Jacek Gratkowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1971
Przynależność klubowa: „Siemacha” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 11:00 ⇨ 2019-10-03 18:00
6. „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Siemacha” Kraków 11:3
2   B KOŁOS Arkadiusz X GRATKOWSKI Jacek 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) ⇓
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W BOLEK Łukasz
GRATKOWSKI Jacek
3:1 (11:6, 12:14, 11:4, 11:5) ⇓
7   A CELARY Mateusz X GRATKOWSKI Jacek 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) ⇓
14   D TURECKI Kacper X GRATKOWSKI Jacek 0:3 (6:11, 1:11, 7:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 10:00
15. „Siemacha” Kraków - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 7:7
3   C GRATKOWSKI Jacek Y SUBIK Filip 3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:6) ⇑
6   B GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
X ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
3:0 (11:7, 11:6, 11:5) ⇑
10   C GRATKOWSKI Jacek Z BIAŁY Sebastian 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) ⇑
12   C GRATKOWSKI Jacek W RAPUTA Tomasz 3:2 (11:3, 6:11, 10:12, 11:8, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 16:00
22. ULKS „Lachowice” - „Siemacha” Kraków 7:7
1   A RACZEK Marcin W GRATKOWSKI Jacek 3:2 (11:8, 4:11, 10:12, 11:8, 11:9) ⇓
6   B RACZEK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
X GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
1:3 (14:16, 5:11, 11:4, 5:11) ⇑
8   B KRÓLIKOWSKI Bartosz W GRATKOWSKI Jacek 2:3 (4:11, 6:11, 11:7, 11:9, 10:12) ⇑
12   C SURMA Krzysztof W GRATKOWSKI Jacek 2:3 (11:7, 4:11, 6:11, 11:9, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 10:00 ⇨ 2019-11-30 11:00
36. „Siemacha” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno III 12:2
4   D GRATKOWSKI Jacek Z MOTYKA Tadeusz 3:1 (8:11, 11:6, 11:5, 13:11) ⇑
6   B BOLEK Łukasz
GRATKOWSKI Jacek
X MOTYKA Tadeusz
TATARCZUCH Marek
3:0 (11:6, 11:7, 11:9) ⇑
9   D GRATKOWSKI Jacek Y TATARCZUCH Marek 3:2 (11:5, 8:11, 11:5, 4:11, 11:5) ⇑
14   D GRATKOWSKI Jacek X FURTAK Krzysztof 3:0 (11:4, 11:3, 12:10) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-30 15:30
37. „Siemacha” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 4:10
2   B GRATKOWSKI Jacek X MLECZKO Bartłomiej 2:3 (7:11, 11:7, 5:11, 11:6, 9:11) ⇓
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
3:1 (14:12, 9:11, 11:6, 12:10) ⇑
8   B GRATKOWSKI Jacek W MLECZKO Radosław 2:3 (7:11, 11:4, 11:6, 8:11, 10:12) ⇓
13   B GRATKOWSKI Jacek Z GALUS Mateusz 3:1 (11:3, 11:13, 13:11, 11:3) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-04 14:00 ⇨ 2020-01-17 18:00
52. MKS „Skawa” Wadowice - „Siemacha” Kraków 8:6
4   D JURZAK Łukasz Z GRATKOWSKI Jacek 2:3 (8:11, 8:11, 11:7, 11:2, 9:11) ⇑
5   A GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
W BOLEK Łukasz
GRATKOWSKI Jacek
3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 13:11) ⇓
10   C PALACZ Mirosław Z GRATKOWSKI Jacek 0:3 (9:11, 2:11, 4:11) ⇑
13   B PIEKARCZYK Michał Z GRATKOWSKI Jacek 3:2 (11:5, 7:11, 12:14, 11:6, 13:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 10:00 ⇨ 2020-01-19 10:30
58. „Siemacha” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6
4   D GRATKOWSKI Jacek Z GALA Dawid 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:5) ⇑
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
3:0 (11:5, 11:4, 11:3) ⇑
9   D GRATKOWSKI Jacek Y BODNAR Michał 3:0 (12:10, 13:11, 11:4) ⇑
14   D GRATKOWSKI Jacek X GALA Bartłomiej 3:1 (11:2, 5:11, 11:4, 12:10) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 10:00 ⇨ 2020-01-19 17:00
12. „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2
4   D GRATKOWSKI Jacek Z SKUBA Emilia 3:0 (11:6, 11:3, 11:7) ⇑
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W GAJEWSKA Natalia
KILISZEK Kamila
3:0 (11:1, 11:3, 11:8) ⇑
9   D GRATKOWSKI Jacek Y KILISZEK Kamila 3:1 (9:11, 11:4, 11:5, 11:6) ⇑
14   D GRATKOWSKI Jacek X LAM Ka Wai 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-06 19:00 ⇨ 2020-01-23 19:00
44. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - „Siemacha” Kraków 6:8
3   C URBAN Witold Y GRATKOWSKI Jacek 1:3 (9:11, 12:10, 8:11, 7:11) ⇑
5   A DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Adrian
W BOLEK Łukasz
GRATKOWSKI Jacek
3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇓
9   D LENART Marek Y GRATKOWSKI Jacek 1:3 (7:11, 5:11, 11:9, 7:11) ⇑
11   A DUDZIAK Damian Y GRATKOWSKI Jacek 3:2 (11:8, 11:7, 8:11, 9:11, 16:14) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-18 10:00 ⇨ 2020-01-25 11:00
63. „Siemacha” Kraków - MKS Centrum Kraków 8:6
1   A GRATKOWSKI Jacek W UTYLSKI Filip 1:3 (5:11, 8:11, 11:6, 12:14) ⇓
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W UTYLSKI Filip
RADEK Arkadiusz
3:1 (11:2, 11:5, 6:11, 11:3) ⇑
7   A GRATKOWSKI Jacek X RADEK Arkadiusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:3) ⇑
11   A GRATKOWSKI Jacek Y WOJAS Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:4, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 11:00 ⇨ 2020-01-25 16:45
30. KS „Bronowianka” Kraków III - „Siemacha” Kraków 3:11
4   D KOPACKI Paweł Z GRATKOWSKI Jacek 0:3 (5:11, 2:11, 4:11) ⇑
5   A JABŁOŃSKI Paweł
KOŁEK Maciej
W GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
0:3 (8:11, 9:11, 6:11) ⇑
10   C JABŁOŃSKI Paweł Z GRATKOWSKI Jacek 1:3 (7:11, 11:6, 6:11, 7:11) ⇑
13   B CHUDZICKI Maksym Z GRATKOWSKI Jacek 1:3 (8:11, 11:8, 4:11, 7:11) ⇑
3M | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 12. | 2020-02-22 16:00
67. LUKS „Galux” Skrzyszów - „Siemacha” Kraków 14:0
1   A DUDEK Radosław W GRATKOWSKI Jacek 3:1 (13:11, 11:5, 8:11, 11:8) ⇓
5   A MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
W LASAK Robert
GRATKOWSKI Jacek
3:0 (11:7, 11:7, 11:8) ⇓
8   B GALUS Mateusz W GRATKOWSKI Jacek 3:1 (11:6, 11:9, 5:11, 13:11) ⇓
12   C MLECZKO Radosław W GRATKOWSKI Jacek 3:1 (10:12, 11:8, 11:6, 11:7) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
878 ARENDARSKI Michał 1992
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1449 BARTNICKI Jakub 2004
2133 BĄCIO Konrad 2006
630 BIAŁY Sebastian 1980
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1413 BODNAR Michał 2003
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
1790 DŹWIG Andrzej 1986
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
233 FURTAK Krzysztof 1970
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
727 GALUS Mateusz 2001
2140 GDULA Adam 1977
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
513 GOŁDA Gabriel 1997
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
2117 KACHEL Piotr 1965
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
1743 KARKUSZEWSKI Zbigniew 1973
2579 KILISZEK Kamila 2005
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
662 KLUZEK Sławomir 1986
959 KNAPCZYK Józef 1962
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1694 KUZIO Aleksandra 2007
1504 KUZIO Maciej 2005
2995 LAM Ka Wai 1989
128 LENART Marek 1992
2002 LUHA Peter 1989
151 MAGULSKI Damian 1997
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1502 MENSFELD Natalia 2004
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
496 NOWAK Marcin 1984
929 NYCZ Bartosz 1999
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
601 PASIECZNY Jan 1967
909 PEREK Nikodem 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
951 PIETRZYK Marcin 1990
2385 PIOTROWSKA Ewelina 1991
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
139 PNIACZEK Dominik 1999
784 PORADZISZ Michał 1994
452 PUU Aarne 1948
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
634 ROSIEK Kamil 1998
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
143 RYŚ Bartosz 1994
1604 SĘK Rafał 1977
1891 SKUBA Emilia 2005
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1313 STALMACH Zbigniew 2000
146 SUBIK Filip 1996
1760 SUŁKOWSKI Karol 1985
98 SURMA Krzysztof 1981
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
121 SZLAMKA Andrzej 1966
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
265 TATARCZUCH Marek 1974
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1219 URBAN Mariusz 1997
2594 URBAN Witold 1994
1 UTYLSKI Filip 1982
1005 WALA Tomasz 1976
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1939 WILK Roman 1961
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
778 WOŹNY Dariusz 1986
1408 ZAJĄC Anna 2002
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
874 ZĘBALA Mateusz 2001
2361 ZHAO Ziyi 2003