Numer zawodnika: | 1788 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1978 |
Przynależność klubowa: | KSTS „Forhend” Muszyna |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 34767 |
Numer licencji okres.: | 7307 |
Data wydania: | 05.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 11:00 6. LUKS Solsum Lipie - KSTS Forhend Muszyna 9:5 |
|||||||
4 | D | BOMBA Łukasz | Z | PORĘBA Adam | 2:3 (3:11, 11:9, 5:11, 11:8, 7:11) | ||
6 | B |
BOMBA Łukasz MATUSIK Szymon |
X |
PORĘBA Adam BLICHARZ Piotr |
3:2 (13:11, 7:11, 11:5, 9:11, 13:11) | ||
10 | C | PORĘBSKI Kacper | Z | PORĘBA Adam | 1:3 (4:11, 3:11, 12:10, 7:11) | ||
13 | B | MATUSIK Szymon | Z | PORĘBA Adam | 3:1 (12:10, 11:8, 9:11, 11:6) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-28 10:00 ⇨ 2023-10-07 10:00 73. KSTS Forhend Muszyna - Szkoła Podstawowa Biesna 5:9 |
|||||||
3 | C | PORĘBA Adam | Y | MUCHA Jakub | 3:0 (11:4, 11:4, 11:3) | ||
5 | A |
PARA Maciej PORĘBA Adam |
W |
WOŹNIAK Dominik ŻAROWSKA Sonia |
0:3 (8:11, 8:11, 8:11) | ||
10 | C | PORĘBA Adam | Z | ŻAROWSKA Sonia | 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) | ||
12 | C | PORĘBA Adam | W | KANTOR Michał | 0:3 (10:12, 9:11, 7:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 10:00 ⇨ 2023-10-08 11:00 18. KSTS Forhend Muszyna - UKS Płomień Limanowa III 13:1 |
|||||||
4 | D | PORĘBA Adam | Z | KOŁODZIEJ Karol | 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) | ||
5 | A |
PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
W |
KOŁODZIEJ Karol BANACH Jakub |
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) | ||
9 | D | PORĘBA Adam | Y | BANACH Bartosz | 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) | ||
14 | D | PORĘBA Adam | X | WYŻYCKI Nikodem | 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 19:00 21. KS Spektrum Karpol Słopnice III - KSTS Forhend Muszyna 10:4 |
|||||||
1 | A | UBIK Jarosław | W | PORĘBA Adam | 3:0 (11:2, 11:5, 11:1) | ||
6 | B |
PIĘTOŃ Robert OLEKSY Mateusz |
X |
PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
3:2 (9:11, 6:11, 12:10, 11:7, 11:6) | ||
8 | B | PIĘTOŃ Robert | W | PORĘBA Adam | 3:0 (11:4, 11:2, 11:2) | ||
12 | C | BRZAZGOŃ Janusz | W | PORĘBA Adam | 3:2 (9:11, 11:7, 11:6, 7:11, 11:8) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 10:00 29. KSTS Forhend Muszyna - UKS Truchcik Libusza 5:9 |
|||||||
4 | D | PORĘBA Adam | Z | STYRCZULA Robert | 3:1 (4:11, 11:7, 11:8, 11:9) | ||
5 | A |
PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
W |
CIENIAWA Dariusz LIGĘZA Dariusz |
3:1 (11:7, 13:11, 12:14, 11:6) | ||
9 | D | PORĘBA Adam | Y | CIENIAWA Dariusz | 1:3 (6:11, 3:11, 11:6, 2:11) | ||
14 | D | PORĘBA Adam | X | WSZOŁEK Katarzyna | 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 16:00 35. KS "Talar Team" Szczawa II - KSTS Forhend Muszyna 1:13 |
|||||||
3 | C | RUSNAK Jan | Y | PORĘBA Adam | 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) | ||
5 | A |
WĄCHAŁA Mateusz TALAR Leszek |
W |
PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
0:3 (7:11, 5:11, 9:11) | ||
9 | D | ŚLĄSKI Damian | Y | PORĘBA Adam | 3:2 (8:11, 7:11, 11:8, 11:8, 11:8) | ||
11 | A | WĄCHAŁA Mateusz | Y | PORĘBA Adam | 0:3 (5:11, 3:11, 6:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-16 16:00 ⇨ 2023-11-12 11:00 57. KS "Talar Team" Szczawa I - KSTS Forhend Muszyna 13:1 |
|||||||
4 | D | TALAR Paweł | Z | PORĘBA Adam | 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) | ||
5 | A |
NIEĆ Andrzej TALAR Paweł |
W |
PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
3:0 (11:3, 12:10, 11:4) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-19 10:00 40. KSTS Forhend Muszyna - LKS Uran Łukowica II 9:5 |
|||||||
4 | D | PORĘBA Adam | Z | ŁUCZKOWSKI Bogdan | 0:3 (5:11, 10:12, 5:11) | ||
6 | B |
PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
X |
ŁUCZKOWSKI Bogdan KRZAK Piotr |
2:3 (12:10, 10:12, 8:11, 11:6, 9:11) | ||
9 | D | PORĘBA Adam | Y | KULIG Krzysztof | 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) | ||
14 | D | PORĘBA Adam | X | KRZAK Piotr | 3:1 (11:7, 8:11, 11:4, 11:7) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-25 11:00 43. UKS Bociek Wojnarowa - KSTS Forhend Muszyna 6:8 |
|||||||
4 | D | STEINHOFF Bogumił | Z | PORĘBA Adam | 2:3 (11:9, 9:11, 11:6, 4:11, 2:11) | ||
6 | B |
STEINHOFF Bogumił GAD Grzegorz |
X |
PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 4:11) | ||
10 | C | ŁATKA Tomasz | Z | PORĘBA Adam | 3:1 (11:2, 8:11, 12:10, 11:7) | ||
13 | B | OBRZUT Tomasz | Z | PORĘBA Adam | 3:0 (11:7, 12:10, 11:6) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-03 10:00 51. KSTS Forhend Muszyna - LKS Uran Łukowica I 3:11 |
|||||||
4 | D | PORĘBA Adam | Z | JANIKOWSKI Sławomir | 0:3 (8:11, 4:11, 4:11) | ||
6 | B |
SUŁKOWSKI Jerzy PORĘBA Adam |
X |
SZAREK Marcin JANIKOWSKI Sławomir |
2:3 (14:12, 6:11, 11:9, 8:11, 12:14) | ||
9 | D | PORĘBA Adam | Y | SYWAŁA Dawid | 0:3 (4:11, 8:11, 6:11) | ||
14 | D | PORĘBA Adam | X | KANTOR Jan | 0:3 (11:13, 10:12, 8:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-14 10:00 ⇨ 2024-01-07 15:00 62. KSTS Forhend Muszyna - MKS Radość Gorlice III 3:11 |
|||||||
4 | D | PORĘBA Adam | Z | HONKOWICZ Zuzanna | 3:1 (12:10, 14:12, 6:11, 11:8) | ||
5 | A |
PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
W |
HONKOWICZ Zuzanna PYZIK Tomasz |
3:0 (13:11, 11:6, 11:4) | ||
9 | D | PORĘBA Adam | Y | PYZIK Tomasz | 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) | ||
14 | D | PORĘBA Adam | X | MICHALEC Grzegorz | 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-19 18:00 71. UKS Arka Start Nowy Sącz II - KSTS Forhend Muszyna 12:2 |
|||||||
4 | D | MÓŁKA Krzysztof | Z | PORĘBA Adam | 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) | ||
5 | A |
MÓŁKA Krzysztof WĄSIK Stanisław |
W |
PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
3:0 (11:5, 11:8, 12:10) | ||
10 | C | KULCZYK Dominika | Z | PORĘBA Adam | 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) | ||
13 | B | WĄSIK Stanisław | Z | PORĘBA Adam | 3:0 (11:4, 11:1, 11:6) | ||
5NS | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-03 10:00 96. LKS Uran Łukowica II - KSTS Forhend Muszyna 5:9 |
|||||||
4 | D | GROMALA Rafał | Z | PORĘBA Adam | 3:0 (11:5, 11:4, 12:10) | ||
6 | B |
KRZAK Piotr GROMALA Rafał |
X |
PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
0:3 (8:11, 3:11, 9:11) | ||
10 | C | KULIG Krzysztof | Z | PORĘBA Adam | 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) | ||
13 | B | KRZAK Piotr | Z | PORĘBA Adam | 3:0 (11:7, 12:10, 11:8) | ||
5NS | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-03-17 10:00 99. KSTS Forhend Muszyna - UKS Bociek Wojnarowa 8:6 |
|||||||
4 | D | PORĘBA Adam | Z | OBRZUT Tomasz | 2:3 (4:11, 11:4, 7:11, 11:4, 4:11) | ||
5 | A |
SZUBRYT Tomasz PORĘBA Adam |
W |
ŁATKA Tomasz SZEWCZYK Dariusz |
2:3 (12:14, 11:4, 11:7, 7:11, 7:11) | ||
9 | D | PORĘBA Adam | Y | ŁATKA Tomasz | 3:1 (11:7, 11:4, 5:11, 11:6) | ||
14 | D | PORĘBA Adam | X | ŁUKASIK Andrzej | 0:3 (4:11, 6:11, 3:11) | ||
5NS | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-03-24 10:00 101. KSTS Forhend Muszyna - KS "Talar Team" Szczawa II 11:3 |
|||||||
4 | D | PORĘBA Adam | Z | TALAR Leszek | 0:3 (8:11, 6:11, 4:11) | ||
6 | B |
PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
X |
ŚLĄSKI Damian ŚLĄSKI Sebastian |
3:0 (11:5, 11:8, 12:10) | ||
9 | D | PORĘBA Adam | Y | CHLIPAŁA Jakub | 2:3 (11:5, 11:9, 11:13, 9:11, 11:13) | ||
5NS | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-05 16:30 103. UKS Płomień Limanowa III - KSTS Forhend Muszyna 7:7 |
|||||||
4 | D | DYGAS Roman | Z | PORĘBA Adam | 3:2 (11:6, 8:11, 11:5, 5:11, 11:6) | ||
5 | A |
STANISZ Wojciech BANACH Bartosz |
W |
PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
0:3 (5:11, 3:11, 9:11) | ||
10 | C | DOMITER Józef | Z | PORĘBA Adam | 0:3 (7:11, 6:11, 3:11) | ||
13 | B | STANISZ Wojciech | Z | PORĘBA Adam | 3:0 (11:2, 11:7, 11:3) | ||
5NS | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-04-12 16:00 107. UKS Truchcik Libusza - KSTS Forhend Muszyna 12:2 |
|||||||
6 | B |
STYRCZULA Robert BOGDAN Piotr |
X |
PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
3:2 (8:11, 7:11, 11:8, 11:7, 11:5) | ||
7 | A | STERKOWICZ Tomasz | X | PORĘBA Adam | 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) | ||
14 | D | STYRCZULA Robert | X | PORĘBA Adam | 3:2 (5:11, 10:12, 11:8, 11:8, 11:9) |