Adrian Skrzypek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: LKS „Polonia” Wilczkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-27 17:00
2. KS „Bronowianka” Kraków III - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 5:9
6   B KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
X LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
3:0 (11:2, 11:8, 11:9) ⇓
14   D KOŁEK Maciej X SKRZYPEK Adrian 3:0 (11:5, 11:3, 12:10) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
14. „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 10:4
13   B CELARY Mateusz Z SKRZYPEK Adrian 3:0 (11:3, 11:2, 11:5) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-22 19:00 ⇨ 2019-12-20 19:00
32. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5
10   C SKRZYPEK Adrian Z GALA Dawid 3:1 (11:3, 9:11, 11:6, 11:6) ⇑
12   C SKRZYPEK Adrian W OSTANEK Michał 1:3 (7:11, 11:8, 7:11, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-30 12:00 ⇨ 2019-12-21 12:00
38. MKS Centrum Kraków - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 5:9
13   B WIERZBIŃSKI Marcin Z SKRZYPEK Adrian 3:2 (11:7, 8:11, 7:11, 12:10, 11:4) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-04 19:00 ⇨ 2020-01-12 13:00
50. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 10:4
13   B SUBIK Filip Z SKRZYPEK Adrian 3:1 (11:7, 11:8, 6:11, 11:4) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-17 19:00
61. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12
8   B SKRZYPEK Adrian W GALUS Mateusz 2:3 (11:6, 11:9, 9:11, 8:11, 9:11) ⇓
13   B SKRZYPEK Adrian Z MLECZKO Bartłomiej 0:3 (6:11, 3:11, 3:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-06 19:00 ⇨ 2020-01-23 19:00
44. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - „Siemacha” Kraków 6:8
2   B SKRZYPEK Adrian X OSIKA Janusz 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) ⇓
5   A DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Adrian
W BOLEK Łukasz
GRATKOWSKI Jacek
3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇑
8   B SKRZYPEK Adrian W BOLEK Łukasz 3:2 (11:7, 11:9, 9:11, 8:11, 11:9) ⇑
13   B SKRZYPEK Adrian Z GŁĄB Damian 2:3 (10:12, 11:7, 9:11, 11:8, 8:11) ⇓
3M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 12. | 2020-02-22 10:00
83. KS „Bronowianka” Kraków II - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 7:7
1   A KOZIOŁ Sandra W SKRZYPEK Adrian 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) ⇓
8   B ZAJĄC Anna W SKRZYPEK Adrian 3:2 (11:9, 10:12, 11:13, 11:9, 11:7) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
921 BATKO Paweł 1988
107 BERDYSZ Mariusz 1964
899 BIEL Jakub 1987
351 BOBER Damian 1987
1272 BOLEK Łukasz 1997
281 BORKOWSKI Marek 1960
1688 BORTNIK Jakub 2001
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
162 CELARY Mateusz 1995
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1397 CHRAPUSTA Krystian 2000
687 CZYRNEK Jakub 1998
1633 DZIEDZIC Marta 1969
1719 FIRLIT Alicja 2004
1294 FIRLIT Patrycja 2000
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
233 FURTAK Krzysztof 1970
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1692 GALA Dawid 2005
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
633 GŁĄB Damian 1989
1140 GNIADEK Adrian 2003
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
12 JANIK Bartosz 1988
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
338 JURKOWSKI Piotr 1978
1135 KANIA Jan 1952
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1183 KASPRZYK Michalina 2002
2819 KOŁEK Maciej 2004
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
600 KOZIOŁ Sandra 2000
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
1910 KRAWIEC Kamil 2000
1828 KULCZYK Rafał 1977
352 LEKKI Paweł 1979
32 ŁABOWSKI Józef 1973
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1396 MICHAŁEK Szymon 2000
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
694 MRÓZEK Jan 1951
14 NIEĆ Andrzej 1984
758 NOSEK Artur 1996
424 NOWAK Patryk 1997
30 OBROCHTA Piotr 1977
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
809 OSIKA Janusz 1988
514 OSTANEK Michał 1998
946 PARA Eligiusz 1954
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
148 PIETRZAK Antoni 1998
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
945 PODGÓRSKI Jan 1959
428 RAJZER Aleksandra 2000
1138 RAK Dawid 2000
1136 RAK Sebastian 2001
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1376 ROZKUSZKA Zbigniew 1963
709 SACHA Bartłomiej 1991
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1402 STROISZ Nataniel 2004
1387 STROISZ Natasza 2003
146 SUBIK Filip 1996
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
376 TABOR Marcin 1981
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1519 TOBIASZ Szymon 2006
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
114 WOJTAS Tomasz 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
54 WOLSKI Tomasz 1972
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1853 WÓJS Tomasz 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
1408 ZAJĄC Anna 2002
1950 ZĄBEK Stanisław 1981
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
989 ZBYLUT Andrzej 1972
1268 ZBYLUT Patryk 2005
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002