Mateusz Rojek
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 1993-08-23
Przynależność klubowa: LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2017-09-24 12:30
4. KS „Podwawelski” Kraków V - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 5:5
3   C WOLANIN Piotr Z ROJEK Mateusz 3:0 (11:7, 11:6, 12:10) ⇓
6   A DYMEK Michał Z ROJEK Mateusz 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) ⇑
8   B MIKRUT Jakub Z ROJEK Mateusz 3:2 (11:6, 12:10, 6:11, 10:12, 11:6) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2017-10-01 11:00
9. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - UKS „Rokicie” Szczytniki II 9:1
2   B ROJEK Mateusz Y FILIPEK Angelika 3:0 (11:3, 11:0, 13:11) ⇑
5   B ROJEK Mateusz X GAJ Milena 3:1 (6:11, 11:6, 11:5, 11:4) ⇑
8   B ROJEK Mateusz Z PASZEK Hubert 3:1 (11:6, 13:11, 10:12, 11:7) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2017-10-13 18:00
17. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 0:10
3   C GADZINA Karol Z ROJEK Mateusz 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) ⇑
4   A PERZ Izabela
STACHURA Magdalena
X SASIŃSKI Tomasz
ROJEK Mateusz
0:3 (7:11, 6:11, 5:11) ⇑
6   A PERZ Szymon Z ROJEK Mateusz 1:3 (12:10, 8:11, 8:11, 7:11) ⇑
8   B NOWAK Mateusz Z ROJEK Mateusz 0:3 (4:11, 5:11, 4:11) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-05 11:00 ⇨ 2017-11-11 14:00
29. TKKF Dobczyce - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 6:4
3   C BAJER Grzegorz Z ROJEK Mateusz 3:1 (11:1, 12:10, 9:11, 11:6) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-01 18:00
43. MKS KSOS Kraków IV - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 1:9
3   C DIETRICH Aleksander Z ROJEK Mateusz 1:3 (8:11, 12:14, 11:7, 4:11) ⇑
4   A JAWORSKI Jeremi
DIETRICH Aleksander
X ROJEK Mateusz
MARZEC Stefan
0:3 (8:11, 8:11, 5:11) ⇑
6   A JAWORSKI Jeremi Z ROJEK Mateusz 0:3 (7:11, 7:11, 10:12) ⇑
8   B SZEWCZYK Hubert Z ROJEK Mateusz 0:3 (9:11, 3:11, 9:11) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-10 11:00
54. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - GOK Charsznica 4:6
2   B ROJEK Mateusz Y PIĄTEK Joanna 2:3 (9:11, 11:6, 11:7, 9:11, 7:11) ⇓
5   B ROJEK Mateusz X SĘK Rafał 2:3 (4:11, 11:4, 11:4, 7:11, 7:11) ⇓
8   B ROJEK Mateusz Z PIĄTEK Jarosław 2:3 (6:11, 6:11, 13:11, 11:7, 7:11) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-17 16:00
56. KS „Jordan” Kraków - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 5:5
3   C APOSTOŁ Paweł Z ROJEK Mateusz 3:1 (7:11, 11:7, 11:8, 11:9) ⇓
4   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X ROJEK Mateusz
RADZISZEWSKI Radosław
3:1 (11:6, 3:11, 11:9, 11:8) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-14 11:00
65. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 5:5
2   B ROJEK Mateusz Y FERDEK Marek 1:3 (7:11, 12:10, 5:11, 8:11) ⇓
4   A ROJEK Mateusz
RADZISZEWSKI Radosław
X ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
1:3 (11:8, 4:11, 4:11, 7:11) ⇓
5   B ROJEK Mateusz X ZĘBALA Paweł 0:3 (11:13, 8:11, 4:11) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2018-01-20 11:00
69. UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 7:3
6   A GUZIK Aleksandra Z ROJEK Mateusz 3:1 (11:6, 4:11, 11:7, 11:8) ⇓
8   B WCISŁO Konrad Z ROJEK Mateusz 3:1 (11:7, 11:6, 8:11, 14:12) ⇓
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-28 11:00
76. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - LKS „Wisła” Rząska II 9:1
2   B ROJEK Mateusz Y OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) ⇑
5   B ROJEK Mateusz X KOWAL Mieczysław 2:3 (9:11, 11:8, 11:8, 8:11, 7:11) ⇓
8   B ROJEK Mateusz Z PIERZCHAŁA Sebastian 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) ⇑
6K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-25 10:00 ⇨ 2018-01-31 18:00
42. KS „Bronowianka” Kraków VI - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 1:9
2   B ANDRZEJAK Kacper Y ROJEK Mateusz 2:3 (11:9, 10:12, 11:7, 9:11, 9:11) ⇑
4   A SYRDA Zuzanna
ANDRZEJAK Kacper
X ROJEK Mateusz
RADZISZEWSKI Radosław
0:3 (8:11, 8:11, 11:13) ⇑
7   C KOPACKA Anna Y ROJEK Mateusz 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) ⇑
10   A SYRDA Zuzanna Y ROJEK Mateusz 1:3 (5:11, 8:11, 11:5, 2:11) ⇑
6K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 12. | 2018-02-25 11:00
68. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 5:5
7   C PIESZCZEK Włodzimierz Y ROJEK Mateusz 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) ⇓
10   A ZĘBALA Paweł Y ROJEK Mateusz 3:2 (8:11, 14:12, 11:7, 8:11, 11:9) ⇓
6K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 13. | 2018-03-10 17:00
72. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - UKS „Gryf” Gdów II 6:4
3   C ROJEK Mateusz Z MIĘKINA Hubert 3:2 (11:7, 11:7, 9:11, 9:11, 11:5) ⇑
7   C ROJEK Mateusz Y KUCHARSKI Mateusz 2:3 (8:11, 11:8, 7:11, 11:5, 8:11) ⇓
9   C ROJEK Mateusz X WCISŁO Konrad 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 6:11) ⇓
6K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2018-03-18 11:00
73. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - KS „Podwawelski” Kraków V 5:5
2   B ROJEK Mateusz Y DYMEK Michał 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) ⇓
5   B ROJEK Mateusz X SOBUCKI Mateusz 3:1 (9:11, 11:7, 12:10, 11:9) ⇑
6K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-04-21 10:00
80. GOK Charsznica - LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko 8:2
1   A NEUMANN Jacek X ROJEK Mateusz 3:2 (9:11, 11:9, 11:9, 8:11, 11:7) ⇓
5   B SĘK Rafał X ROJEK Mateusz 3:2 (11:7, 8:11, 11:9, 6:11, 11:7) ⇓
9   C PIĄTEK Jarosław X ROJEK Mateusz 3:2 (11:8, 11:8, 7:11, 5:11, 11:9) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2018 ADAMSKI Łukasz 1989
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1879 BAJER Grzegorz 2007
1482 BALIK Robert 1976
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
1272 BOLEK Łukasz 1997
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2078 BUŁA Dominik 1981
1218 CHRZAN Hubert 1999
1920 CNOTA Jakub 2002
2271 DIETRICH Aleksander 2004
2249 DYMEK Michał 1987
2080 DZIURA Wojciech 1987
1989 FALIŃSKI Marcel 1999
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
2343 GADZINA Karol 2006
1625 GAJ Milena 2008
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
658 GARYCKI Adrian 1996
1322 GNIADEK Michał 2003
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
925 GRABANIA Zdzisław 1947
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
1636 GUZIK Aleksandra 2006
1202 HERJAN Marcin 1998
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
2030 JURCZYK Marek 1970
176 KLIMCZAK Marek 1965
1318 KLIMCZAK Natalia 2001
1895 KMITA Kamil 2004
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1544 KOPACKA Anna 2006
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
2084 KOWAL Mieczysław 1963
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
1634 LODOWSKI Janusz 1962
1666 MAJDAK Rafał 2006
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2038 MASTERNAK Kuba 1972
1896 MIĘKINA Hubert 2005
2250 MIKRUT Jakub 2003
890 MYSTEK Rafał 2001
1761 NEUMANN Jacek 1965
1824 NOWAK Jakub 2007
2345 NOWAK Mateusz 2007
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
1988 PALUCH Michał 1999
1759 PAŁKA Patryk 2002
1899 PASZEK Hubert 2004
1833 PEREK Robert 1973
2339 PERZ Szymon 2003
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
2261 PIERZCHAŁA Sebastian 1982
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
1706 RADKO Mateusz 2000
1311 RESZKA Jakub 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
1604 SĘK Rafał 1977
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
1654 SOSNOWSKA Małgorzata 1971
1641 STOCHEL Adam 2006
2036 STOJEK Michał 1974
1569 SYRDA Zuzanna 2006
1241 SZELEST Jacek 1981
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
1269 TURECKI Kacper 2006
1196 URBAN Piotr 1976
1329 WCISŁO Konrad 2005
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1886 WOLANIN Piotr 2001
2027 ZAJĄC Kacper 2004
875 ZĘBALA Paweł 1998