Oskar Jędrzejowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: MKS „Skawa” Wadowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-05 18:00
7. LKS „Victoria” Nidek - MKS „Skawa” Wadowice II 2:12
3   C WĘGLARZ Patryk Y JĘDRZEJOWSKI Oskar 1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 7:11) ⇑
6   B BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
X JĘDRZEJOWSKI Oskar
MACIEJCZYK Paweł
0:3 (9:11, 10:12, 10:12) ⇑
9   D SZEMIK Krzysztof Y JĘDRZEJOWSKI Oskar 3:1 (8:11, 11:2, 11:7, 11:7) ⇓
11   A ŁOCHAŃSKI Seweryn Y JĘDRZEJOWSKI Oskar 0:3 (7:11, 8:11, 3:11) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 14:00 ⇨ 2018-10-05 18:00
5. MKS „Skawa” Wadowice II - UKS „Tornado” Waksmund 12:2
3   C JĘDRZEJOWSKI Oskar Y KAMIŃSKA Martyna 2:3 (10:12, 11:9, 3:11, 11:7, 8:11) ⇓
6   B JĘDRZEJOWSKI Oskar
MACIEJCZYK Paweł
X KOLASA Iwona
KAMIŃSKA Martyna
3:0 (11:5, 11:6, 11:3) ⇑
10   C JĘDRZEJOWSKI Oskar Z KUNKA Aleksandra 3:0 (11:3, 11:4, 11:4) ⇑
12   C JĘDRZEJOWSKI Oskar W KOLASA Dawid 3:1 (11:5, 11:13, 11:8, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-27 14:00
22. MKS „Skawa” Wadowice - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 2:12
3   C JĘDRZEJOWSKI Oskar Y RAPUTA Tomasz 0:3 (9:11, 7:11, 10:12) ⇓
5   A GAŁUSZKA Paweł
JĘDRZEJOWSKI Oskar
W BIAŁY Sebastian
KELEBAJ Oleksij
1:3 (11:4, 5:11, 4:11, 10:12) ⇓
10   C JĘDRZEJOWSKI Oskar Z KLUZEK Sławomir 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 9:11) ⇓
12   C JĘDRZEJOWSKI Oskar W ZALEWSKI Krzysztof 0:3 (4:11, 8:11, 5:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
2317 BAŁAZY Tomasz 1999
135 BANAŚ Jan 1967
938 BIZOŃ Stefan 1968
2054 BOBAK Jacek 1968
2053 BOBAK Kacper 2004
329 BOBAK Piotr 1978
333 BODNAR Marcin 1973
1800 BRYNIARSKI Borys 2004
2398 CIĘŻOBKA Wojciech 1982
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
2058 GASIDŁO Marian 1986
1249 GNIADEK Paweł 1999
2113 GNIADEK Piotr 2008
1372 GOLONKA Filip 2006
102 GRAJNY Marta 1997
1231 HANDZEL Weronika 2004
2117 KACHEL Piotr 1965
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
1403 KLAG Wiktor 2007
662 KLUZEK Sławomir 1986
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
1509 KORCZAK Natasza 2006
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
2528 KUNKA Aleksandra 2008
1819 KUTEK Edyta 2003
1816 KUTEK Patrycja 2000
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2379 LEŚNY Paweł 1967
2652 ŁOCHAŃSKI Seweryn 1993
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
1502 MENSFELD Natalia 2004
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
2491 OCHMAN Michał 1987
1437 PANEK Kamil 1992
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
253 RAPUTA Tomasz 1980
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
2085 SAŁAPATEK Tomasz 2004
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
2064 WALICZEK Łukasz 1998
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
1583 WINCEK Marek 1981
1886 WOLANIN Piotr 2001
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
1678 ŻYDEK Robert 2007