Numer zawodnika: | 1795 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1965 |
Przynależność klubowa: | MKS „Skawa” Wadowice |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 44033 |
Numer licencji okres.: | 457 |
Data wydania: | 09.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 18:00 ⇨ 2023-09-21 18:00 2. MKS Skawa Wadowice II - AZS Politechnika Kraków 9:5 |
|||||||
4 | D | RUPA Robert | Z | KUŹNIAR Antoni | 3:0 (11:9, 11:5, 11:3) | ||
6 | B |
RUPA Robert JOŃCZYK Bartłomiej |
X |
GŁĄB Damian KUŹNIAR Antoni |
2:3 (11:7, 11:9, 8:11, 7:11, 9:11) | ||
9 | D | RUPA Robert | Y | PIRÓG Paweł | 2:3 (11:8, 9:11, 11:7, 6:11, 7:11) | ||
14 | D | RUPA Robert | X | KANOWNIK Kajetan | 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 11:7) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-01 11:00 7. UKS Zarabie Myślenice II - MKS Skawa Wadowice II 8:6 |
|||||||
4 | D | DŹWIG Andrzej | Z | RUPA Robert | 1:3 (15:13, 9:11, 9:11, 7:11) | ||
6 | B |
CZYŻYCKI Bogdan MAREK Piotr |
X |
RUPA Robert JOŃCZYK Bartłomiej |
2:3 (11:7, 11:7, 6:11, 6:11, 9:11) | ||
10 | C | STALMACH Zbigniew | Z | RUPA Robert | 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 11:13) | ||
13 | B | CZYŻYCKI Bogdan | Z | RUPA Robert | 1:3 (11:8, 6:11, 13:15, 7:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 18:00 14. KTS Victoria Spytkowice - MKS Skawa Wadowice II 5:9 |
|||||||
2 | B | CHOJNA Dawid | X | RUPA Robert | 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) | ||
7 | A | MAMOŃ Wojciech | X | RUPA Robert | 0:3 (11:13, 9:11, 7:11) | ||
14 | D | GRONDALCZYK Adrian | X | RUPA Robert | 2:3 (5:11, 15:17, 11:9, 11:6, 9:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 18:00 20. MKS Skawa Wadowice II - LKS Polonia Wilczkowice 8:6 |
|||||||
2 | B | RUPA Robert | X | KSIĄŻKIEWICZ Łukasz | 3:0 (11:2, 11:2, 11:3) | ||
8 | B | RUPA Robert | W | WŁODARSKA-WCISŁO Monika | 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) | ||
13 | B | RUPA Robert | Z | DĄBROWSKI Damian | 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 11:00 26. SSL Wielmożanka Wielmoża - MKS Skawa Wadowice II 4:10 |
|||||||
1 | A | PIESZCZEK Włodzimierz | W | RUPA Robert | 3:2 (6:11, 11:8, 6:11, 12:10, 14:12) | ||
5 | A |
ZĘBALA Mateusz FERDEK Marek |
W |
GOŁDA Gabriel RUPA Robert |
3:1 (11:8, 8:11, 11:2, 11:9) | ||
8 | B | ZĘBALA Mateusz | W | RUPA Robert | 3:1 (11:13, 11:2, 11:9, 11:9) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-03 18:00 32. MKS Skawa Wadowice II - UKS Rokicie Szczytniki 2:12 |
|||||||
3 | C | RUPA Robert | Y | PARTYKA Ryszard | 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) | ||
6 | B |
RUPA Robert JĘDRZEJOWSKI Ksawery |
X |
BOCHENEK Dariusz SYKTUS Jan |
1:3 (11:3, 6:11, 5:11, 3:11) | ||
10 | C | RUPA Robert | Z | BOCHENEK Dariusz | 3:1 (11:2, 12:10, 6:11, 11:6) | ||
12 | C | RUPA Robert | W | ZALEWSKI Krzysztof | 0:3 (10:12, 10:12, 9:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-01 18:00 44. MKS Skawa Wadowice II - LKS Kłos Olkusz 9:5 |
|||||||
2 | B | RUPA Robert | X | TOMSIA Sławomir | 3:2 (11:9, 7:11, 11:6, 11:13, 11:9) | ||
6 | B |
RUPA Robert JOŃCZYK Bartłomiej |
X |
ŁASKAWIEC Jakub DRZYZGA Adam |
2:3 (11:9, 9:11, 11:7, 8:11, 8:11) | ||
8 | B | RUPA Robert | W | SKOTNICZNY Rafał | 3:1 (11:7, 6:11, 11:6, 11:7) | ||
13 | B | RUPA Robert | Z | DRZYZGA Adam | 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 11:00 ⇨ 2023-12-03 17:00 38. LKS Victoria Nidek II - MKS Skawa Wadowice II 5:9 |
|||||||
2 | B | MUCHA Daniel | X | RUPA Robert | 0:3 (7:11, 12:14, 13:15) | ||
5 | A |
KRUPA Cezary MUCHA Daniel |
W |
RUPA Robert BARAN Sebastian |
3:0 (11:7, 11:6, 11:6) | ||
7 | A | KRUPA Cezary | X | RUPA Robert | 2:3 (11:7, 8:11, 6:11, 11:4, 5:11) | ||
14 | D | WĄS Bartłomiej | X | RUPA Robert | 3:2 (12:10, 8:11, 11:6, 8:11, 12:10) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-17 11:00 50. Podwawelski Kraków III - MKS Skawa Wadowice II 9:5 |
|||||||
3 | C | PIETRZYK Marcin | Y | RUPA Robert | 2:3 (11:8, 2:11, 3:11, 11:4, 9:11) | ||
5 | A |
OSTANEK Michał KACZMARCZYK Karol |
W |
RUPA Robert JOŃCZYK Bartłomiej |
3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 11:9) | ||
9 | D | KACZMARCZYK Karol | Y | RUPA Robert | 1:3 (6:11, 12:10, 8:11, 9:11) | ||
11 | A | BIEL Jakub | Y | RUPA Robert | 3:1 (11:5, 19:21, 13:11, 11:4) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-12 18:00 56. MKS Skawa Wadowice II - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. 10:4 |
|||||||
4 | D | RUPA Robert | Z | PORĄBKA Dariusz | 3:1 (11:8, 5:11, 11:4, 11:3) | ||
6 | B |
RUPA Robert JOŃCZYK Bartłomiej |
X |
PIĄSTKA Michał WOJDYŁA Dominik |
3:1 (7:11, 11:9, 11:9, 11:7) | ||
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-31 17:30 62. MKS Centrum Kraków II - MKS Skawa Wadowice II 9:5 |
|||||||
3 | C | SZEWCZYK Hubert | Y | RUPA Robert | 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) | ||
5 | A |
RAJTAR Marek SZEWCZYK Hubert |
W |
GOŁDA Gabriel RUPA Robert |
1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 8:11) | ||
9 | D | RAJTAR Marek | Y | RUPA Robert | 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) | ||
11 | A | PASIECZNY Jan | Y | RUPA Robert | 1:3 (6:11, 11:8, 9:11, 6:11) | ||
4Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-01 18:00 ⇨ 2024-03-09 09:30 68. MKS Skawa Wadowice II - Podwawelski Kraków III 4:10 |
|||||||
4 | D | RUPA Robert | Z | PIETRZYK Marcin | 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) | ||
5 | A |
RUPA Robert KSIĄŻEK Maksymilian |
W |
BIEL Jakub PIETRZYK Marcin |
0:3 (8:11, 5:11, 5:11) | ||
9 | D | RUPA Robert | Y | KACZMARCZYK Karol | 2:3 (7:11, 11:8, 9:11, 11:5, 9:11) | ||
14 | D | RUPA Robert | X | OSTANEK Michał | 0:3 (3:11, 11:13, 9:11) |