Robert Rupa
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1965
Przynależność klubowa: MKS „Skawa” Wadowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-05 18:00
7. LKS „Victoria” Nidek - MKS „Skawa” Wadowice II 2:12
2   B BIZOŃ Stefan X RUPA Robert 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) ⇑
5   A SKRZYPIEC Dawid
WĘGLARZ Patryk
W PIETRAŃCZYK Jakub
RUPA Robert
0:3 (6:11, 9:11, 10:12) ⇑
7   A ŁOCHAŃSKI Seweryn X RUPA Robert 0:3 (11:13, 3:11, 8:11) ⇑
14   D SZEMIK Krzysztof X RUPA Robert 2:3 (11:13, 11:3, 11:9, 8:11, 8:11) ⇑
5NT | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 14:00 ⇨ 2018-10-05 18:00
5. MKS „Skawa” Wadowice II - UKS „Tornado” Waksmund 12:2
4   D RUPA Robert Z KUNKA Aleksandra 3:0 (11:6, 11:4, 11:1) ⇑
9   D RUPA Robert Y KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:4, 11:2, 11:4) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
938 BIZOŃ Stefan 1968
351 BOBER Damian 1987
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
622 GADAWSKI Adrian 1990
1317 GALUS Katarzyna 1998
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
338 JURKOWSKI Piotr 1978
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1925 KOWAL Damian 1999
1802 KUDŁA Paweł 1985
2528 KUNKA Aleksandra 2008
128 LENART Marek 1992
1262 ŁOCHAŃSKI Andrzej 1990
2652 ŁOCHAŃSKI Seweryn 1993
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1581 MAJERCZAK Jan 1972
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
30 OBROCHTA Piotr 1977
312 PACH Łukasz 1991
909 PEREK Nikodem 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
148 PIETRZAK Antoni 1998
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
241 ROSIEK Michał 1996
862 SARNA Ryszard 1962
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
376 TABOR Marcin 1981
1806 WAWRZON Sebastian 1998
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
1583 WINCEK Marek 1981
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
54 WOLSKI Tomasz 1972
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
94 ZYCH Szymon 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986