Adrian Mroczek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1997
Przynależność klubowa: MKS „Tarnovia” Tarnów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 11:00
6. MKS „Tarnovia” Tarnów - MKS „Radość” Gorlice 2:12
3   C MROCZEK Adrian Y MÓL Marcin 2:3 (6:11, 11:7, 11:8, 6:11, 8:11) ⇓
6   B MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
X ŁABOWSKI Józef
WOŹNIAK Dominik
0:3 (6:11, 7:11, 7:11) ⇓
10   C MROCZEK Adrian Z GAŁUSZKA Mateusz 3:2 (11:5, 8:11, 11:3, 7:11, 14:12) ⇑
12   C MROCZEK Adrian W WOŹNIAK Dominik 1:3 (8:11, 2:11, 11:6, 6:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 17:00
11. LZS „Solidarni” Mędrzechów - MKS „Tarnovia” Tarnów 11:3
1   A OSTROWSKI Dawid W MROCZEK Adrian 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) ⇓
6   B JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
X MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
3:0 (11:5, 11:6, 11:9) ⇓
8   B GAJEWSKI Dominik W MROCZEK Adrian 2:3 (11:7, 5:11, 9:11, 11:8, 8:11) ⇑
12   C WOLIŃSKI Zenon W MROCZEK Adrian 3:0 (11:5, 11:8, 12:10) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 11:00
14. MKS „Tarnovia” Tarnów - UKS „Płomień” Limanowa II 6:8
3   C MROCZEK Adrian Y DOMITER Julia 3:0 (11:4, 11:4, 13:11) ⇑
6   B MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
X GOLONKA Albert
GOLONKA Filip
3:1 (11:3, 6:11, 13:11, 11:6) ⇑
10   C MROCZEK Adrian Z GOLONKA Albert 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) ⇓
12   C MROCZEK Adrian W ROZUM Dawid 2:3 (11:9, 6:11, 11:9, 7:11, 4:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 16:30
19. „Mikulec” Grybów - MKS „Tarnovia” Tarnów 7:7
1   A WAZ Józef W MROCZEK Adrian 0:3 (6:11, 10:12, 8:11) ⇑
6   B URBAN Mariusz
DZIEDZIC Marta
X MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
2:3 (11:7, 8:11, 11:6, 6:11, 6:11) ⇑
8   B URBAN Mariusz W MROCZEK Adrian 3:0 (11:6, 11:5, 13:11) ⇓
12   C DZIEDZIC Marta W MROCZEK Adrian 3:1 (8:11, 11:4, 11:8, 11:5) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 11:00
28. MKS „Tarnovia” Tarnów - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:7
3   C MROCZEK Adrian Y MIŚKOWIEC Jerzy 3:1 (11:9, 9:11, 11:3, 11:9) ⇑
6   B MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
X BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
2:3 (11:7, 12:14, 10:12, 12:10, 7:11) ⇓
10   C MROCZEK Adrian Z MRÓZEK Jan 3:0 (14:12, 11:9, 11:9) ⇑
12   C MROCZEK Adrian W BOBER Damian 0:3 (10:12, 12:14, 7:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-24 11:00
33. KS „Start” Nowy Sącz - MKS „Tarnovia” Tarnów 6:8
3   C PASEK Kamil Y MROCZEK Adrian 2:3 (8:11, 7:11, 11:3, 11:9, 8:11) ⇑
6   B TROJANOWSKI Kamil
PARAIS Leszek
X MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
0:3 (10:12, 5:11, 8:11) ⇑
9   D TROJANOWSKI Dawid Y MROCZEK Adrian 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) ⇓
11   A TROJANOWSKI Kamil Y MROCZEK Adrian 3:1 (11:9, 5:11, 11:9, 11:5) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-29 18:00
41. UKS „Jordan” Zakliczyn - MKS „Tarnovia” Tarnów 12:2
4   D HEŁMECKI Szymon Z MROCZEK Adrian 3:2 (6:11, 11:8, 12:10, 8:11, 11:9) ⇓
6   B MARTYKA Bartłomiej
GAJDA Rafał
X MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
3:2 (11:9, 7:11, 2:11, 11:4, 11:2) ⇓
10   C GAJDA Rafał Z MROCZEK Adrian 3:1 (9:11, 13:11, 11:7, 11:7) ⇓
13   B MARTYKA Bartłomiej Z MROCZEK Adrian 3:0 (11:8, 11:5, 11:4) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-08 11:00
47. MKS „Tarnovia” Tarnów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 7:7
3   C MROCZEK Adrian Y PROCHAZKA Tomasz 3:1 (11:4, 11:13, 11:8, 11:4) ⇑
6   B MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
X CHMIELEWSKI Tomasz
JANISZEWSKI Tomasz
3:2 (11:8, 10:12, 9:11, 13:11, 11:4) ⇑
10   C MROCZEK Adrian Z KUDŁA Paweł 3:0 (11:7, 11:8, 15:13) ⇑
12   C MROCZEK Adrian W CHMIELEWSKI Tomasz 2:3 (9:11, 11:8, 11:7, 6:11, 7:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-05 11:00
53. LKS „Vocovia” Wokowice - MKS „Tarnovia” Tarnów 9:5
3   C RĘBACZ Wojciech Y MROCZEK Adrian 2:3 (3:11, 11:6, 11:9, 9:11, 4:11) ⇑
6   B RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
X MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
2:3 (7:11, 6:11, 11:7, 11:5, 8:11) ⇑
9   D GAWLIK Adam Y MROCZEK Adrian 1:3 (7:11, 10:12, 11:8, 4:11) ⇑
11   A FLĄDRO Piotr Y MROCZEK Adrian 2:3 (8:11, 11:9, 11:9, 8:11, 9:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 13:00
59. MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11
1   A MROCZEK Adrian W OBROCHTA Piotr 1:3 (11:9, 6:11, 12:14, 6:11) ⇓
6   B MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
X OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
3:2 (7:11, 11:8, 11:7, 7:11, 11:6) ⇑
7   A MROCZEK Adrian X PALACZ Grzegorz 0:3 (2:11, 10:12, 8:11) ⇓
11   A MROCZEK Adrian Y TABOR Krzysztof 0:3 (2:11, 5:11, 7:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 11:00
65. LUKS „Galux” Skrzyszów II - MKS „Tarnovia” Tarnów 7:7
3   C BAŃBOR Andrzej Y MROCZEK Adrian 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇑
5   A JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
W MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:8) ⇓
9   D ŻUROWSKI Dariusz Y MROCZEK Adrian 3:0 (11:7, 13:11, 11:8) ⇓
11   A KOZIOŁ Jarosław Y MROCZEK Adrian 2:3 (11:9, 11:7, 8:11, 6:11, 12:14) ⇑
4W | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 12. | 2020-02-21 18:00
82. LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Tarnovia” Tarnów 8:6
2   B PIETRZAK Krzysztof X MROCZEK Adrian 3:2 (11:3, 8:11, 11:8, 10:12, 12:10) ⇓
6   B PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
X MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
0:3 (5:11, 9:11, 6:11) ⇑
7   A BOBER Damian X MROCZEK Adrian 3:1 (13:11, 11:13, 11:7, 11:2) ⇓
14   D MIŚKOWIEC Jerzy X MROCZEK Adrian 1:3 (5:11, 11:5, 4:11, 11:13) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1477 BALIGA Cezary 1998
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
1851 BARSZCZ Dominik 2004
921 BATKO Paweł 1988
899 BIEL Jakub 1987
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
351 BOBER Damian 1987
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
1397 CHRAPUSTA Krystian 2000
1686 CICH Adrian 2002
68 CZYŻ Damian 1979
1381 DOMITER Julia 2004
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
867 DUDEK Radosław 1979
1633 DZIEDZIC Marta 1969
2006 DZIEDZINA Michał 2002
1719 FIRLIT Alicja 2004
1294 FIRLIT Patrycja 2000
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
233 FURTAK Krzysztof 1970
2206 GAJDA Rafał 2000
728 GAJEWSKI Dominik 1987
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
362 GAWLIK Adam 1989
1140 GNIADEK Adrian 2003
864 GOLONKA Albert 1976
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
12 JANIK Bartosz 1988
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
1813 JASNOS Filip 2004
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
338 JURKOWSKI Piotr 1978
1135 KANIA Jan 1952
1341 KANTOR Michał 1989
1353 KARCZMARCZYK Klaudia 2005
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1183 KASPRZYK Michalina 2002
1919 KIJOWSKI Jan 2002
1931 KOCOŁ Bartłomiej 1988
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1925 KOWAL Damian 1999
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
511 KRÓL Stanisław 1959
1802 KUDŁA Paweł 1985
352 LEKKI Paweł 1979
32 ŁABOWSKI Józef 1973
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
1815 MIGDAŁ Piotr 2003
648 MISIASZEK Wojciech 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1406 MRÓZ Jakub 2003
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
14 NIEĆ Andrzej 1984
378 NOSAL Mirosław 1977
1347 NOWAK Mariusz 1980
424 NOWAK Patryk 1997
30 OBROCHTA Piotr 1977
28 OLECHNY Jakub 1993
1592 OLSZAŃSKI Kacper 2003
598 OPIŁO Zygmunt 1962
59 OPYD Artur 1996
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
243 PALACZ Grzegorz 1982
946 PARA Eligiusz 1954
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
350 PRZEKLASA Marek 1962
428 RAJZER Aleksandra 2000
1138 RAK Dawid 2000
1136 RAK Sebastian 2001
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
344 ROZUM Dawid 1998
709 SACHA Bartłomiej 1991
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1904 STAWARA Krystian 2005
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
355 SURMA Mariusz 1975
914 SZCZECINA Piotr 1998
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
947 SZMYD Zygmunt 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
29 TALAR Paweł 1971
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1685 TOBIASZ Maciej 2002
1519 TOBIASZ Szymon 2006
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1219 URBAN Mariusz 1997
1927 WAJDA Kamil 2003
493 WAZ Józef 1955
114 WOJTAS Tomasz 1983
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1853 WÓJS Tomasz 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
989 ZBYLUT Andrzej 1972
1268 ZBYLUT Patryk 2005
374 ŻUROWSKI Dariusz 1976