bartosz 1996
513 GOŁDA Gabriel 1997
651 GONET Maciej 1975
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
832 JURCZAK Michał 1989
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
47 KACZOR Jan 1996
245 KAIM Adrian 1997
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
828 KAZALSKI Bartosz 1994
814 KIEŁT Dawid 1991
626 KLIMAS Łukasz 1983
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
239 KOPCZYK Adrian 1991
1029 KOPCZYK Hubert 1998
165 KOWALCZYK Tomasz 1978
636 KOZIEŁ Michał 1983
1081 KRAWĘTKOWSKI Jakub 1988
227 KRÓL Maciej 1972
520 KUBÓW Janusz 1983
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
101 KUFEL Dominik 1979
536 KURDZIEL Stanisław 1956
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
523 KUZIO Waldemar 1977
1977 KUŹMICZ Jakub 2000
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
939 LEWICKI Piotr 1969
1034 MADZULA Paweł 1976
151 MAGULSKI Damian 1997
246 MATUSIAK Łukasz 1997
891 MISZCZYK Łukasz 1993
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
157 MRYC Henryk 1937
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
322 NOWACKA Dorota 1966
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
514 OSTANEK Michał 1998
118 PACYNA Dariusz 1965
291 PAJĄK Hubert 1996
236 PALACZ Mirosław 1969
829 PELCZAR Dawid 1998
537 PĘKSA Paweł 1993
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
139 PNIACZEK Dominik 1999
627 POJNAR Marcin 1991
78 PORĄBKA Dariusz 1968
629 RACZEK Marcin 1978
149 RADWAN Radosław 1985
241 ROSIEK Michał 1996
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
862 SARNA Ryszard 1962
129 SKOWRON Daniel 1995
223 SŁODYCZKA Wojciech 1978
3 SMUGA Mariusz 1994
46 STACH Paweł 1978
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
98 SURMA Krzysztof 1981
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
120 SZLAMKA Paweł 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
53 TERLECKI Mirosław 1965
663 TUREK Tomasz 1988
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
150 WĄSIK Marcin 1996
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
214 WOLNICKI Marcin 1994
55 WOLSKI Dariusz 1996
54 WOLSKI Tomasz 1972
1408 ZAJĄC Anna 2002
155 ZAJĄC Damian 1986
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
94 ZYCH Szymon 1995
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996