Maksymilian Kutaj
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2002
Przynależność klubowa: UKS „Gryf” Gdów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 11:00 ⇨ 2018-09-19 18:00
2. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Gorce” Nowy Targ II 9:5
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X KLAG Wiktor
RÓŻAŃSKI Damian
3:1 (9:11, 11:6, 11:3, 11:7) ⇑
9   D KUTAJ Maksymilian Y KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (2:11, 6:11, 6:11) ⇓
14   D KUTAJ Maksymilian X KLAG Wiktor 3:1 (10:12, 11:8, 11:9, 11:9) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-20 11:00
18. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Podwawelski” Kraków IV 10:4
3   C KUTAJ Maksymilian Y DYMEK Michał 3:1 (14:12, 11:8, 7:11, 11:9) ⇑
5   A KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
W DYMEK Michał
MIKRUT Jakub
3:0 (11:9, 11:9, 11:5) ⇑
10   C KUTAJ Maksymilian Z BIEL Jakub 0:3 (8:11, 4:11, 8:11) ⇓
12   C KUTAJ Maksymilian W PIETRZYK Marcin 3:1 (9:11, 12:10, 11:6, 11:6) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2018-11-10 11:00 ⇨ 2018-11-14 19:00
30. „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Zarabie” Myślenice II 10:4
3   C KUTAJ Maksymilian Y NALEPA Maciej 1:3 (5:11, 11:8, 5:11, 8:11) ⇓
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇑
10   C KUTAJ Maksymilian Z DŹWIG Andrzej 3:1 (8:11, 11:5, 11:8, 12:10) ⇑
12   C KUTAJ Maksymilian W KUZIO Waldemar 2:3 (14:12, 9:11, 8:11, 11:7, 8:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-24 17:00 ⇨ 2018-11-26 19:00
35. LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice - „Kruszbud-Gryf” Gdów 1:13
4   D PIEKARCZYK Michał Z KUTAJ Maksymilian 1:3 (8:11, 13:11, 7:11, 8:11) ⇑
6   B WÓJCIK Krzysztof
KRUPA Cezary
X KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
0:3 (9:11, 10:12, 5:11) ⇑
10   C MOSKAŁA Grzegorz Z KUTAJ Maksymilian 0:3 (7:11, 8:11, 11:13) ⇑
13   B KRUPA Cezary Z KUTAJ Maksymilian 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-09 10:30
45. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - „Kruszbud-Gryf” Gdów 7:7
4   D PIĄSTKA Michał Z KUTAJ Maksymilian 1:3 (11:4, 9:11, 7:11, 9:11) ⇑
5   A WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
W KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
3:1 (12:14, 11:6, 11:9, 11:4) ⇓
10   C KURCZYNA Łukasz Z KUTAJ Maksymilian 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) ⇓
13   B BRUZDA Rafał Z KUTAJ Maksymilian 3:1 (12:10, 4:11, 11:6, 12:10) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1399 ADAMUS Paulina 2003
602 ADAMUS Sebastian 1999
1477 BALIGA Cezary 1998
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1838 BRUZDA Rafał 1974
2392 BUCH Marcin 1969
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
910 BUKOWSKI Adrian 1992
2078 BUŁA Dominik 1981
332 CHOJNA Dawid 1992
970 CIOŁCZYK Bronisław 1948
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
79 DAŃDA Krzysztof 1969
888 DĄBROWSKI Damian 1979
858 DŁUGAJ Rafał 1978
625 DROZD Paweł 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
134 DUNAT Grzegorz 1992
2249 DYMEK Michał 1987
2080 DZIURA Wojciech 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
2 FLOREK Arkadiusz 1993
923 FRĄCZEK Artur 1971
712 GACH Klaudia 2001
622 GADAWSKI Adrian 1990
1692 GALA Dawid 2005
727 GALUS Mateusz 2001
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
513 GOŁDA Gabriel 1997
651 GONET Maciej 1975
925 GRABANIA Zdzisław 1947
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
213 HARMACIŃSKI Adrian 1993
860 HELENIAK Adam 1995
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
975 JEDYNAK Damian 1989
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
2001 KALICIAK Dariusz 1974
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
2283 KMIEĆ Paweł 1972
979 KOLASA Szymon 2003
7 KONIECZNY Tomasz 1987
1175 KOPEĆ Jan 1951
1173 KOPEĆ Miłosz 1999
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
449 KOWAL Michał 1996
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
636 KOZIEŁ Michał 1983
600 KOZIOŁ Sandra 2000
60 KRASNY Michał 1995
1081 KRAWĘTKOWSKI Jakub 1988
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
588 KUBIC Marcin 1996
520 KUBÓW Janusz 1983
2000 KUC Leszek 1970
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
639 KUREK Jacek 1968
153 KUTYŁA Dawid 1991
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1285 KWATER Dominik 1977
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2127 MALARCZYK Martyna 2004
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
891 MISZCZYK Łukasz 1993
671 MLECZKO Radosław 1993
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
540 MRÓZEK Mateusz 1999
1096 NALEPA Maciej 1973
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
378 NOSAL Mirosław 1977
322 NOWACKA Dorota 1966
1832 NOWICKI Marek 1975
929 NYCZ Bartosz 1999
674 OLESIAK Grzegorz 1999
514 OSTANEK Michał 1998
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
909 PEREK Nikodem 2000
81 PIĄSTKA Michał 1994
321 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
2261 PIERZCHAŁA Sebastian 1982
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
951 PIETRZYK Marcin 1990
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
1921 PIOTROWSKI Wiktor 2003
139 PNIACZEK Dominik 1999
207 PODSIADŁO Dominik 1998
78 PORĄBKA Dariusz 1968
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
1158 REJDYCH Marek 1959
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
241 ROSIEK Michał 1996
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
143 RYŚ Bartosz 1994
145 RYŚ Tomasz 1972
320 SALA Sebastian 1997
1233 SAWCZAK Miłosz(j) 2005
181 SITKO Mirosław 1978
594 SKOCZEŃ Sebastian 1996
129 SKOWRON Daniel 1995
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
575 SZOTT Krzysztof 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
981 TOMCZYK Mateusz 1996
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
778 WOŹNY Dariusz 1986
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
519 WRÓBLEWSKI Marek 1945
155 ZAJĄC Damian 1986
1060 ZAJĄC Jacek 2000
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
94 ZYCH Szymon 1995
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1063 ŻYDEK Sławomir 1977